Skoči na vsebino

Nakup novega računalnika


amnesia

Priporočeni prispevki

Surg3on reče pred 8 urami:

Hvala vsem za mnenja in predloge. Rej je to kar 7 PS5, cene so res prizadete, sam še čakat se mi pa ne da..

 

Tista pasta je tk 8 EUR, kar mi je pač vseen, tud če jo bom za brezveze kupil.

 

Za napajalnik sem šel mal pogledat, pa na MSI uradni strani piše, da oni priporočajo 850W za SUPRIM verzijo. Sam js sm vedno tk, da raje mal zraven vzamem. Brez potrebe?

 

Tisti, ki ste napisali, da bi raje vzeli AIO namesto Noctue me zanima zakaj. 

Ne sj čakat je brezveze, ker cene ne bodo bistveno padle. Pač konzolo so se mal netgnili, ker so izdali cene ravno pred boomom, ampak so za to igre 80€.  Čakat se samo splača, če je čez 2 meseca izzid nove grafe, ali totalno nova platforma. Tudi proca se ne splača čakat.

Napajalni je tko, skoraj vedno lahko vzameš švohnejšega. Prešvoh napajalnik je nek urbrani/geek mit.

Noctua je pa pač mercedes med hlajenji in AIO je samo zaradi izgleda, vse ostalo je Noctua. Pa proc ni tisto kar je glasno, to je grafa.

Povezava do prispevka
Surg3on reče Dne, 26. 2. 2022 at 20:49:

Na MF sem naredil eno konfiguracijo, ki se mi zdi nekako smiselna. Kaj pravite, je ok ali je med komponentami kakšna stvar, ki bi jo lahko bolje izbral?

 

Konfiguracija

 

Še enkrat pa bi vprašal tiste, ki ste naročali iz MF preko mailboxe. Ali moram biti na kaj pozoren, ali gre pač vse smooth? Najbolj me skrbi to, da niso vse komponente na zalogi in ne vem kakšen je potem proces. Ali MF kar pošlje kar ima in potem še naknadno, ko prihajajo še tiste komponente, ki jih trenutno nimajo. Ali čakajo, da vse dobijo in naenkrat pošljejo? Ne znam si tudi pametno izračunat koliko me bo to potem prišlo (strošek pošiljanja preko mailboxe.de za vse te reči). 

 

Hvala za pomoč.

 

Kakšen monitor se poda takšni konfiguraciji?

Povezava do prispevka

zakaj bi bilo fejk? to je tipičen office sistem, ki želi bit gaming zaradi grafike in zelene farbe spredaj. saj se na sliki vidi vsa beda tega prebuilta. zračenja ni, hlajenja ni, komponente so čunga lunga vključno s hp oem grafično. glede na to da gre za hp prebuilt zna bit bios v celoti zaklenjen, komponente se bodo pekle in vpile 100 na uro, po možnosti grafična kartica ne dovoljuje pimpat fan krivulj (popularno pri dellu)... ne vidim enega pametnega razloga, da bi to kupil, razen če se komu da eksperimentira in je potem pripravljen ta jajca nazaj poslat ko bo razočaranj preveč. vsaka stvar pa tudi ni vredna nakupa samo zato, ker je "poceni". but thats just me.

Povezava do prispevka
wicked reče pred 1 uro:

če sprašuješ za igre in ne za kake profi zadeve, sem zadnje tedne raziskoval, pa sam ne vidim razloga, da bi karkoli boljšega od i5-12400 rabil za domači pc za igre, internet itd, ker ne vem kje bi i7-12700k izkoristil?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...