Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

The Premier League is considering REMOVING points deductions and introducing an NBA-style 'luxury tax' due to concerns that top players might leave if their pay is restricted.

The 'luxury tax' would penalize clubs for overspending, with the penalty increasing based on their spending. However, clubs can still choose to spend freely if they prefer.

 

 

 

 

Zanimivo, Evertonu so vzeli točke, sedaj ko se čaka sojenje Cityu pa popolnoma naključna sprememba pravil. Vse čisto za našo moralno vertikalo iz Grosuplja... No če je tole sploh res.

uredilo bitje reder
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Bolj bankrotirana. :D 15-20m ima klavzulo, tako da no way.

 

 

kemik reče pred 1 uro:

Zakaj? 

 

Kot je @Luka$ rekel mislim, da ima boljše opcije od WH in če Liverpool res ne bo šel po njega (sam še vedno mislim, da bo) po mojem tudi ne bo imel problemov še eno sezono ostati v Sportingu. Pač deluje mi kot premišljen trener, ki hoče stabilen dolgoročen projekt (s tega vidika Čelski in tudi United imo odpadeta, sorry) in ne bo na vrat na nos vzel prve ponudbe, ki jo bo dobil. Seveda pa lahko gre na job interview, da vidi, kaj mu lahko ponudijo.

 

Saj ko malo bolj razmišljam o tem vidim, zakaj bi mu WH lahko bil potencialno zanimiv. Stabilen midtable klub, ki bo verjetno vsako leto ali dve izgubil najboljše igralce, a bil pripravljen investirati nazaj v ekipo po njihovi prodaji. Po drugi strani pa vprašanje, kak potencial imajo kot klub oz. ali lahko kdorkoli nadgradi rezultate Moyesa. No, to je bolj vprašanje za vodstvo WH. Če se bodo res odločili za Amorima (ali nekoga drugega) potem pač morajo verjeti, da bi lahko naredil korak naprej, drugače pač ostanejo pri preizkušeni opciji. 

 

Morda bi lahko "po sreči" kdaj prilezli do CL, če bi nekaj ekip imelo slabšo sezono, kaj več pa dvomim. Ali je to dovolj za njegove ambicije je drugo vprašanje. Lahko bi jih pa tudi samo izkoristil kot odskočno desko, da se privadi na PL in potem čez nekaj let gre v večji klub, ampak kolikor sem ga spremljal mi ne deluje ravno kot "karierist".

Povezava do prispevka

Portugalski mediji poročajo da je West Ham pripravljen plačati Amorimovo 20 milj. klavzulo in mu ponuja boljše pogoje kot Liverpool. Medtem Sportingovo vodstvo že razmišlja o nasledniku.

 

In če še malo pošpekuliram o drugih trenerskih opcijah. ManU ima menda dogovorjeno s Tuchelom (Ratcliffe se je že sestal z njim), Bayern z Zidaneom, Chelsea bo vztrajal s Pochettinom vsaj še eno sezono, Xavi kao ostaja v Barci, ETH se vrača v Ajax, RDZ v Liverpool. Za Luis Enriqueja ne vem ali ostaja v PSG? Inzaghi tudi verjetno v Interju?

Povezava do prispevka

Klubi kot so Vila, West Ham so IMO super izbira za trenerje njegovega kalibra. Finančno so dovolj močni da se lahko konkretno dokaže, prehod iz Sportinga ni prevelik v smislu pritiska in velikosti kluba, pa itak je tok mlad da je vseeno če tam preživi leto ali dve. 

 

Je pa očitno WH res out. 

 

@K-man zdej nisem več ziher. :D Sem vesel, da mi ni treba sprejeti te odločitve. Moraš pa upoštevati, da United kot klub in kot ekipa trenutno praskata dno dna kar se tiče morale in uspehov, pa bo tipček očitno še vedno osvojil enako število kant kot visokoleteči noro in form Arsenal letos. Oz. če ti povem še bolj domače, odkar je v Unitedu ima več trofej kot Arteta. :ninja:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...