Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 9 urami:

Odvzem nekaterih trofej je edino fer. Pa dal bi jim še par -pik za to sezono, ker je nemogoče, da Everton to faše, oni pa z več falusi ne

Odvzem lanske lige valjda :D

Sam mi kot navijaču Arsenala nebi blo niti mal kul, da bi na tak način "dobili" ligo.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 1 uro:

Odvzem lanske lige valjda :D

Sam mi kot navijaču Arsenala nebi blo niti mal kul, da bi na tak način "dobili" ligo.

 

Weraziel reče pred 58 minutami:

Pač vzameš k Juvetu pa naj noben ne dobi, kot v 2004-05 primeru

 

si me prehitu, sem glih hotu napisat, da bolj debilno bi bilo še samo, če je potem nihče ne bi dobil

 

itak je pa City in spet ne bo nič

Povezava do prispevka

Meni se zdi, da je brezveze jemati za nazaj, lige so pošteno osvojene na terenu z igralci, ki jih je liga takrat dovolila kupiti in registrirati. Itak so že postavili primer z Evertonom in bo šlo za odvzem točk v tekoči sezoni. Verjetno kakšno veliko število točk ala 40, da še vedno ostanejo v ligi. Dejanska kazen bi bila potem eno leto izven LP pa še ostali klubi bi imeli za eno sezono šanso kaj osvojiti. :D Ne verjamem, da bo kaj hujšega, bi bilo zelo slabo za marketing lige in za politične povezave v ozadju. Angležem več kot očitno pašejo taki lastniki in njihove mahinacije, tole je bolj za šov. 

 

V ligo spustiš razne Abramoviče in kozojebce potem pa jokaš, le kdo bi pričakoval da ne bo vse po reglcih? 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Nekje sem bral da jim ne bodo odvzeli točk v tej sezoni (isto velja za Everton in Not'm Forest), pač pa bi šli v novo sezono z minusom. Ni mi pa jasno kako lahko kdorkoli svršava na odvzeta prvenstva, itak jih ne bodo na novo podelili, če kaj jih bodo pač izbrisali kot v Juventusovem primeru.

Povezava do prispevka

Na koncu bodo pa spet Cityevi odvetniki pošolali tam nek FA. 

 

ronaldinho reče pred 1 minuto:

20 pik minusa jim bodo dali pa bodo na koncu še vseeno prvaki. :lol: 

 

@reder Seveda je pozitiven primer, pod njegovim budnim očesom se kaj takšnega ne bi zgodilo. 

 

Sem ti že dal račko pa jo vzamem nazaj ko si dodal zadnji stavek. Sicer je res da se to ne bi zgodilo pod njim, samo liga bi še njim propadla. :D

Povezava do prispevka

Ne bi, če bi kontroliral samo "finančni doping" lige, ne pa se tudi pogajal za TV pravice ipd. Tako bi klubi še naprej dobivali denar, ampak bi se ga morali naučit porabit bolj pametno, kar bi jih dolgoročno naredilo še boljše.  

 

Saj določene stvari ima prav, a problem je, da je v La Ligi preveč osredotočen na nižanje stroškov, ne pa, kako bi lahko izboljšal trženje same lige in povišal prihodke. Saj klubi so za iskanje sponzorjev odgovorni sami in večina tukaj slabo deluje, po drugi strani je pa danes prodaja TV pravic eden glavnih prihodkov večine klubov in tukaj pač niso naredili dovolj v prejšnjem desetletju, ko so imeli Messija, CR, Neymarja,... Zdaj, ko ni več marketinško zanimivih igralcev bo veliko težje pripeljati nov denar v ligo. Drug problem je, da je povsem zanemaril učinke korone. Saj nekatere ukrepe je uvedel, a vseeno premalo, da bi španski klubi z redkimi izjemami lahko kaj drugega kot pa životarili. 

Povezava do prispevka

Osnovna ideja ni napačna, izvedba pa je. Od spreminjanja pravil iz primera v primer do totalne nefleksibilnosti pri izrednem dogodku kot je korona do politike izključno krčenja stroškov namesto povečanja prihodkov kar vodi le v manjše in manjše proračune klubov.  No saj vidimo rezultat njegove politike medtem ko v EPL vse gre skozi brez problema. Tebas bo imel lepe bilance na papirju in propadlo ligo, Angleži pa svojo superligo, uspehe, igralce, trenerje, gledanost, navijače in denar.

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 1 uro:

Ni mi pa jasno kako lahko kdorkoli svršava na odvzeta prvenstva, itak jih ne bodo na novo podelili, če kaj jih bodo pač izbrisali kot v Juventusovem primeru.

 

A ni to max kar ti lahko naredijo, zakaj kdo nebi svršaval? Fuzbal igraš zato da si prvak, Citiy je kršil pravila zato da bo prvak. Nima veze, če jih potem ne podelijo drugemu, oni jih ne bodo imeli zapisane v zgodovino. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

 

A ni to max kar ti lahko naredijo, zakaj kdo nebi svršaval? Fuzbal igraš zato da si prvak, Citiy je kršil pravila zato da bo prvak. Nima veze, če jih potem ne podelijo drugemu, oni jih ne bodo imeli zapisane v zgodovino. 

Narobe sem se izrazil, mislil sem na upanje da bodo naslove podelili klubom ki so bili drugi na lestvici. Kakšno vrednost ima tak naslov?

Povezava do prispevka

Problem pri temu da daš naslov drugemu je v tem, da bi moral potem kdaj tut relegirane ekipe vrnit nazaj in podobno. Vse ma nek butterfly effect. Imo če se vzame ne daš nobenemu in pika. Mislim, da je bil eno leto celo united drugi - ker sick fuck bi moral bit, da bi se tega veselil kot navijač. :D Ubije celoten pomen vsega. 

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 urami:

A pol če prvaku na OI odkrijejo, da je bil dopingiran, bi preprosto tista disciplina bila brez zmagovalca?

 

ne. ravno pri OI je pravilo, da se potem preostali premaknejo mesto navzgor.

 

pri kolesarjenju je pa tako, kot je rekel legenda shadow - enostavno ni zmagovalca (drugega, tretjega).

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...