Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Ta prestop res resuje samo dejstvo, da je tip free agent, drugace je cisti dimaria falkao scenarij. 

 

Res skoda, da se klosarji niso za sanchom stegnili. Valda je bolana vsota, ampak ce bi stal 90 mio bi blo pa okej? Klup bo propadel zarad teh 30ekstra..pa ce bi bli sposobni koga prodat namesto loanat bi tut teh 30mio mel not. 

 

Ubistvu se ne gre zato, da bi bil s Sanchom ta united cist druga ekipa, tut brez njega so ti igralci sposobni kazat proper predstave, samo to celo sago in endless nakupovanje, ki se nakoc zakljuci brez ejakulacije je res mucna zadeva za spremljat, pa vedno znova me opomni na to, da mamo zidovske lastnke, kralj evrope pa ni niti prestolonaslednik, kaj sele princ ali bognedaj kralj. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 19 minutami:

Men je res carsko, ko taki dve tekmi prideta po tem, ko sem v greznici bral neko jokanje kako o realu ni nič za napisat, ker je spet isti kurac kot vedno... pogledam zvečer livescore, zmaga reala 2 nič :D

 

Momci tole je struggle, vi uživate 

vaše tekme so vsaj smeh, pr nas je pa vse na silo, škoda časa gledat, medtem k mi je žal da nisem mogu včeri gledat UTD-TOT :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 50 minutami:

A bo Dembele bombica zadnjega dneva prestopnega roka? 

 

@ronaldinho dej kej napiš o njemu, meni je res enigma. 105mio za barco, pa ne igra, kok je to moten v glavo na lestvici od Paul Pogba do Paul Scholes? 


nek sm bral da je ze dvakrat zamudu na trening odkar je koeman v barci, tko da kar se odnosa tice je tocn to kar united ne rabi

Povezava do prispevka

Kolikor sem razumel ni zamudil na sam trening, ampak bolj na "zbor ekipe" uro pred treningom, kar je novost, ki jo je uvedel Koeman. Kar je seveda prav tako kršitev pravil ekipe, a ni kot da so ostali že 15 min. švicali na treningih, medtem ko se je on šele privlekel tja.

 

Je pa v preteklih letih nekajkrat res "prespal" treninge (beri spodaj)

 

Drugače ne morem ravno reči, da je "moten", bolj gre za 

 

1. podvrženost poškodbam, ki je vsaj delno prišla tudi zaradi

 

2. nediscipline v prejšnjih letih. Ponoči je igral PS in jedel junk food namesto diete, ki mu jo je predpisal klub. Precej se je veliko govorilo, da je kriv tudi njegov background, ker sta starša ločena in je kot 20-letni mulo z milijoni na računu prišel v BCN živet skupaj z nekaj svojimi frendi iz Pariza (ki baje niso imeli najbolj pozitivnega vpliva nanj) namesto da bi imel bolj stabilno podporo domačih. Tukaj je nekaj o tem iz leta 2018.

 

https://onefootball.com/en/news/barcelona-worried-ousmane-dembele-has-fallen-in-with-the-wrong-crowd-22725819

 

3. ko je zdrav je na igrišču vsekakor lahko dodana vrednost ekipi s svojo hitrostjo, a njegov nogometni IQ je vprašljiv. Podaja, ko bi bilo boljše driblati/streljati ali obratno. En trenutek naredi nek "wow" dribling, potem pa naslednjo sekundo zajebe najbolj enostavno podajo na 3m. Z drugimi besedami bi lahko rekel, da so njegove noge včasih prehitre za njegove možgane. 

 

Druga stvar je pa, da mu Barcina tiki-taka ne odgovarja najbolj (sploh v tej stari počasni ekipi z Messijem in Suarezom skupaj z njim v napadu v zadnjih letih, mogoče bo letos kaj drugače, če bomo igrali hitrejše) in bi IMO v EPL, kjer je več prostora bolj prišel do izraza tako kot je v Dortmundu. Rabi pravega trenerja, da ga spravi v red, po drugi strani pa vprašanje, če je njegovo telo (mišice) po vseh teh poškodbah z izboljšanim treningom in načinom življenja (če dosedaj ni ugotovil, da nekaj mora spremeniti, mu ni več pomoči) še možno spraviti v red do te mere, da ne bo vsako leto poškodovan vsaj pol sezone.

 

Po mojem je sam njegov talent še vedno dovolj zanimiv ekipam, da bi bile pripravljene tvegati z njim, poškodbe pa so ob visoki plači glavna ovira, sploh v teh časih.

 

 

 

Povezava do prispevka

fino da smo rešili naš manjko menjav 18 letnemu mulcu tako da smo pripeljali še dva 18 letna mulca, s tem da en pride šele januarja

dosti clusterfuck tw, sploh na podlagi teh prvih par tekem 

 

smalling končno v romo

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka
raven reče pred 5 minutami:

Sem bral, da bo Cavani dobil 10mio na sezono in isti (!!) znesek dobi še njegov agent za posredništvo.

Narobe svet.

 

Mi je dost bolj jasno zakaj se niso stegnli za 120 v kosu za Sancha. Guardian al eni so napisal 250 mio za transfer fee, agent fee in pogodba za 5 let.

 

 

Ne vem sicer za plače, ampak pri sanču se je ziher šlo za ego wars med unitedom pa borussio, pa ne pozabit da je United za manj kot 120 mio dobil 4 (al kok) igralce. 

 

10mio na sezono za cavanija bi pomenilo mal več kot 200k tedensko? Se mi zdi kar mogoče, da bi agent dobival tok pa dvomim, upam seveda da ne, ker pol ma efektivno 400k tedenske plače :D

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...