Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

foker reče pred 16 urami:

Tole bo zakon ,.. ma kdo izkušnje z PS4 in eksternimi diski,.. a lahko sam plugneš inštalirane PS4 špile na PS5 in to je to,..?? Mislim da bom ene 6TB zunanji USB kupil in potem imel 3 za moj PS4/PSVR shit in 3 za PS5 backupe,..

 

 

Če sem prav razumel, ne moreš poganjat iger z zunanjega diska...

Povezava do prispevka

Še 2 kulj stvari:

 

Navedek

You can also now finally hit Options on a game to manage save data directly, just like on PS4.

 

 

Navedek

When you start or resume a PS5 game, your console will check for newer saved data in cloud storage. If you have more recent saved data in cloud storage, you can choose to sync the data!

 

Povezava do prispevka

Mah za ploščke bi itak moral narest sistemski dead zone settinge,.. tako da ti ne pleše že, če se premakne za pol milimetra iz centra in je takoj za v smeti,.. ali pač 3/4 špilov ne moreš igrat,.. to je brezveze,.. čisto komot bi bilo večino kontrolerjev uporabnih pri 20%-nih deadzonih na obeh stickih,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Verjetno,.. ampak nevem zakaj ti ne pustijo samemu nastavljat to. Pol mojih kontrolerjev se slej ko prej uporablja samo na PCju kjer si pač naštimaš deadzone,.. pa če je še tako zdrkana palica ,.. enostavno se da igrat.

 

Seveda je vgrajen neki planed obsolescence crap,.. Ampak nismo vsi milijonarji da bomo na pol leta kupovali te stvari kar willy nilly.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

  

AMF reče pred 9 minutami:

Ok... noob vprašanje glede HDRja

Zakaj mi HDR v igrah deluje v PS menuju imam pa vse sprano?

 

 

PS4 al PS5? Ker ko si na PS4 med igro stisnu PS gumb in šel v menije ni prekloplo na SDR in posledično meniji zgledajo čudno. Na PS5 je bil pa doslej večji problem da meniji super zgledajo z vklopljenim HDR potem pa greš v SDR igro kjer pa imaš razno razne težave od čudnih barv do pretemne slike itd. Sedaj bomo lahko enostavno vklopili novo funkcijo "on when supported" in bo vse delal tak ko treba.

 

Imam pa LG CX ki je res super TV za PS5. Prej ko sem imel fake HDR Sony XE8096 sem tudi jaz imel marsikaj "sprano" ;)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ok kaj torej a ta gameshare za PS4 ni basically remote play,.. In zakaj zavraga bi rabil kere koli podatke če me friend infita v remote play?? Vglavnem če misli kdo testirat to novo funkcijo za PS4/PS5 se priporočam za pol ure DESa,..

 

Ok tudi navadni Remote play verjetno rabi podatke accounta,.. nisem pa ziher,.. Vseeno bi pa Desa rad igral,.. Danes itak zadandem na BB loteriji,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Konec decembra sem v šali rekel da bom verjetno prej cepljen kot pa da dobim ps5.

Vse kaže da bo prišel ps5 pro preden mi uspe dobiti digital verzijo. 

 

Sledim botu na twitterju in discordu ki obvesti kadar pridejo po zalogah v raznih trgovinah, ampak še vedno ni sreče, vse razprodano preden odprem. Ne vem a sem samo jaz tako nesposoben a res nimam sreče. 

 

Medtem pa situacija na mimovrste še vedno taka: 

Screenshot_20210414-215641_Samsung Internet.jpg

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 urami:

A komu že driftajo DS5? Sam imam sicer res tri kontrolerje ki jih "kolobarim" in zaenkrat še nisem zaznal nobenga drifta. Moram GoT naložit na konzolo ker je najbolj občutljiva igra kar sem jih igral na PS4 glede tega.

Da meni je zacel ravno danes,, nevem ali je kriv update, kajti pred updatom je deloval ok. 

Povezava do prispevka
Razpizdojevic reče pred 10 urami:

Konec decembra sem v šali rekel da bom verjetno prej cepljen kot pa da dobim ps5.

Vse kaže da bo prišel ps5 pro preden mi uspe dobiti digital verzijo. 

 

Sledim botu na twitterju in discordu ki obvesti kadar pridejo po zalogah v raznih trgovinah, ampak še vedno ni sreče, vse razprodano preden odprem. Ne vem a sem samo jaz tako nesposoben a res nimam sreče. 

 

Medtem pa situacija na mimovrste še vedno taka: 

 

Če bi naročil normalno verzijo, bi dobil prej?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...