Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

To maš pa nespote gor v pisarnah

Meni je bil zelo ql golman in si nisem želel, da se ga menja niti takrat ne, ko se je govorilo, da naj bi ga menjal Oblak.
3/4 cajta v Unitedu je imel pred sabo razne Maguajerje in PJe (tbh se mi zdi slednji boljši igrač od Erija) pa so mediji vedno srali po Davidu.
Predlansko sezono mu je še Hendrson "metal polena pod noge".

Povezava do prispevka
AMF reče pred 9 urami:

To maš pa nespote gor v pisarnah

Meni je bil zelo ql golman in si nisem želel, da se ga menja niti takrat ne, ko se je govorilo, da naj bi ga menjal Oblak.
3/4 cajta v Unitedu je imel pred sabo razne Maguajerje in PJe (tbh se mi zdi slednji boljši igrač od Erija) pa so mediji vedno srali po Davidu.
Predlansko sezono mu je še Hendrson "metal polena pod noge".

 

 

S spodnjim delom se strinjam, z zgornjim pa nevem... dejmo počakat do konca TWja ampak lih letos mi zgleda, da delajo neki prav. Mount je igralec za zdej in za potem, prišel je junija (veš kok mal dobrih igralcev je prišlo tok zgodej v zadnjih 10 letih), očitno kmalu pride tut Onana in bosta oba oddelala preseason.

 

Ker se pa tiče pisarn in De Geje je pa itak glavni problem plača, pa pomoje tudi njegove predstave zdej v finišu sezone, sploh v finalu pokala. Zaenkrat ni najlepše, ampak recimo da če mu dajo proper testimonial oz nek konkreten cameo na prvi tekmi Uniteda da je še nekak sprejemljivo. Itak je fuzbal biznis, Ten Hag je pa glede določenih zadev precej krut, kar verjetno ta klub rabi trenutno. 

 

Je pa vratarska pozicija takšna, da teško (šiljo_tm) odideš na vrhuncu. Če greš je navijačem žal, če ne greš te začnejo dissat, tako da overall bo mogoče čas pokazal da je tole res primeren trenutek za slovo, kljub temu da menim da ima še vedno par let dobrih obramb v sebi. GK nikoli ni bila primarna pozicija za zamenjat letos, ampak najbrž so videli dobro šanso v Onanaju in se stegnili.

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Mount je res top nakup Uniteda, bi raje njega kot Haverza imel v Arsenalu na poziciji 8 (ampak je imel Mount zgleda vedno preferenco Manu).

Samo te črnski golmani mi pa res ne delujejo nek pojem zanesljivosti, vedno imaš filing da bo vsaj en brainfart na tekmo... 

uredilo bitje black187
Povezava do prispevka
black187 reče pred 38 minutami:

Mount je res top nakup Uniteda, bi raje njega kot Haverza imel v Arsenalu na poziciji 8 (ampak je imel Mount zgleda vedno preferenco Manu).

Samo te črnski golmani mi pa res ne delujejo nek pojem zanesljivosti, vedno imaš filing da bo vsaj en brainfart na tekmo... 

 

Ja to zadnje tut mene ful matra. Vedno sem raje mel golmane ki so dobri in zanesljivi shotstopperji, branjen zicer al neki je itak isto kot gol. Pa priimek ma kot narejen za memete. :D 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 urami:

 

 

 GK nikoli ni bila primarna pozicija za zamenjat letos

Komu ti to razlagaš? Ten hagu? lastnikom? več kot očitno nimaš prav in nisi mel prav že mesece nazaj ko si se v tej temi kezil moji napovedi, da se bo ekipa gradila od golmana ... 

za moje pojme si neuporabn Man U fan, praktično si Liverpool fan, za man u pa vrjameš in pišeš gluposti

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 16 minutami:

Komu ti to razlagaš? Ten hagu? lastnikom? več kot očitno nimaš prav in nisi mel prav že mesece nazaj ko si se v tej temi kezil moji napovedi, da se bo ekipa gradila od golmana ... 

za moje pojme si neuporabn Man U fan, praktično si Liverpool fan, za man u pa vrjameš in pišeš gluposti


Ti imaš že nekej časa kr en beef z mano in skos neki skačeš vame 😀 vseeno mi je kaj si misliš o meni. O znalstvu si pa povedal vse ko si zagovarjal Ronalda ki ne more zadet gola v saudski arabiji pred Ten Hagom.

Povezava do prispevka

ja, tipa so nagnali iz kluba ker je hotel boljše jacuzzije. ponudbo savdije pa je ene 5 let sigurno mel na mizi. kot devetka je gronaldo v unitedu še vedno let dve zakon ... je pa to vizija ten haga, da devetka ne igra tega, kar si pred kratkim zagovarjal da prinese djabe 9 pik itd. zato tudi ni enega nakupa špice kljub odhodu gronalda, razen pač nekoga ki je pasal za vlogo in bil slabši kot bi bil gronaldo

Gronaldo roko na srce bi nabil letos statistike weghorsta, elange, tudi garnacha, ker je steklen

Povezava do prispevka

Tbfh

da se o "pojmu zanesljivosti"  pogovarjamo pri DDG je joke ker je tip vedno imel blunder v sebi

če bo Onana sposoben kak kros pobrat pa ne nabit dobesedno vsake žoge v avt bo vredno tudi če bo požrl kak poceni gol (več kot DDG)

shotstopping gor dol, največja rak ran DDG so bli vedno krosi in area control ki ga še v najboljših dneh ni imel, na slab dan pa se je model tok da ne skrival za štango

kolikor je bil v najboljših letih res izjemen shotstopper ga je tam od 2019 naprej kr povozilo in je kljub temu da je še vedno bil sposoben zaklenit postajal vedno večji problem, zadnji dve leti pa še branil ni dovolj dobro da bi se pozabilo kako hudo pomanjkljiv je v določenih aspektih

tko k late Casillas tbfh, naredil je ogromno sam na neki točki je čas da greš ker lahko klub brez večjih težav dobi kaj boljšega

Povezava do prispevka

Od kje je to za Kejna? Ne vem keri retard bi šel v faking nemčijo 30 golov preden postane all time scorer v EPLju, nevem, močno dvomim, če to naredi pol res epsko hendla svojo kariero. 

 

Elanga baje blizu Evertona, prosim naj samo nekoga že prodajo. :D

 

Drugače pa mladinci včeraj odigrali ful dobro, Amad, Hanibal in tut ta momak ki je dal gol in podajo, pozabil kako mu je ime. 

Povezava do prispevka

A tebi bi bil ta rekord pomembnejši od tega, da v življenju ne osvojiš nič? Meni niti slučajno ne, niso rekordi point športa ampak naslovi. Je pa res, da je tudi tam neka Bundesliga z Bayernom vredna pičkin dim (še vedno pa več kot nek rekord, ki ga bo itak Haaland z levo roko premagal, če ostane še par let v EPL).

 

Itak je pa nepomembno, če je Kane dogovorjen z Bayernom. Pomembno je če je Levy.

Povezava do prispevka

Ja meni bi bil ta rekord bolj pomemben kot pa nemška liga z Bayernom. :D Sej tudi če te kdo prehiti si še vedno na listi. Pa dejansko če realno pomisliš je to večji dosežek. 

 

Ampak ni pomembno kaj jaz mislim, hočem rečt da če gre zdej v bayern potem je to samo potrditev, da ima timing in management svoje kariere popolnoma v kurcu. 

 

Ali greš po trofeje prej, ker se itak že vsaj par let ve, da iz totenhama ne bo nič, vsaj od takrat ko so bili v finalu CL in je potem Poch šel. 

Ne greš pa iz lige faking tik pred tem ko ti uspe nekaj tok norega, magari počakaš še to in greš potem, Bayern itak vsako leto dobi ligo. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...