Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

raven reče pred 18 urami:

In ko se je ta TV pogodba podpisovala (do 2022 traja) so klubi točno vedeli, da se to lahko naredi. Edina prepoved je, da če si v EL v četrtek, potem igraš v nedeljo. Kar spet pride na ritem sreda-sobota.

To je vse res. Ampak vsaj Klopp ima stališče, da je Covid prinesel nove razmere (višja sila) in bi v tem obdobju želeli malo več fleksibilnosti.

Ne vem kaj drugi managerji prafijo, ker drugih klubov ne spremljam.

Povezava do prispevka

Zakaj bi šel? 

 

United pa v katastrofalni formi, oletu se trese stolček, vsi razen brunca igrajo slabo, maguajer je wc.... lepo 2 točki pod vrhom, ko je blo včeri par ur izenačeno po številu tekem v top 6. 

 

Tako da če ne bo spet kakšen kreš je edina pot gor? Zadnji 2 tekmi so zmagali z enim dobrim polčasom, predvsem bode v oči dejstvo, kako ničvredni so, kadar na igrišču ni Brunota. Ekipa, ki jo je fieldal ta vikend, niti ni izgledala slabo, ampak v celem polčasu niso mel ene dobre šanse za gol. Imam občutek, da okoli Pogbaja še ograje za kompost ne moreš zgradit, kaj šele ekipe. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

men pa je zlo pozitivno deloval, posebi proti PSGju ... proti west hamu sm stavu united zmaga z razliko, nism niti rabu tekme gledat, tak da nevem ka se jočete :D vedl se je da mo zmagal. proti parizu se je pa vidl točno od česa žvi united, klasičn striker NUJNO more bit zraven, ker rashford to ni ... nima teh vtekavanj in nima first toucha, martial jih ma mal bol, ampak je preveč hot/cold in tud mehkužav da bi stalno igral. druga stvar pa je bočni tipa telles, kjer se vidi točn to kar je united vedno izvaju in kjer nas je van gaal zjebu. bočni more bit baterija in more pretiravat z vtekavanji, ker al se jih prebije po tej strani, še bolš pa zgleda ko telles gre visok naprej in cela obramba shifta v desno, se je žoga na hitrco preselila na drugo stran pa so ble take lukne za vletavanje drugega krila da se mi je kr smejal ... nažalost tisto tekmo martial prepustil vse, pa genij fred mamo mu jebem pa še teb kemik če boš tega cigota hypu 

Povezava do prispevka

Jaz ne bi hotel Pogbaja v Realu tudi če pride brez odškodnine, saj bi sigurno hotel visoko plačo + Riaola bi zahteval svoj delež. Tudi kot igralec mi ne sede preveč... je diva in se mi zdi, da mora biti ekipa res prilagojena njemu, ni pa dovolj pogosto na nivoju kjer bi bilo to upravičeno.

Imo gre v PSG

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 47 minutami:

napovedujem, da kamorkoli gre, bo kazal predstave vsaj na nivoju Juve časov :)

 

Če bo imel ogrodje zgrajeno okoli njega - da. 

Če bo nekdo gradil ekipo okoli njega - nikol v lajfu. 

 

Povem drugače: če bi pogba prišel v UTD danes, bi iz njega potegnili 100% več kot pa sedaj. Ker je prišel v ekipo, kjer je on srce, obraz in motor, ni bilo nič. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 minutami:

 

js itak nikol ne bom prebolel what could've been, če Fergie ne bi naredu zame ene redkih napak in Pogba sploh ne bi odšel ... 

 

What model? Cela ta saga, ki se sedaj dogaja, je dokaz da je mel Ferguson prav. Virus od igralca, virus od agenta. Sigurno sta Pogba in Raiola njemu na podobno foro začela težit tut takrat, ko je bil mladič, tako da je naredil edino pravilno stvar. 

 

Kvečjemu je največja napaka uniteda to, da so v rebuildu hoteli ekipo zgradit okoli tega drekača in zato zapravili 100mio. To nas je setbackalo za par let v razvoju. 

 

Ne pozabi, da je Pogbaja pripeljal murinjo, torej isti človek, ki je leto kasneje poimenoval Pogbaja virus. Murinjo kot SAF sta precej dobra z ljudmi oz v njihovi oceni, tako da gladko verjamem njima in sem prepričan, da ni več trohice dvoma o tem, da je SAF ravnal pravilno takrat ko ga je poslal v kurac. 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 9 urami:

Tudi kot igralec mi ne sede preveč... je diva in se mi zdi, da mora biti ekipa res prilagojena njemu, ni pa dovolj pogosto na nivoju kjer bi bilo to upravičeno.

 

podpišem. moje mnenje je, da je imel do sedaj ENO res vrhunsko sezono v Juventusu - tisto je bilo res briljantno, vse ostalo je pa z izjemo nekaterih pribliskov bolj tako - tako. zagotovo pa ni niti med top 15 na svoji poziciji v Evropi, kakor ga želi prikazat debeli Italjan.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Enkrat je bila v enem angleškem cajtengu lepa tabelca tombole teh trenerjev in koga vse so že trenirali. Tonyja Pulisa, Redknappa pa Alana Pardewa si še pozabil, he he.

 

S tem da če je Fat Sam še vsaj malo svojega mo-joja obdržal, potem zagotovo ne bodo izpadli iz Premier lige.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...