Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Prašal sem te v čem je dober Mctominay, rekel si: 

 

podaje - ni res, sem razložil v prvem postu da se umika žogi, večina njegovih podaj je levo, desno, nazaj

link up play - ni res, sančo, rashford, garnačo, hojlund, bruno... so vsi veliko boljši v link up playu (na žalost pa vsi invalidi pri strelu na gol) 

neprestano nevaren s svojimi uletavanji - edino to je res. Vseeno pa tu govorimo o petih golih...

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Zaraf je govoril tud, da je Zelalem klasa in prihodnost Arsenala.

Škoda, ker vodilni niso mel te vizije, ker bi imel zdej v svojih vrstah enega boljših vezistov sveta.


 

Navedek

 

Gedion Zelalem (born January 26, 1997) is a professional soccer player who plays as a midfielder for Den Bosch. Born in Germany, he has represented the United States at youth level.

 

Preprosto blestel je še v teh elitnih klubih:

 

2015–2016    → Rangers (loan) 

2017    → VVV-Venlo (loan) 

2019    Sporting Kansas City

2019    → Swope Park Rangers

2020–2022    New York City

2023–    Den Bosch

 

 

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka
kemik reče pred 54 minutami:

Prašal sem te v čem je dober Mctominay, rekel si: 

 

podaje - ni res, sem razložil v prvem postu da se umika žogi, večina njegovih podaj je levo, desno, nazaj

link up play - ni res, sančo, rashford, garnačo, hojlund, bruno... so vsi veliko boljši v link up playu (na žalost pa vsi invalidi pri strelu na gol) 

neprestano nevaren s svojimi uletavanji - edino to je res. Vseeno pa tu govorimo o petih golih...

 

 

 

 

to kar si ti razložil nima nobene veze, ker nimaš pojma. podaje levo, desno, tudi nazaj so ključni elementi igre

link up : govorim o tem, da je edini, ki iznaša žogo iz sredine v napad. 

 

vsak ki malo razume igro nogometa razume, da je verjetno najbolj ključen igralec v vaši igri, ki ima izjemne težave z iznosom žoge in brunotom, ki ne ve kam bi sam s sabo

 

kot sem rekel je mctommie patch na katastrofalno napadalno igro manuja

 

tole je kr v redu 

 

 

 

 

uredilo bitje fauzić
Povezava do prispevka
fauzić reče pred 51 minutami:

to kar si ti razložil nima nobene veze, ker nimaš pojma. podaje levo, desno, tudi nazaj so ključni elementi igre

link up : govorim o tem, da je edini, ki iznaša žogo iz sredine v napad. 

 

vsak ki malo razume igro nogometa razume, da je verjetno najbolj ključen igralec v vaši igri, ki ima izjemne težave z iznosom žoge in brunotom, ki ne ve kam bi sam s sabo

 

kot sem rekel je mctommie patch na katastrofalno napadalno igro manuja

 

tole je kr v redu 

 

 

 

 


Dej model ko pogledam vsako tekmo uniteda in se lahko samo smejem trditvi da je edini, ki iznasa zogo iz sredine v napad 😀

 

Ten hagu je pa tako pomemben, da ga je igral ko so bili poskodovani Mainoo, Case in Eriksen, sedaj pa prihaja kot joker iz klopi ko umre Eriksen 

 

Bruno ki ne ve kaj bi sam s sabo, mislis tega Brunca ki je lani in letos prvi v metriki chances created - v ligi, ne Unitedu

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
K-man reče pred 57 minutami:

Zaraf je govoril tud, da je Zelalem klasa in prihodnost Arsenala.

Škoda, ker vodilni niso mel te vizije, ker bi imel zdej v svojih vrstah enega boljših vezistov sveta.


 

 

Se ga spomnim, ko je na neki US turneji podal za gol.

Nekateri so potem imeli tisti gif podaje za podpis.

Good times :lol:

uredilo bitje mahoney
Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 minutama:


Dej model ko pogledam vsako tekmo uniteda in se lahko samo smejem trditvi da je edini, ki iznasa zogo iz sredine v napad 😀

 

Ten hagu je pa tako pomemben, da ga je igral ko so bili poskodovani Mainoo, Case in Eriksen, sedaj pa prihaja kot joker iz klopi ko umre Eriksen 

 

Bruno ki ne ve kaj bi sam s sabo, mislis tega Brunca ki je lani in letos prvi v metriki chances created - v ligi, ne Unitedu

poglej si video. 2 tekme sem pogledal in mi je jasno kaj mctommie prinese ekipi. 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 56 minutami:

Zaraf je govoril tud, da je Zelalem klasa in prihodnost Arsenala.

Škoda, ker vodilni niso mel te vizije, ker bi imel zdej v svojih vrstah enega boljših vezistov sveta.


 

 

ode je zelalem tip igralca. bolj samostojen od ozila. zato sem bil takrat hyped nad tipom igralca ne nad igralcem, ker takrat sem bil kar deep v vprašanju kako rešit vezo. 

Povezava do prispevka
fauzić reče pred 1 uro:

podaje levo, desno, tudi nazaj so ključni elementi igre

 

 

Spregledal tole haha :D:D Noro

 

Zaraf nebom pogledal videa ker sploh ne odgovarjaš na dejstva ki jih navajam ampak kar nekej mutiš da dokažeš mctominay bias po tem ko si pogledal 1.5 tekme in en youtube video. 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

 

Spregledal tole haha :D:D Noro

 

Zaraf nebom pogledal videa ker sploh ne odgovarjaš na dejstva ki jih navajam ampak kar nekej mutiš da dokažeš mctominay bias po tem ko si pogledal 1.5 tekme in en youtube video. 

 

v bistvu sem ga gledal, potem sem pa videl video danes potem ko sva mela debato. ker me je presenetilo da folk ne vidi tega. . in je kar dobro zadel človek točno to kar je mene zbodlo v oko. 

 

ne pravim, da je dober igralec ali da je karkoli kar delate dobro. manu je manure pokrpan na vseh pozicijah, ki čaka da se rashfordu/brunotu prikaže marija (Se ne bo, ker je vzdušje v klubu tako da ubija igralce). midtable klub, ki z nekimi čarovnijami rešuje mesto za evropo. 

uredilo bitje fauzić
Povezava do prispevka
rage reče pred 10 urami:

Nekaj je izjemen nogometaš, nekaj pa korekten HG squad player. Zdaj, razen če bi težil zaradi takšne vloge v ekipi, ne spremljam toliko, ampak nisem opazil…

 

Problem je ker se meša tok izhodišč da je debata brez repa in glave. 

 

Moja osnovna trditev: raje obdržim Hanibala kot Mctominaya za vlogo "korektnega HG squad playerja", ne pravim da ni korekten HG squad player 

Ti: kaj se kurčiš sej je čist ok, čeprav govorim samo o Hanibal vs Mctominay dinamiki 

Zaraf: Mctominay je novi Zelalem

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

 

Problem je ker se meša tok izhodišč da je debata brez repa in glave. 

 

Moja osnovna trditev: raje obdržim Hanibala kot Mctominaya za vlogo "korektnega HG squad playerja", ne pravim da ni korekten HG squad player 

Ti: kaj se kurčiš sej je čist ok, čeprav govorim samo o Hanibal vs Mctominay dinamiki 

Zaraf: Mctominay je novi Zelalem

poglej si video. dejansko je edini delujoči člen v ekipi, ti bi ga pa prodal :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...