Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
redman reče Dne, 14. 11. 2020 at 9:08:

Pa še Salah covid +.

Sem videl fotografije pred kakšnim tednom iz poroke, ki jo omenja K-man. Skoraj nemogoče, da ga ne bi dobil. Res smart move, kot da ni že pol ekipe skršene.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Ta ekipa spominja na najboljša leta uniteda. 7 poškodb, rafael na sredini igrišča, carrick na CB in 8-2 prot arsetu. Ko si enkrat v tem filingu realnost, ki se applaja na ostale klube, nima več dost veze - kupiš solidno okrepitev, jo prevzame zmagovalna mentaliteta in igra kot bog. Folk je poškodovan, nima tok veze ker so vsi del ekipe in tudi če so po kvalitetah mal slabši, se to ne pozna kej dost. 

 

United je pa par let že čisto nasprotje, uno ko se ti zdi da zdej pa bo, ampak je 1001 problem. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

Ta ekipa spominja na najboljša leta uniteda. 7 poškodb, rafael na sredini igrišča, carrick na CB in 8-2 prot arsetu. Ko si enkrat v tem filingu realnost, ki se applaja na ostale klube, nima več dost veze - kupiš solidno okrepitev, jo prevzame zmagovalna mentaliteta in igra kot bog. Folk je poškodovan, nima tok veze ker so vsi del ekipe in tudi če so po kvalitetah mal slabši, se to ne pozna kej dost. 

 

United je pa par let že čisto nasprotje, uno ko se ti zdi da zdej pa bo, ampak je 1001 problem. 

Mal si zaplaval tlele, na tej tekmi, ki jo je United zmagal 8:2 niti slučajno ni bla taka postava... https://www.skysports.com/football/man-utd-vs-arsenal/teams/245401

 

Po mojem si mislu tole tekmo:  http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/fa_cup/9421189.stm

Povezava do prispevka

Logika poročevalca gre nekako tako če razumem pravilno: Ker obstaja pogodba, da se ena tekma lahko odigra ob 12:30, mi ne moremo storiti ničesar, da takrat ne igra Liverpool? :nicjasno:

 

Podobno kot bi rekel, ob šoli ni omejitve hitrosti, zato bom kljub otrokom na pločniku mimo peljal 100 kmh, ker ni na meni da zaradi varnosti precenim situacijo in raje zmanjšam hitrost.

Povezava do prispevka
raven reče Dne, 28. 11. 2020 at 22:07:

Mislim da lastnik prenosa za tisti termin, torej Sky/BT/Amazon.

Ja tako je. Lastniki pravic se že pred sezono zmenijo(kupijo), kok prvih pickov in kateri slot bodo imeli za prenos. BT ima sobotni slot ob 13:30 in zato je dostikrat kaka UCL ekipa v tem terminu.

 

Drugače pa velika razlika sedaj, ko je 2k navijačev. Popolnoma drug feeling gledanje tekem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...