Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Baje bo Arsenal ponudil £60M za Havertza, fak, upam da je zadaj kakšne dober plan ali pa da Arteta vidi nekaj več v njem. Nekaj je če pobiraš odpadke iz City-a in Real-a, kjer so ponavadi ti odpadki top, ampak od Chelsea?!?

 

Ajde dopuščam možnost, da je to novi Debuyne in Salah, ki sta bila "preslaba" za Chelsea, ampak vseeno - rizik je zelo velik.

uredilo bitje black187
Povezava do prispevka
Karim reče pred 1 uro:

Za 50M se ga nebi branu, imo v pravi ekipi zna bit se nekaj iz njega

 

Ena ničla preveč pa še to vprašanje. Ta Havertz je najbolj precenjen igralec, od kje njemu tak status mi ni jasno? Švoh prekla brez definirane pozicije, sem bil navdušen ko se je pisalo da gre v Real. Tudi Arteta mora kakega flopa podpisat, nihče ni popoln. :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Kovacic za 30mio

 

Za mounta (se 1 leto pogodbe) in havertza pa hocejo 70. Vem da je razlika v letih ampak city res tolče dobre deale.

 

Po drugi strani pa haland dobiva 850k na teden. Tok o tem kako poceni transfer je bil

 

100x raje milijon Haalandu na teden kot pa take denarje za Mounta in Havertza.

Povezava do prispevka
reder reče pred 21 minutami:

 

100x raje milijon Haalandu na teden kot pa take denarje za Mounta in Havertza.

To itak.

Drugace pa Havertza ne poznam lih dobro ampak Mount zna bit igračina (že dokazal) plus davek na to da je dokaj mlad anglež, 70 mio je ok cena zanj če bi bil na nekajletni pogodbi, 1 leto pred iztekom pa samo smehi orehi.

 

Drugače pa united znova boleče očitno čaka na prodajo kluba: Linked z miljoni igralcev, poteze nobene, za Kima niti niso biddal. Klasičen Glazer manever, bodo potem antoniji za 100mio septembra...

 

Medtem je klup zapustil se izjemni talent iqbal zidane... za 850.000k

 

Fun fact, prestop beckhama v real iz dvatisočih je se vedno v top4 po tem kok je united dobil za igralca.

 

 

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 8 urami:

Ce saka in martinelli igrata v tem sistemu bo bolj 4-2-4 lol, to je cist prevec top heavy pa se odegaard bo en od teh dveh potem

 

In other news tudi partey izgleda odhaja, 2/3 midfielda novega je kar risk

Mor lajk 3-4-napad ce ze, glede na to da se bek stalno vlaci tja na sredino

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Se ne strinjam za Mounta, tipično precenjevanje angležev. Če bi se rodil v Sloveniji bi mu plafon bil kak Udinese, ne pa United.


Če bi se rodil v sloveniji bi delal v Lidlu na blagajni (ampak ne več dolgo ker je vedno več avtomatskih)

Povezava do prispevka
reder reče pred 7 urami:

 

Kante, Lukaku, Auba, Mendy, Ziyech, Koulibaly in Hudson- Odoi vsi odšli ali so povezani z odhodom v SA. Moralne vertikale v UEFI tiho...

 

Lukaku baje noče tja. Itak top striker na svetu ne bo šel k šejkom. :D No, saj mogoče je samo taktika, da čimveč potegne od njih. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 3 urami:

Če bi se rodil v Sloveniji bi mu plafon bil kak Udinese, ne pa United.


A dej no, a res?

 

Me ne čudi potem, kakšno je stališče polovice tega foruma glede reprezentance in Keka…

 

Pubec je v PL pri 22 iz veze zabil več kot deset golov - ko klub še ni bil čisti clusterfuck - že v prejšnjih sezonah jih je redno kucal in igral v prvi postavi ene najboljših ekip v ligi, zmagal je Ligo prvakov… Pri 18 je pa v Nizozemskem prvenstvu iz veze imel 1/3 gola na tekmo.

 

A lahko malo smirimo doživljaj s temi neumnimi izjavami mogoče?

Povezava do prispevka
rage reče pred 45 minutami:


A dej no, a res?

 

Me ne čudi potem, kakšno je stališče polovice tega foruma glede reprezentance in Keka…

 

Pubec je v PL pri 22 iz veze zabil več kot deset golov - ko klub še ni bil čisti clusterfuck - že v prejšnjih sezonah jih je redno kucal in igral v prvi postavi ene najboljših ekip v ligi, zmagal je Ligo prvakov… Pri 18 je pa v Nizozemskem prvenstvu iz veze imel 1/3 gola na tekmo.

 

A lahko malo smirimo doživljaj s temi neumnimi izjavami mogoče?

 

100% sem da ga ne bi videli ne v Chelsea ne v Unitedu, če ne bi bil Anglež. Udinese je na  pol zajebancija ampak v top klubih ga ne bi bilo. Tudi Dale Ali in mnogi drugi so imeli še večji hype, lahko me citiraš čez nekaj časa pa bomo videli kdo ima prav. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 13 urami:

 

100% sem da ga ne bi videli ne v Chelsea ne v Unitedu, če ne bi bil Anglež. Udinese je na  pol zajebancija ampak v top klubih ga ne bi bilo. Tudi Dale Ali in mnogi drugi so imeli še večji hype, lahko me citiraš čez nekaj časa pa bomo videli kdo ima prav. 

 

Ampak Dele Ali je igral hudo par sezon in čist na nivoju premier lige, tako da ne razumem teh pointov. 

 

Vsi se strinjamo da je davek na to da si anglež pri ceni pretiran in da je to neumnost. Ne pomeni pa da so zato po defoltu da so ti igralci zanič, Alija je sfukala glava in je šel iz dobrih sezon v PL do tega da ne zna več brcnit žoge v Turčiji, valda veš da je to psiha in ne skill. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...