DaMachk Objavljeno 7. februar 2025 Share Objavljeno 7. februar 2025 Arey reče Dne, 28. 1. 2025 at 7:50: Jaz sem ta nesrečnež. Sej delajo stvari, sam ne vse. Ko bom mel čas prilimam video ki mi je štekal pa lahko sprobaš. Pred tem pa bom resetiral celoten bios in inštaliral chipset driverje. Kaj pol, si še kaj poskušal al si ga zabrisal v steno? Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 7. februar 2025 Share Objavljeno 7. februar 2025 Mislim, zadeva je underpowered piece of shit tko da dvomim da bo kaj. Sej vecina 4k contenta dela vec al manj bp, sam pol mas pa neki kar ne in to je pol neuporabno. Probal bom setupat gor plex in VPN sam se nisem preseljen in zadeva trenutno sedi na omari. Mi je pa mal zal da nism sam vzel mac minija in reku boli me kurac za te smeti. Navedek Povezava do prispevka
coupet Objavljeno 9. februar 2025 Share Objavljeno 9. februar 2025 en info prosim, če bi prodal, kolk dobim za: AMD Ryzen 5 3600X Rtx 3070 evga ftw3 16gb ram 1tb m2 ssd 4tb wd red monitor: LG 27GP850 Navedek Povezava do prispevka
Lenkas Objavljeno 9. februar 2025 Share Objavljeno 9. februar 2025 (urejano) 500e+ za pc 100e+ za monitor 9. februar 2025 uredilo bitje Lenkas Navedek Povezava do prispevka
keba Objavljeno 9. februar 2025 Share Objavljeno 9. februar 2025 Dobil sem nalogo da sestavim en pisarniški PC. Monitor, miška in tipkovnica so že kupljeni, rabijo samo kišto. Kaj priporočate? Nekako okvirno je zamišljeno, procesor z integrirano grafično neka osnovna matična, 16gb rama nek hiter 500gb disk. Nič se ne bo nadgrajevalo ali pa kar koli, za osnovo rabo. Prenosnik ne pride v poštev, rabijo stacionarca. Recimo da smo nekje na budgetu 400-500 eur. Nižja kot bo cena boljše bo. Navedek Povezava do prispevka
Lenkas Objavljeno 9. februar 2025 Share Objavljeno 9. februar 2025 AMD Ryzen 5 8600G 180e Biostar B650MT 90e Kingston FURY 16GB 50e Patriot P300 512GB 30e 350e dodas se en ohisje/psu combo za 50e Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 9. februar 2025 Share Objavljeno 9. februar 2025 DaMachk reče Dne, 4. 2. 2025 at 17:10: kaksne krat se zmotim in napisem mn3 v youtube namesto v brskalnik in mi vrze ta video, ki si ga vedno z veseljem pogledam =))) Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 15. februar 2025 Share Objavljeno 15. februar 2025 Lenkas reče Dne, 9. 2. 2025 at 12:16: AMD Ryzen 5 8600G 180e Biostar B650MT 90e Kingston FURY 16GB 50e Patriot P300 512GB 30e 350e dodas se en ohisje/psu combo za 50e SLO cene? Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 15. februar 2025 Share Objavljeno 15. februar 2025 Kok pride 3090ti rabljena, okvirno me zanima. V primerjavi z 4090 recimo Navedek Povezava do prispevka
G-Man Objavljeno 15. februar 2025 Share Objavljeno 15. februar 2025 Arey reče pred 1 uro: Kok pride 3090ti rabljena, okvirno me zanima. V primerjavi z 4090 recimo če se ti uspe zdilat za 600e, je to dobra cena. bo pa pomoje to dost težko, ker so 3090 najboljše price performance kartice za LLMje in jih AI entuziasti vse pokupijo (vsaj v 2024 je blo tko ...) 1 Navedek Povezava do prispevka
Lenkas Objavljeno 16. februar 2025 Share Objavljeno 16. februar 2025 kmetek reče pred 12 urami: SLO cene? De cene Kdo pa še kupuje v slo lol 1 Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 21. februar 2025 Share Objavljeno 21. februar 2025 domača garancija, mene vprašaj za cene.....raje dam za 5% pa vzameš v SLO in podpiraš mene in GOLOBA. 1 3 Navedek Povezava do prispevka
Lenkas Objavljeno 21. februar 2025 Share Objavljeno 21. februar 2025 Ce das cene take k jih majo nemci, z veseljem pri tebi vse vzamem Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 22. februar 2025 Share Objavljeno 22. februar 2025 preproste ne moreš, od primera do primera se pogleda.... nemčija 80 slo 2 Navedek Povezava do prispevka
cashman Objavljeno 22. februar 2025 Share Objavljeno 22. februar 2025 težko je, ko razmišljamo z denarnico, ne z domoljubjem Navedek Povezava do prispevka
maksi Objavljeno 22. februar 2025 Share Objavljeno 22. februar 2025 kmetek reče pred 2 urama: preproste ne moreš, od primera do primera se pogleda.... nemčija 80 slo 2 kot kupca me to ne zanima, kot trgovca ne zanima, če nimaš dovolj denarja za nakup Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 22. februar 2025 Share Objavljeno 22. februar 2025 to govori maksi, ki je kupil že 100 graf....še enkrat od primera do primera. 2 Navedek Povezava do prispevka
bendeho Objavljeno 22. februar 2025 Share Objavljeno 22. februar 2025 Lenkas reče pred 13 urami: Ce das cene take k jih majo nemci, z veseljem pri tebi vse vzamem ni kriv kmetek, da imajo uvozniki take cene nastavljene, ene stvari se pri nas dobi po ok cenah, recimo g.skill RAM in samsung diski, lian li ohišja pa še marsikaj so primerljive cene (cena pri uvozniku je primerljiva z maloprodajno v nemčiji, dokler ne pridemo do kakšnega black friday pa podobnega) potem imaš pa zadeve, kjer so cene vesoljske, recimo AM5 ryzeni, edino 8500G (=trash) se da dobiti po približno konkurenčni ceni, vse ostalo imajo vsi dobavitelji cene v nebo, pa recimo P/P zmagovalca 7500f sploh ni nikjer potem prideš še do kakšne take "eksotike", kot so MSI matične, ki jih sploh ni? pred leti so še imeli nekaj robe pri enem uvozniku, zdaj nikjer nič Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 22. februar 2025 Share Objavljeno 22. februar 2025 grafične so vesoljske žal... jaz prodam tudi z 3% maržo, ampak UVOZNIK/DISTRIBUTER....kaj naj jaz? Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 22. februar 2025 Share Objavljeno 22. februar 2025 (urejano) Dobro tudi distributerji niso krivi, vrjetno malo so kot vsak, ki hoce zasluzit vec in si lahlo privosci zaradi slabe konkurence. Sam dan danes itak lahko kupis v tujini, dvomim tudi, da jim slaba konkurenca to momogoca. Ceprav vecina ljudi se verjetno ne znajde.. ampak dvomim da si tipi nabijajo neke hude maze na racun majhne konkurence Najbolj verjetno je majhen trg in specifika produkta. Ce bi lahko imeli isto marzo z nizjimi cenami, sem preprican, da bi jih znizali in sluzili s kolicino. Sam enostavno nimajo ugodnih nabavnih cen za graficne zaradi trga. Povprasevanje za graficne ni slabo ampak ponudba tudi ni ogromna in ne dohaja povprasevanja, poleg tega cene so visoke na splosno zaradi AI in drugih dejavnikov. V nasprotnem primeru pa laptopi in ramih ipd.. ti jih dobesedno mecejo v hrbet, ker se obracajo na veliko. Povprasevanje je se vedno visoko ampak tudi ponudba je velika in preseda povprasevanje imo.. tako da je lazje dobit boljse nabavne cene in rabate, kot pri graficnih, za nas trg. Cene na globalnem trgu za graficne so ze tako visoke ker ponudba, ne dohaja povprasevanja.. pol nas trg ki je majhen pac to se dodatno potencira. In posledicno nek trgovec, ki ne dobi dobre nabavne cene in ni konkurencen logicno, ce ne mores zasluzit na kolicini, tako kot pri tvejih, laptopih ipd bo zasluzu vsaj nekaj na visji ceni, ker v nasprotnem primeru se ti sploh ne izplaca nabavljat in imet v ponudbi 22. februar 2025 uredilo bitje BigBoss82 Navedek Povezava do prispevka
Gapi182 Objavljeno 22. februar 2025 Share Objavljeno 22. februar 2025 BigBoss82 reče pred 2 urama: Dobro tudi distributerji niso krivi, vrjetno malo so kot vsak, ki hoce zasluzit vec in si lahlo privosci zaradi slabe konkurence. Sam dan danes itak lahko kupis v tujini, dvomim tudi, da jim slaba konkurenca to momogoca. Ceprav vecina ljudi se verjetno ne znajde.. ampak dvomim da si tipi nabijajo neke hude maze na racun majhne konkurence Najbolj verjetno je majhen trg in specifika produkta. Ce bi lahko imeli isto marzo z nizjimi cenami, sem preprican, da bi jih znizali in sluzili s kolicino. Sam enostavno nimajo ugodnih nabavnih cen za graficne zaradi trga. Povprasevanje za graficne ni slabo ampak ponudba tudi ni ogromna in ne dohaja povprasevanja, poleg tega cene so visoke na splosno zaradi AI in drugih dejavnikov. V nasprotnem primeru pa laptopi in ramih ipd.. ti jih dobesedno mecejo v hrbet, ker se obracajo na veliko. Povprasevanje je se vedno visoko ampak tudi ponudba je velika in preseda povprasevanje imo.. tako da je lazje dobit boljse nabavne cene in rabate, kot pri graficnih, za nas trg. Cene na globalnem trgu za graficne so ze tako visoke ker ponudba, ne dohaja povprasevanja.. pol nas trg ki je majhen pac to se dodatno potencira. In posledicno nek trgovec, ki ne dobi dobre nabavne cene in ni konkurencen logicno, ce ne mores zasluzit na kolicini, tako kot pri tvejih, laptopih ipd bo zasluzu vsaj nekaj na visji ceni, ker v nasprotnem primeru se ti sploh ne izplaca nabavljat in imet v ponudbi Slovenci smo tudi nenormalno pohlepen narod. Black friday pri nam so bolj kot ne popusti za prodajalca ne pa kupca. 2 Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 22. februar 2025 Share Objavljeno 22. februar 2025 (urejano) Gapi182 reče pred 5 minutami: Slovenci smo tudi nenormalno pohlepen narod. Black friday pri nam so bolj kot ne popusti za prodajalca ne pa kupca. Ja ne vem pohlepni smo, sam zakaj? Ker smo pohlepni al ker smo majhni in moremo bit pohlepni, ce hocemo imet kaj vec? Ne vem Smo pohlepbi vsekakor, ma znamo bit tudi radodarni. V takem okolju pac zivimo in tako kulturo imamo, da nas iz vseh strani hocejo pojebat. Jebiga. 22. februar 2025 uredilo bitje BigBoss82 Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 22. februar 2025 Share Objavljeno 22. februar 2025 (urejano) BigBoss82 reče pred 1 uro: Ja ne vem pohlepni smo, sam zakaj? Ker smo pohlepni al ker smo majhni in moremo bit pohlepni, ce hocemo imet kaj vec? Ne vem Smo pohlepbi vsekakor, ma znamo bit tudi radodarni. V takem okolju pac zivimo in tako kulturo imamo, da nas iz vseh strani hocejo pojebat. Jebiga. najbolj jebemo sami sebe ta lastnost nam je nekako tudi omogočila narodnostno/etnično preživetje skozi ves ta čas, tako da... 22. februar 2025 uredilo bitje Kruz 1 Navedek Povezava do prispevka
Lenkas Objavljeno 23. februar 2025 Share Objavljeno 23. februar 2025 kmetek reče Dne, 22. 2. 2025 at 7:41: preproste ne moreš, od primera do primera se pogleda.... nemčija 80 slo 2 Jah pol imas odgovor. Sam da 9070xt pride pa ti pisem, pa bova pogledala. bendeho reče pred 22 urami: ni kriv kmetek, da imajo uvozniki take cene nastavljene, ene stvari se pri nas dobi po ok cenah, recimo g.skill RAM in samsung diski, lian li ohišja pa še marsikaj so primerljive cene (cena pri uvozniku je primerljiva z maloprodajno v nemčiji, dokler ne pridemo do kakšnega black friday pa podobnega) potem imaš pa zadeve, kjer so cene vesoljske, recimo AM5 ryzeni, edino 8500G (=trash) se da dobiti po približno konkurenčni ceni, vse ostalo imajo vsi dobavitelji cene v nebo, pa recimo P/P zmagovalca 7500f sploh ni nikjer potem prideš še do kakšne take "eksotike", kot so MSI matične, ki jih sploh ni? pred leti so še imeli nekaj robe pri enem uvozniku, zdaj nikjer nič Ni kriv kmetek, sam zakaj bi pri naših kupoval za 25% oz. se visje cene kot cez mejo. Customer support je boljši. Shipping je ponavadi hitrejši kot pri naših. Z veseljem podpiram nase, sam morajo bit konkurenčni oz. bit tok fleksibilni, da se da kej zrihtat. 2 Navedek Povezava do prispevka
Nighthawk Objavljeno 25. februar 2025 Share Objavljeno 25. februar 2025 Trenutno mam za "gaming" PC i7 6700k, 32gb rama neki neki, GTX1050. Naredu bi upgrejd magari en X99 aliexpress build z neko malo boljšo grafiko. Komp rabm za internete pa casual gaming (e šport) Se splača al PS5 master race ? Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 25. februar 2025 Share Objavljeno 25. februar 2025 Raje vzemi rabljen lidlic PS5. Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 25. februar 2025 Share Objavljeno 25. februar 2025 (urejano) Nighthawk reče pred 3 urami: Trenutno mam za "gaming" PC , 32gb rama neki neki, GTX1050. Naredu bi upgrejd magari en X99 aliexpress build z neko malo boljšo grafiko. Komp rabm za internete pa casual gaming (e šport) Se splača al PS5 master race ? Kaj bi rad side-gradeal? X99 majo sicer par 6-10 Core procov, sicer pa Xeon, vse skup pozresno po stromu v PM Pa v isti generaciji kot jo ze imas. kaka E5 2650 V4 sicer nudijo 12 coreov in 24 Threadov, sam v idle cuza po 70W pa ne dela nic Mislim, lahko ga dobis ugodno, sam to je vse rabljeno pa bo verjetno prej maticna crknila ko CPU. Kaj si mislil pa od grave zet? R9 570? 25. februar 2025 uredilo bitje DaMachk Navedek Povezava do prispevka
bendeho Objavljeno 26. februar 2025 Share Objavljeno 26. februar 2025 Nighthawk reče pred 14 urami: Trenutno mam za "gaming" PC i7 6700k, 32gb rama neki neki, GTX1050. Naredu bi upgrejd magari en X99 aliexpress build z neko malo boljšo grafiko. Komp rabm za internete pa casual gaming (e šport) Se splača al PS5 master race ? če si res cheap bastard, 12100f ali ryzen 3600, če si malo manj cheap bastard 12400f ali 5600, zalomi se ti pa pri grafiki, tako da moj glas gre za ps5 Navedek Povezava do prispevka
G-Man Objavljeno 1. marec 2025 Share Objavljeno 1. marec 2025 bendeho reče Dne, 26. 2. 2025 at 8:38: če si res cheap bastard, 12100f ali ryzen 3600, če si malo manj cheap bastard 12400f ali 5600, zalomi se ti pa pri grafiki, tako da moj glas gre za ps5 najboljši proc na x99 platformi bo isto hiter kot i7 6gen. Samo par corov več boš dobu. To ni upgrade ... Navedek Povezava do prispevka
Lenkas Objavljeno 3. marec 2025 Share Objavljeno 3. marec 2025 ce ma kdo 9800x3d in asrock plato Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.