Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Hah, spregledal Wheeler Dealerja.

 

Fat Sam z lahkoto obstane v PL, fix.

Tip še nikoli ni izpadel, pa je že v preteklosti delal s precej ološa. Taktično je gnil za navijače in za ekipe, ki igrajo proti njemu, ampak zmeraj izvleče rezultate. V primerjavi z večino angleških trenerjev pa je pri uporabi "naprednih" trenerskih metod zmeraj bil kar precej pred njimi.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Sigurno bo dobil preverjene okrepitve v januarskem prestopnem roku, drugače ne bo šlo in dvomim da bi sploh podpisal brez nekih obljub, WBA, Fulham in Sheffield so letos najslabše ekipe, lestvica pa to potrjuje. Burnley ima v principu predobro ekipo in trenerja za izpad, Brighton takisto, imajo dva-tri igralce ki jih lahko sami izvlečejo iz težav. Za Arsenal nisem ziher :D

Povezava do prispevka

zanimivo, kako BIliću poleti niso hoteli dat (izdatnejših) sredstev za okrepitev ekipe, zdaj pa to ne bo več problem. dopuščam možnost, da so to naredili nalašč, glede na pretekle absurdne posle, ki jih je sklepal Bilić. :D

 

also, bojda je Arsenal glavni favorit za januarsko destinacijo Isca.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Super signing Willian ima en (1) strel na gol v petnajstih tekmah kar jih je odigral za Arsenal. :D

 

Drugače pa na dobri poti za championship 21/22 . Osem (8) porazov in 4 zmage na 14 tekmah, forma da te vrže na rit :avadodo:

 

Arteta pravi, da nimajo sreče, drugač je pa vse ok. Fantje se na treningih trudijo, pa jebote treningi :D

 

Tole pa so cifre po zadnjem reprezentančnem premoru, ja res ni sreče, da takole kotirajo v ligi. 

 

Navedek

Arsenal have scored just three goals. Rank 20th.

Arsenal have had 27 shots on target. Rank 19th.

Shooting accuracy 35%. Rank 20th.

Shot conversion rate 2.9%. 20th.

 

Se je pa praisanje punditov po zmagi nad Unitedom tko slabo postaralo. Jaz osebno nisem bil takrat nekaj nahypan, ker brez tistega penala Arsenal niti slučajno nebi zmagal te tekme. Od "strokovnjakov" bi res bolj realne odzive, sploh glede na to, da Arsenal že celo sezono ni briljiral,  konkretna zmaga samo proti res slabemu Fulhamu, ostalo pa bolj srednja žalost.

Tam pa govora o viziji Artete, kako so stvari jasne, kako je plan, igra, Arsenal ima svetlo prihodnost. Naslednjih 7 tekem: 5 porazov 2 remija pa 3 goli :D:D:D

 

Jaz ne vem a je Wenger prodal cel klub hudiču za tisto neporaženo sezono daljnega 2004, ker ta klub nikakor ne more sestavit več ničesar, ne ekipe, ne vodstva. Vse je v pizdi. Prihodnost pa kakšna? Spet iskanje novega trenerja (kdo bo želel v tak razsul od kluba razen kake propalice) ali to da Arteta ostane in nas relegira, ker ne vem kak čudež bi se moral zgoditi, da se tole obrne. Naslednja tekma v ligi: Chlesea :D

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka

 

Luka$ reče pred 33 minutami:

Giroudu se verjetno kar smeji ko gleda posredovanja Arse branilcev po predložkih in kotih. To tekmo preprosto mora začeti v prvih 11.

To bo kar zabavno ja :D

 

Če nima dosti minut tam, naj pride nazaj na loan. Glede na to, da se brezidejno šopajo predložki v kazenskega, pa da nimajo enega proper goalscorerja z glavo, bi sedel ko ata na mamo.

Povezava do prispevka
Kamahl reče Dne, 19. 12. 2020 at 11:46:

Noben ne komentira da bo united drugi če zmaga zaostalo tekmo, wut

 

O tem ne govorimo, lazje je dissat :D

 

Dejansko je united v cudnem polozaju, ce zmagajo zaostalo tekmo so v res dobrem polozaju, vseeno pa posamezne tekme kazejo na to, da je united dalec od dobre forme, zmagujejo bolj zaradi trenutkov briljance. Poleg tega je obramba res v kurcu, skratka ni to tista dominanta igra, ki te popelje pod vrh. 

 

Je pa nek začetek in osnova, pa mogoce to niti ni slabo, ker kaze na to da je prostora za izboljsave se precej, nikakor to ni max kar ta ekipa lahko da. 

 

@K-man to o viziji artete mi je ze od zacetka sezone smesno. Velja neko prepričanje, da ima arteta vizijo, da je samo vprasanje casa kdaj mu klikne, da je super trener samo nima ekipe... Na drugi strani je pa ole konstantno pod udarom, nima vizije in taktike, ni dorasel ekipi... Realnost na lestvici pa ravno obratna.

 

Sej oletove trenerske sposobnosti so res vprasljive, ampak tukaj se gre itak bolj za to, da je njegova primarna vloga to, da vrne unitedu pravi DNA in v tem delu je najboljsi od vseh safovih potomcev. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

 

 

@K-man to o viziji artete mi je ze od zacetka sezone smesno. Velja neko prepričanje, da ima arteta vizijo, da je samo vprasanje casa kdaj mu klikne, da je super trener samo nima ekipe... Na drugi strani je pa ole konstantno pod udarom, nima vizije in taktike, ni dorasel ekipi... Realnost na lestvici pa ravno obratna.

 

Sej oletove trenerske sposobnosti so res vprasljive, ampak tukaj se gre itak bolj za to, da je njegova primarna vloga to, da vrne unitedu pravi DNA in v tem delu je najboljsi od vseh safovih potomcev. 

Več kot očitno ni super trener, ker sori, trenerji z veliko slabšimi ekipami dosegajo solidne rezultate, tole je pa relegation forma. Ravno zato sem izpostavil varljivo stanje po tekmi z Unitedom. 

United ima 2 tekmi v dobrem če ju zmaga so drugi. Arsenal je pa od tiste tekme na sedmih tekmah nabral 2 točki :D

Moram priznati, da sem bil navdušen nad pokoronskim Arsenalom, ki je dejansko zmagal nekaj velikanov, čeprav ajde Liverpool so v ligi premagali po neverjetni sreči. Sem upal, da bo kaj zgradil. Pa se je že po par krogih v tej sezoni pokazalo, da temu ne bo tako. 

Fantasy sem začel v drugem krogu, dal notri Aubo po dobri predstavi proti Fulhamu in ga že po tekmi proti West hamu menjal, ker sem imel občutek, da letos ne bo prišel neki do izraza....Pa se nisem kaj zelo motil. In če to vidim jaz, neki kavč fuzbal poznavalec kako dafak ne morejo tisti, ki bi morali te zadeve nasloviti?

Zanimivo, da zna neigranje Ozila odnesti tako Emeryja kot Arteto, čeprav zna komanda o njegovem neigranju prihajati z vrha. Po tistih scenah o muslimanih na Kitajskem...

Ker če je to še kar Artetina trma, pol nej se samo odpelje. Ker tudi če daš Ozila stat na sredo igrišča bo ustvaril več šans kot pa ta gamad sedaj.

 

 

 

rage reče pred 2 urama:

Nisem prepričan ali je to res takšno protislovje. Fantje, saj ste opazili, da imata v zadnjih letih največ asistenc poleg De Bruyneja Trent AA in Robertson, čeprav v kazenskem ne iščeta ravno velikanov?

Rage, ne moreš primerjati mašin v Poolu s šodrom Arsenala.

 

Ne vem kje sem prebral, da je Nkeča zgledal na tekmi proti evertonu kot četrtošolec, k so ga devetarčki povabili igrat, ker jim je zmanjkal igralec :D 

 

Je pa vsaj nekaj dobrega ta vikend za navijače Arsenala, Tottenham spet choknil :D

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka

Ja, moj point je bil, da se da igrati na predložke na precej različnih načinov.

 

Arsenala pa že nekaj časa nisem gledal, vsekakor pa je proti koncu lanske sezone delovalo, da bi Arteta znal zgraditi kaj bolj konsistentnega in da je zadaj tudi "vizija", kako naj bi ekipa igrala. Komentarji so bili takrat dokaj upravičeni, ampak očitno Arteta še ni dorasel tej vlogi. Zanimivo mi je, da kljub vsem failom, še nihče ni poizkusil z Rodgersom, ki je v PL precej bolj dokazan od marsikoga, ki so mu ti večji klubi že ponudili priložnost. Btw. Ima Arsenal slabšo ekipo od Leicestra?

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka
rage reče pred 25 minutami:

Zanimivo mi je, da kljub vsem failom, še nihče ni poizkusil z Rodgersom, ki je v PL precej bolj dokazan od marsikoga, ki so mu ti večji klubi že ponudili priložnost. Btw. Ima Arsenal slabšo ekipo od Leicestra?

Ironično, se je nekaj omenjal, ko je Wenger šel. Pa se je vihalo nos na veliko, tudi meni ni dišal, priznam. Samo glede na to kaj dela z Lestrom, pa kako lep nogomet je imel že v Poolu, bi ga zdaj brez oklevanja imel v Arsenalu. 

Arsenal ima definitvno slabšega trenerja, glede ekipe pa ne vem. Po igri sodeč ima 5 razredov slabšo ekipo :)

Aja pa Rage, Tierney in Bellerin nista ravno Robertson in TAA :)

Povezava do prispevka

Po mojem filingu sta ekipi najbrž tam-tam, nekateri Leicestrovi se mi zdijo precenjeni/prehajpani, delno tudi zato, ker so iz Otoka. Vsekakor ima Arsenal večji pull že zato, ker je iz Londona, in nasploh so finančno bistveno močnejši, tako da bi si lahko pri njih Rodgers najbrž lepo okrepil ekipo, še lepše kot jo je v Leicestru.

Je pa ravno v tem segmentu Rodgers tudi najbolj šibek, ampak kljub temu v Liverpoolu ni hotel izpustiti prestopov iz svojih rok; ko so potem iskali nek kompromis, je na koncu v igro dajal samo tiste, ki jih je pripeljal on. Skratka, beda, vmes je bila možnost, da bi npr. pripeljali Ericssena, pa je nekaj mutil. Mogoče se je od takrat kaj spametoval, ga je pa po moje predvsem to dokončno pokopalo. Firmino na primer bodisi ni igral bodisi ga je tiščal na krilo - in če kje ne more igrati, potem je to na krilu. Klopp porabi skoraj vse, kar mu pripeljejo.

Tierney in Bellerin res nista na ravni Robertsona in TAA, ampak tudi njiju še pred nekaj leti ni bilo, tako da mora to biti povezano tudi s treningom in kako so ju natrenirali. Vsaj Bellerin je wc potencial.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...