Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

zdej mi pa resno vedno fuknete alkohol pod nos, zato, ker sem bil iskren z vami. čist lepo sem povedal zakaj je PS5 najslabša sony konzola in je pač resnica. pač, sem alkoholik. to pa še zmer ne pomen, da ne govorim resnično. glih zato bi mi mogl verjet, ker nism lagal o mojem problemu. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 52 minutami:

 

Cp77 sem dal kot primer grafično zelo naprednega špila, ki gotovo lahko še dodatno izkoristi extra moč. Meni je bila sicer igrica že na base PS5 za umret lepa, mogoče najlepši špil na konzoli.

 

Moj point je, da sem vse "lepe" špile za ps5 že preigral, ne bom jih pa šel še enkrat igrat samo zaradi boosta na ps5 pro. Edino alan woke 2 mi pride na pamet od potencialnih kandidatov, če kdaj pride na retail. Za naprej je pa itak napovedan en navaden pasji kurac od špilov  razen nekih indy / AA hitov. Ajde, GTA 6 bo gotovo ful boljši na pro verziji, ampak do takrat je pa še koliko, 10 let? 

 

Pač ps4 generacija je Pro ful rabila, in zaradi strojne podhranjenosti in zaradi tone dobrih prihajajočih špilov. Zdej je pa glih kontra situacija.

Aja, čisto sem sfalil vajin point. S tem se 100% strinjam.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 50 minutami:

Meni pa ima dober value. Pač laufa vse PS4 igrice, dober joypad, pol pa še vse PS5 igre, ki je vseeno kar nekaj hitterjev. Pa ful je bolj odzivna in smooth kot karkoli od Sonyja prej, pač prva kompetentno skupaj dana konzola (UI), čeprav še vedno zastarela, ampak to sem že nehal upat, da bodo dejansko kdaj dali ven konzolo z vrhunsko poštimanim UI-jem

 

Sicer res nima ogromno ekskluziv, ampak pač all in all je dober paket, sploh za folke, ki so prodali PS4pro in kupili PS5 za kok ene 100 € doplačila ob izidu. Jaz sem kupil z nule, ker sem si PS4 pustil za pri starših, da lahko kaj zvečer pogledam/igram, če prespim tam, pa mi ni žal denarja

Tole. Zame, ki sem zamudil večino PS4 generacije, je PS5 čista zmaga. Na njem sem preigral skoraj vse PS4 bangerje, le da so vsi tekli boljše (večina je tekla na solid 60fps, prej na PS4 pa s pol manj) in hitreje (SSD v navezi z novim procesorjem je majka).

Razumem pa Dejchevo kritiko, ker ful razočara kar se ekskluziv tiče.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

Tudi kar se samih iger tiče... samo enkrat rabiš igrat CP2077 al pa Dead Space R al pa Alan Woke 2 al pa Balders Gate 3 na PS5, na proper TVju in s proper soundom, pa me pol zanima kok ti je še slaba konzola.

pa to je vsepovsod drugje. ne, čeprav si buđa, ne strinjam se s tabo. PS2 je mel eksluzive. pa tud proti ps4 nima za burek. kdo kurac igra BG3 na PS5 nasprot PCju no.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Ampak a ni point konzol, da je ena konzola za fse?

 

500, 1000, 2000 € konzolo že imaš, reče se mu PC z legalno kupljenimi igricami na Steamu, ki sam detecta tvoje specse in ti nastavi grafiko :D

 

Upam, da se bo dalo basic PS5 prodat za vsaj 50 % cene novega :S 


 

Sj ves kak je to

 

PC has no games

 

 

drgac js sm prec za to, da nardijo konzolo za 2000e s tremi graficnimi notr

Povezava do prispevka
Tijuana reče Pravkar:

Generacija je lahko slaba. Konzola je pa lahko še vedno dobra. 

ja pa to nism reku. reku sm da ma najslabše špile od vseh generacij po 4 letih. kar je resnica. nima ene ekskluzive vredne omembe. pač kar PS5 nardi zaenkrat najslabšo sony konzolo 

Povezava do prispevka

Kaj da fak je buđa lol, to pa prvič slišim

 

Hočem ti vbit v to tvojo tikvo (opa!!!), da so ful hudi naslovi tud na ps5, samo so pa res skor vsi multiplatform. Ekskluziv ni, imaš pa ful druge dobre robe. Mislim zadnji sve leti špilam hite ko gospod, eneg za drugim, kako je lahko potem konzola slaba? Da sploh ne omenim da imam dosegljiv še celoten ps4 library. Pa da je super narejena, tiha in hitra.

 

Dobra konzola z dobrimi igrami in sslabimi ekskluzivami bi bil imo najbolj točen opis.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Kaj da fak je buđa lol, to pa prvič slišim

 

Hočem ti vbit v to tvojo tikvo (opa!!!), da so ful hudi naslovi tud na ps5, samo so pa res skor vsi multiplatform. Ekskluziv ni, imaš pa ful druge dobre robe. Mislim zadnji sve leti špilam hite ko gospod, eneg za drugim, kako je lahko potem konzola slaba? Da sploh ne omenim da imam dosegljiv še celoten ps4 library. Pa da je super narejena, tiha in hitra.

 

Dobra konzola z dobrimi igrami in sslabimi ekskluzivami bi bil imo najbolj točen opis.

ja pa to hočm povedat. konzolo nardijo hude eskluzive. ps5 pa pogrne na polni črti. nima veze kok je močna konzola, to je bil tud ps3 pa je bil drek proti ps2 pa ps4. the truth

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 1 minuto:

ja pa to hočm povedat. konzolo nardijo hude eskluzive. ps5 pa pogrne na polni črti. nima veze kok je močna konzola, to je bil tud ps3 pa je bil drek proti ps2 pa ps4. the truth

Ampak ista scena je na Xboxu in PC-ju

 

Znači gre za problem generacije, ne ene konzole kot take

 

A štekaš zdaj?

 

Če bi Xbox in PC imela res hude big budget ekskluzive, bi imel point, tako pa ga nimaš

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 1 uro:

PS5 je kot en PS3 (pa še ps3 je mel neki omembe vrednga). res nč vrednga, da bi bi kupu. PS4 s ssd še zmer zmaga. načrtno nočjo za ps4 izdat iger, sam fak lahk dajo ps5 ceno 200€ pa še zmer tega nam kupu, ker ni nč jebenih špilov. naughty dog izdaja remastered špile iz tm. ma kaj je to pizda PS5 še zmer čist nevredn nakupa. ko jebe to.


ti si prizadet

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Ampak ista scena je na Xboxu in PC-ju

 

Znači gre za problem generacije, ne ene konzole kot take

 

A štekaš zdaj?

 

Če bi Xbox in PC imela res hude big budget ekskluzive, bi imel point, tako pa ga nimaš

kako nimam point. leta nazaj smo mel konzole warse, zdej je pa multiplatform dokaz da je huda konzola. pol je tud xbox nov huda konzola 

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 1 minuto:

kako nimam point. leta nazaj smo mel konzole warse, zdej je pa multiplatform dokaz da je huda konzola. pol je tud xbox nov huda konzola 

Ne ni, Xbox ima še dodatne težave:

— MS gre v to, da ne bodo več imeli konzol

— slabša zaloga iger prejšnje generacije

— nima najboljše PS5 igre, Returnala

— nima ekskluziv, ker vse pride tudi na PC

— Series S je strojno praktično na nivoju midgen upgrejda prejšnje generacije 

Itd.

 

PS5 in PC = dobri platformi za gaming te generacije zaradi backloga in tehnične dovršenosti

Switch = dobra platforma zaradi iger, ne pa tehnične dovršenosti

Xbox = dobro je za koga je scena

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Ps5 je dobesedno boljsa ps4pro s ssdjem. Ce bi jo imel, bi vedel

 

 

zdj sam se rec za cesnjico na tortici, da imas navadno ps4ko in ne pro

ne ni res. na ps4 pro s ssdjem maš en kup boljših iger tud eskluziv. kaj ti govoriš? pa neh me izivat. 

 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Ne ni, Xbox ima še dodatne težave:

— MS gre v to, da ne bodo več imeli konzol

— slabša zaloga iger prejšnje generacije

— nima najboljše PS5 igre, Returnala

— nima ekskluziv, ker vse pride tudi na PC

— Series S je strojno praktično na nivoju midgen upgrejda prejšnje generacije 

Itd.

 

PS5 in PC = dobri platformi za gaming te generacije zaradi backloga in tehnične dovršenosti

Switch = dobra platforma zaradi iger, ne pa tehnične dovršenosti

Xbox = dobro je za koga je scena

ja ampak ti govoriš za prihodnost. xbox360 je bil kle opevan pol je pa šlo vse na dno. nism jz kriv da je microsoft zajebal pune rore. ne morš govort, da je generacija uspešna ker je multiplatform. pol nima smisla met konzole. ker pol je najbolj da mamo valve konzolo

 

pa zdi se mi, da je valve=cocacola epic=pepsi

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 4 minutami:

ne ni res. na ps4 pro s ssdjem maš en kup boljših iger tud eskluziv. kaj ti govoriš? pa neh me izivat. 

 


ne mores met en kp boljsih iger, ker imas te iste dobesedno tudi na ps5. Imas pa na ps5 s factory ssdjem en kp iger, ki jih na ps4 (tudi na pro s ssdjem) dobesedno NI

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:


ne mores met en kp boljsih iger, ker imas te iste dobesedno tudi na ps5. Imas pa na ps5 s factory ssdjem en kp iger, ki jih na ps4 (tudi na pro s ssdjem) dobesedno NI

ja pač so dal backward compatibilty. to niso ps5 igre model. kaj ti govoriš? 

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Moj point je, da je lazje ameriskemu amišu dopovedat, da je avto boljsi od kocije iz oslovsko vprego, kakor tebi v tvojem agregatnem stanju karkoli

pa ps4 pro ni kočija jebote. kočija je atari. kaj je tvoj point?

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...