Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Svizla reče pred 3 urami:

Pol je uibr čudno za Črnuče, da majo 70%, k so dobesedno ob najbogatejši občini:ermm::P

Joke<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

                                            ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------> image.png.74091e028e8b911cfeb429a4d7deab52.png

Povezava do prispevka
Svizla reče pred 10 urami:

Pol je uibr čudno za Črnuče, da majo 70%, k so dobesedno ob najbogatejši občini:ermm::P

 

Črnuče so že same po seb degradirana krajevna skupnost. Vidiš, da se jih še Ljubljana otepa in so zgrajene daaaaaaaaleč čez Savo, na dokaj odmaknjenem delu, pa polno narave okol. Nekak k sanatoriji....:ninja:

 

 

 

Povezava do prispevka
raveer reče pred 13 urami:

ne me jebat. razlicne popuste limajo po regijah?

mislim, da je vse odvisno od poslovodje. So trgovine kjer imajo fizične igre a jih nihče ne kupuje, ker so cene absurdno visoke in jih gaymerji nabavimo kjer so bolj poceni. Tipični kupci so tam očkoti, ki kupijo otroku igro za 12i rojstni dan. Po par letih se na policah prah nabira in šef ukaže naj jih vse znižajo na 20 evrov in dajo v košaro pri blagajni. To v Kopru dela ponavadi Harvey Norman, v Mercator Tehniki pa še nisem zasledil. Imaš tudi prodajalce katerim se nič ne ljubi urejat, oziroma so bolj doma na frezah, tuš kabinah in klima napravah, ko si jajca ne čohajo. Tako mislim, da je v koprskem MT. Police z igrami pač imajo, ker jh morajo imeti gor pa je ena žalost. Listki s cenami so porumeneli in jih niso spreminjali že leta. Potem pa šef reče: daj tisti igri iz 2020 spusti ceno iz 80e na 50. Mogoče bomo kaj prodali.

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Jaz sem enkrat v Mladinski knjigi za en boxset knjig, ki sem si jih želel, ampak se res ni nikamor prodajal (neka klasika, samo manj znana), prodajalki rekel, če mi lahko uvali nek popust, glede na to, da je ta boxset star 15 let in se več kot očitno ne prodaja 

 

Je klicala poslovodjo in mi spustila ceno za 70 % al neki takega, res brutalno, mislim da sem set, ki so ga cenili na 120 €, plačal 35 al neki. Tako da kakorkoli bizarno in klošarsko se sliši, včasih ni bad niti v obični trgovini vprašat za kak popust :D 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Itak poslovodje raj prodajo, kot da se ti pol v času PS5 po policah valjajo PS2 igrice. Mislim, da sem v enem res zarukanem BigBangu, kjer sem se ustavil, ker sem šel na en dogodek in moral pokurit nekaj časa, tam okoli leta 2022 videl NHL 2001 za PS2 na polici :rofl: 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 20 minutami:

Tako da kakorkoli bizarno in klošarsko se sliši, včasih ni bad niti v obični trgovini vprašat za kak popust :D 

Ma ne, pri nas je to dokaj stalna praksa, predvsem ko gre za kako (belo) tehniko.

Te pa štekam, da deluje klošarsko, ja. :D

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 3 urami:

Če kdo sluuuuuuuučajno ne ve in moooooooogoče rabi

na PSN je NBA2k24 Baller edition znižan za 75% - na 22,95 EUR

Mildly topic related, včeraj začel igrat tole in moram rečt, da sem zaenkrat navdušen, seveda je my team še zmeraj isti kurac in career mode ne igram. Je pa franchise mode poln nekih bombončkov, tudi do te mere, da lahko štartaš franšizo vse nekje do leta 1980 in je tudi grafika med tekmami prilagojena tistemu obdobju. Tko zelo nice (da ne govorim o fantasy draftu s starimi igrači: white chocolate-battier-avery johnson-lafrentz-yao ming skoz) 

Povezava do prispevka

Mah, načeloma isti šmorn. Po prvem vtisu sicer malo boljši on court gameplay. Sam načeloma igram sezono, tako da me razne myteam in mycareer ne ganejo in mi teh 23 EUR ni panike dat za igrat season basket. Ni pa vredno polne cene, to pa.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Potrjujem napisano, zadeva je pomoje vrhunska, če se zbere folk pred enim tvjem, ali pa, da se igra sezono online s kolegi. Myteam je za kozlat, sam če ga vzameš kot striktno pure arkado ala nba jam, je mogoče komu fajn. Mycareer se pa preposto mi ne da grindat za opremo, verjetno je isto z nekimi znanci kul igrat, sam tko random online pa sam fuck this.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...