Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 10 minutami:

Tisti sprehodi v GoW2 so bili tecni za popizdit. se pa niti ne spomnim o cem se je slo :D

 

A Saga je problematicna v Alan Wake? Ker jaz bi recimo Alan Wakea fukno ven iz igre Alan Wake. Prav na zivce mi je slo ko sem mogu z njim igrat

Ne, Saga je bila v Quantum Break tale žena.

CDN media

CDN media

Buzzkill kar dober opiše celo situacijo.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 minutami:

Tisti sprehodi v GoW2 so bili tecni za popizdit. se pa niti ne spomnim o cem se je slo :D

 

A Saga je problematicna v Alan Wake? Ker jaz bi recimo Alan Wakea fukno ven iz igre Alan Wake. Prav na zivce mi je slo ko sem mogu z njim igrat


Sam lik Sage ni problematičen sploh, verjetno niso scenarija spremenili niti črko. Samo race swapali so jo. V Quantum Breaku je bila Saga pač nordijka, tle je pa carbon copy nje, ampak črnka. Tokenizem, nič drugega. 
Seveda spet Sweet Baby Inc žur. Bele liberalke so najbolj rasistična bitja na planetu, 100%.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:

poln panderinga in pametovanja ter feministično intersekcionalni

Ljudje, ki se ne obrmenjujemo s temi agendami nismo opazili nič od naštetega, razen vsiljene hoje, ki razbije pacing (tko kot tudi drugje v igri).

To da je črnka je tudi meni krneki, sam men je bila ena od bolj zanimivih likov v igri (poleg bratov Dwarfov in Mimirja, ki stealajo show seveda). Kratos in Loki sta v primerjavi z njo dosadna za popizdit imo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Ljudje, ki se ne obrmenjujemo s temi agendami nismo opazili nič od naštetega, razen vsiljene hoje, ki razbije pacing.

To da je črnka je tudi meni krneki, sam men je bila ena od bolj zanimivih likov v igri. Kratos in Loki sta v primerjavi z njo dosadna za popizdit imo.


Mafioso Odin je meni najbolj beden lik Ragnaroka. Odigrano super, ampak lik mi je slabo zastavljen. Odin iz American Gods bi bil meni boljši recimo, če ga že želijo westernizirat.
 

 

Povezava do prispevka

jejhata, črenka za nordijsko boginjo (splojh ni nobena nordijska boginja, ker je Jotun aka Velikan, pač še ena namišljena rasa iz mitologije, KI JE NOBEN POFUKAN ČLOVK ŠE NI VIDU V LAJFU KER JE FAKIN IZMIŠLJENA TKO DA NE VEMO KKO DEJANSKO ZGLEDAJO), res slabo

res, SBI cancer gaming industrije, uničuje nam vse dobre vrednote muh racist realizma v namišljenem kontentu

 

ampak to ko pa lik iz grške mitologije kr tko uleti v nordijsko mitologijo in kar prosto razvaljiva po nordiji, KAR JE SPET ČIST FAKIN NEREALISTIČNO V MUH REALISTIČNA MITOLOGIJA to pa gospoda Buzzkilla nič ne moti ane

 

harajte vi kr mirno naprej momci

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Ti omenjaš realizem nek v fantazijski igrci, Angrbrodo sem omenil kot vpliv SBI v Ragnaroku - casting enega edinega afričana v svetu nordijske mitologije, kjer so vsi razen nje belci, in ni enega indica ali ozadja, kot da bi bila… insertana.
 

Ali pa Saga v AW2. Švedinje z imenom Saga Anderson pa vemo kako fakin izgledajo irl. To se tudi ne sme komentirat?
 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Kje je pol problem?

 

Glede na to, da si napisal

Buzzkill reče pred 5 urami:

Mafioso Odin je meni najbolj beden lik Ragnaroka. Odigrano super, ampak lik mi je slabo zastavljen

 

ocitno ni problem v sbi, ampak v devih, ki pisejo ne-woke like

 

Skoda da niso pri odinu pomagali sbi, mogoce pol ne bi bil najslabsi lik v igrici

 

1j8x99.jpg?a475632

Povezava do prispevka

Saj ne trdim nikjer da je samo SBI kriv za meni slabe stvari v igrah wtf. Ne da mi je bil writing v predhodniku nek presežek. Fantazijska igrica je, v kateri se je magično (heh) pojavila oseba temne polti v istem ciklu, ko je devom začela svetovati omenjena firma - to je moj whine glede tega. Glup nepotreben insert da se kljuka DEI checkboxe. 


To, da so oni imeli en kup gluposti, debilnih revealov in character arcov je že njihova predhodna nesposobnost, Cory Barlog mi je totalen writing hack. Tyr arc? Spizdi lol.
 

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pa ne vem, najjači lik lani mi je bil Idris Elba v Phantom Liberty. Super napisan in odigran lik. Tudi Sylens v HFW je dober. Zarad mene je Deke v Days Gone lahko Shaquille O’Neal, če dobro speljejo, dbest.
 

Če pa mislite, da je to zdej whine, sam počakajte ko razkrijejo, da bo en protagonistov v japonskem Ass Creedu Yasuke, črni samuraj. Valda nikol ni bil samuraj irl, ampak če je Kassandra lahko (boljši) protagonist Odysseya, je lahko Yasuke tudi jebeni samuraj. A se bom pizdil? Verjetno ker muh senguku period. Bom pa tudi kupil in igral.

Povezava do prispevka

Fak, da ne berem mnenjalnika ne bi vedel, da to sploh obstaja v igrah... Saga je hud lik in to je fact. GoW R je pa povprečna igra in tut to nima veze kdo je koga igral. Zakaj bi koga motilo, kakšne barve je samuraj v Assasians creed igri? Igra bo nažalost povprečna ne glede kakšne barve bo protagonist. 

Povezava do prispevka

Nekaterim zjebe immersion. Sej to je tko k una debata o woke likih. Če je spisano dobro in služi zgodbi, potem je tudi woke lik lahko odličen lik (Cate Archer iz NOLF serije). Če je pa spisano tako, da služi neki agendi, potem bo pa slejkoprej en del gaming populacije bil pissed off, ker ljudje ne igrajo iger zaradi tega.

 

Sem pa še vedno mnenja, da želim vidt, kako kaki britanci squirmajo, ko bodo igre začele ufuravati anti-kolonialistične poglede na svet. Fuck em :D vsaj en AAA špil k si da res duška bi rad videl, to bi blo jokanja

Povezava do prispevka

 

Hattori reče pred 8 minutami:

Zakaj bi koga motilo, kakšne barve je samuraj v Assasians creed igri?


Iz istega razloga, kot bi nekoga motilo, da T'Challo v Black Pantherju igra Ryan Gosling. Ali pa Kunta Kinteja v Roots Timothy Chalamet. Imersion is a thing, tudi v fantazijskih okvirjih. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...