Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Saj tudi pri Liverpoolu na seznamu TM manjkata Darwin in Salah, ki skoraj zagotovo ne bosta igrala, ampak načeloma je to blizu realnosti.

 

Če pa govoriva o treh manjkajočih, ki falijo Realu že večino sezone (in je bilo kar nekaj jokanja pri navijačih Reala, če sva že pri tem), je pa situacija pri Liverpoolu s temi dolgotrajnimi poškodbami skoraj identična. Za sezono so namreč out Matip, Thiago in Bajcetić. Tudi Robertson je manjkal pol sezone.

 

Tako da zgoraj nisem govoril o dveh, treh manjkajočih, ker se ne spomnim, da bi sploh kdaj skozi sezono manjkalo manj od vsaj štirih ali petih nogometašev na vsaki tekmi. Govora je o skoraj polovici registriranega squada.

 

PA RES LEP LP!!!

Povezava do prispevka

Problem je, da ni to specifika Liverpoola ampak praktično vseh klubov. Enkrat eden, drugič drugi ampak od klubov, ki jih delno spremljam mi niti en ne pade na pamet, da ne bi imel v nekem trenutku poškodovane vsaj pol prve postave. Ne vem ali s časom pozabim ampak jaz se res ne spomnim, da bi 10 let nazaj bile take situacije v praktično vseh klubih. Hvala za reševanje nogometa UEFA/FIFA, še dobro da bo naslednjo sezono še več tekem. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 5 minutami:

Problem je, da ni to specifika Liverpoola ampak praktično vseh klubov. Enkrat eden, drugič drugi ampak od klubov, ki jih delno spremljam mi niti en ne pade na pamet, da ne bi imel v nekem trenutku poškodovane vsaj pol prve postave. Ne vem ali s časom pozabim ampak jaz se res ne spomnim, da bi 10 let nazaj bile take situacije v praktično vseh klubih. Hvala za reševanje nogometa UEFA/FIFA, še dobro da bo naslednjo sezono še več tekem. 

Angleži naj ukinejo ligaški pokal, pa bodo imeli manj tekem oz. podobno kot večina ostalih

 

da se grebejo klubi za denar pred sezono pa ni krivda UEFA/FIFA

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pa še Matip ni prvi CB. :D United je celo sezono brez Martineza, Varane če ga narobe pogledaš izpusti naslednjo tekmo, Mguire je pa lani skoraj šel. :D Upam da bo United več kupoval na free ker so to praktično najboljši nakupi. Eriksen, Evans >> Mount, Antony, Onana 

 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Kako da ni, dokler se ni poškodoval, je Matip igral v prvi postavi na praktično vseh ligaških tekmah. Bajčetić bi pa letos prav tako odigral precej tekem, glede na število poškodb.

 

Skrakta, sprijaznite se, Liverpool je najbolj bogi in vaši klubi so bedni in goljufajo.

Povezava do prispevka

A ni Konate in Van Dijk prva izbira CBjev? 

 

Drugače moj klub je slabše voden, bolj bogi finančno in je letos imel več poškodb kot tvoj klub. Je pa moj klub še vedno večja blagovna znamka, ki izžareva občutke veselja in lagodja po vsem svetu, nekaj o čemer lahko Liverpool samo sanja. Ko odide Klopp se boste vrnili v 30 letno bedo, iz katere ste začasno pokukali. 

 

Toliko zaenkrat. 

Povezava do prispevka

Kolikor od daleč spremljam je po mojem Newcastle letos najbolj najebal s poškodbami med PL klubi. Pa Čelski tudi, samo oni imajo itak milijon igralcev v kadru. 

 

"Moj" Brighton mora biti tudi precej pri vrhu. 

 

evo, to sem našel, sicer dober mesec staro, če kdo najde kakšno bolj updejtano naj poasta. Liverpoola ni niti v top 10 v "Days Lost Through Injury" kategoriji.

 

https://www.givemesport.com/every-premier-league-team-ranked-by-how-much-they-have-suffered-from-injuries-in-2324/#brentford

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
maksi reče pred 34 minutami:

Angleži naj ukinejo ligaški pokal, pa bodo imeli manj tekem oz. podobno kot večina ostalih

 

da se grebejo klubi za denar pred sezono pa ni krivda UEFA/FIFA

 

Ligaški pokal je še najmanjši problem, itak igrajo z rezervami. Pa to da igrajo Angleži več tekem kot ostali je itak mit.

 

Problem je na ravni cele Evrope z glupostmi kot je liga nacij, povečevanje tekem v superpokalih, povečevanje tekem v LP, SP sredi leta, klubski SP ki nas čaka itd. Od avgusta do junija se praktično igra vsake 3 dni, če ne izpadeš iz tekmovanj. Potem pa praktično vsako sezono še nek reprezentančni turnir, 3 tedne počitka in jovo na novo vsake 3 dni tekma. Pred leti so imeli vsaj par tednov počitka med tednom in kakšno poletje frej, sedaj tega praktično ni.  Glede na vedno hujši tempo igre bi morali število tekem zmanjševati, da se poškodbe omejijo ampak naši poštenjakarji na UEFI/FIFI raje tekme dodajajo, v dobro nogometa seveda, ne zaradi dodatnega zaslužka. 

 

Da se klubi poleti grebejo za denar so si pa sami krivi, to je pa res. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
kemik reče pred 56 minutami:

A ni Konate in Van Dijk prva izbira CBjev? 

 

Drugače moj klub je slabše voden, bolj bogi finančno in je letos imel več poškodb kot tvoj klub. Je pa moj klub še vedno večja blagovna znamka, ki izžareva občutke veselja in lagodja po vsem svetu, nekaj o čemer lahko Liverpool samo sanja. Ko odide Klopp se boste vrnili v 30 letno bedo, iz katere ste začasno pokukali. 

 

Toliko zaenkrat. 

glede na to koliko časa se že opotekate ... mal dvomim. 

tudi dvomim, da še obstaja manu navijač, ki čuti veselje in lagodje ko pomisli na svoj klub. 

Povezava do prispevka

Captain obvious post, a po mojem je treba razlikovati med različnimi poškodbami. Imaš nekoga, ki je skoraj vedno na razpolago pa si strga vezi ali pa mu kak idiot z mesarskim štartom zlomi nogo. Jbg, shit happens. To je večji udarec za ekipe, ker je pač nepričakovano.

 

In na drugi strani so igralci, ki so že po defaultu bolj podvrženi poškodbam ali pa to postanejo pri določeni starosti. Npr. Thiago pri Poolu je v zadnjih letih tak primer. Pa seveda "naš" Dembele. Navijači Barce nismo ravno jokali, ko je bil tip "spet" poškodovan, ker je bilo po letu ali dveh pač pričakovano, da bomo težko dobili kaj več kot pa 3 ali 4 mesece na sezono, ko bo pripravljen za igro. In če imaš v ekipi nekaj injury prone igralcev je tudi na klubu, da skladno s tem ukrepa. Ali se jih znebiš (kar seveda ni vedno možno) ali pa na tisti poziciji probaš izboljšati širino, da potem nisi "presenečen", ko (pri takšnih igralcih bolj vprašanje kdaj kot pa če) se ta igralec spet poškoduje.

 

Pri določenih tudi mogoče, da nikoli ni kaj resnejšega/dolgotrajnejšega, ampak pač vedno jih nekaj boli, da ne morejo igrat ali pa vsaj niso 100% fit. Večina je dandanes tudi preforsirana nazaj po poškodbah, ker so ali 1.) prepomembni za ekipo in v časih, ko je 99% trenerjev vedno pod rezultatskim pritiskom pač riskirajo in upajo na najboljše in/ali 2.) trenerji nimajo drugega na razpolago in potem igralci gredo iz poškodbe v poškodbo. 

Povezava do prispevka

Torej smo ugotovili, da je del izkušnje gledanja fuzbala tudi to, da lahko jočemo za brezveze. Dajmo se med sabo tolažit in bodrit, pustimo da solze pridejo na plano, na koncu dneva smo vsi v istem čolnu. 

 

 

fauzić reče pred 2 urama:

 

tudi dvomim, da še obstaja manu navijač, ki čuti veselje in lagodje ko pomisli na svoj klub. 

 

 

Mislim da si zamešal, veselja in lagodja ni ob misli nate, ne ob misli na svoj klub,

Povezava do prispevka

Evo Shaw out do konca sezone, mišica. Še en prvotimac ki bo izpustil skoraj celo sezono. Pa to me ne moti toliko kot kaj delajo z njegovimi menjavami: 

 

Malacia - človek je kao poškodovan, ampak je izginil iz obličja. Noben ne govori o njemu, nobenih infotov, zadnja IG objava lani ob začetku sezone... ziher spet nek interni kreš. 

Reguilon - šel lepo januarja nazaj v spurse in od tam v Brendford, ker hej, sej imamo Shawa ki je polomljen celo sezono. :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...