Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jaz dokler bo izbira bom vedno raje igral na konzoli. Sej PS 1st party igre tudi sčasoma vse pridejo na PC. Verjetno nekoč bojo vse day and date PC ter PS. Meni je pač veliko boljše igrati na konzoli. PCja imam že zaradi službe preveč.

uredilo bitje Tijuana
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Ampak na PS5 dela boljš

 

PS4 je za na vikend

nah bro. dela na ps4 čist ql. fora je da je ps5 v 4 letih naredil nič. returnal je edina ekskluziva, pa še to nima za burek proti vsem tem ps4 naslovov. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Ja sam returnal ni edina ekskluziva pa na ps4 igrice ne delajo cist ql

kaj ne delajo ql. RDR2 zloada na ps4 pro ssd praktično enako kokr ps5. dej ne nabiji človek.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Pac si navajen oslovske kocije mladi amiš, mi se pa raje s ferrariji okol peljemo

bla bla. če maš na YT videe. RDR2 na ps4pro ssd zloada enako kot PS5. to ni oslovska kočija, to ti je proper zadeva. še zmer čakam na PS5 ekskluzivo vredno nakupa te konzole po 4 letih. ni blo, pa ne bo. sony dobesedno zapru ps4, ker vejo, da bi vse tm laufal.

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Super. Uzivaj med gledanjem PS5 ekskluziv na Youtube, medtem k jih mi lepo spilamo in zato tudi sexamo najboljse zenske

ja govoriš o oslovski kočiji a obenem nimaš za pokazat ferrari performance bro. dej bodi tiho.

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...