Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Ah to tipico sem poslusal.. pravi, da za take ocene so krivi ljudje, ker ce das prenizko oceni, te javnost na internetih fanboyji popljuvajo in da se tega opisovalvi bojijo.. in da bi mogli mi pazit s kritikami opisovalcev.. kar se mi zdi skrajno neumno.. kot da aosnik sodi glede na javno mnenje.. ce si opisovalec sodnik, morea sodit po lastni presoji zakonov oz v peimeru opisovalcev po lasrnih kriterijij v katere verjames..

 

Pol ok lahko oceno prilagodis javnosti v toliksni meri, da jo bodo lazje razumeli v smislu, ce una igra dobi toliko potem si ta toliko ipd.. sam da se bojis kaj bo rekla publika.. pol raje zamenjaj poklic

 

 

Povezava do prispevka

https://screenrant.com/last-us-2-reddit-story-review-bomb-hate/

 

Vso to sranje izhaja iz subreddita za TLOU2, ki so ga v veliki večini prevzeli razni internet hejterji, altrighterji, homofobi in transfobi, ki širjo razno povsem crazy propagando. Vsi videji v Static postih so od tm, seveda tud smešna preokupacija z Abbyino postavo in dejansko tud vsi ostali 'argumenti'. Priporočajo tud, da špila ne igraš, ampak se pač lažeš, da si ga, zato da ne bi dajal denarja ND. Uglavnem pacienti... ne morm verjet, da to obstaja. Sm vedu, da se je določenim ljudem spipal in da so se gor napopale alt right skupine, sam to je pa vseen mal noro.

 

Organiziral so tud masovne downvote na metacriticu.

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 12 minutami:

Ah to tipico sem poslusal.. pravi, da za take ocene so krivi ljudje, ker ce das prenizko oceni, te javnost na internetih fanboyji popljuvajo in da se tega opisovalvi bojijo.. in da bi mogli mi pazit s kritikami opisovalcev.. kar se mi zdi skrajno neumno.. kot da aosnik sodi glede na javno mnenje.. ce si opisovalec sodnik, morea sodit po lastni presoji zakonov oz v peimeru opisovalcev po lasrnih kriterijij v katere verjames..

 

Pol ok lahko oceno prilagodis javnosti v toliksni meri, da jo bodo lazje razumeli v smislu, ce una igra dobi toliko potem si ta toliko ipd.. sam da se bojis kaj bo rekla publika.. pol raje zamenjaj poklic

 

 

 

Sicer mi je bad, ki bo zgledalo kot da te brezveze dissam, samo zdaj sem že parkrat opazil da so tvoji recapi raznih videjev ful mimo dejansko povedanega, pa ne vem al je to pač ki na hitro malo poklikaš in po svoje interpretiraš tistih par besed, ki jih ujameš, al pa ti ne leži neki ful angleščina in pol zato po svoje interpretiraš, kaj te besede pomenijo. V glavnem ja, tipica ni tega povedala.

Povezava do prispevka

@bigboss: uf, meni se zdi, da si mogoče prišel do malce napačnih zaključkov :). Kakor sem si jaz interpretiral, pravi ravno to, da noben ni "kriv" za take ocene, in da so to v največji meri individualna mnenja teh ocenjevalcev. Zraven potrdi, da so seveda faktorji, ki lahko vplivajo na ocene. Kar se tiče strahu pred publiko, sem jaz razumel, da samo izpostavi, da so ocenjevalci kot vsak človek krvavi pod kožo in jim pač ni čisto vseeno, če jih publika na nekonstruktiven načina nadleguje, vendar da se vseeno poskušajo ravnati po svojih prepričanjih.

Povezava do prispevka

Drugač pa zdaj že en cajt spremljam njen podcast, kjer so zravn Troy Baker (aka Joel in kup raznih likov v raznih igricah), Austin Wintory (skladatelj, Flower/Journey/Abzu in kup manj znanih) in Mike Bithell (game director, razne indie igrice igračke). Kul debate o igricah in sorodnih medijih, ful carskih behind the scenes infotov, nasploh je posrečen nabor likov, ki z izkušnjami lepo pokrijejo velik del gaming industrije. Pa tudi drugače so zanimivi, pač folk ki ima nekaj znanja in ga rad pošera, zelo priporočam za vpogled v nastajanje igračk in vsega kar spada zraven.

 

Kar nekaj epizod se nanaša tudi na TLOU2, tale verjetno najbolj:

 

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 30 minutami:

https://screenrant.com/last-us-2-reddit-story-review-bomb-hate/

 

Vso to sranje izhaja iz subreddita za TLOU2, ki so ga v veliki večini prevzeli razni internet hejterji, altrighterji, homofobi in transfobi, ki širjo razno povsem crazy propagando. Vsi videji v Static postih so od tm, seveda tud smešna preokupacija z Abbyino postavo in dejansko tud vsi ostali 'argumenti'. Priporočajo tud, da špila ne igraš, ampak se pač lažeš, da si ga, zato da ne bi dajal denarja ND. Uglavnem pacienti... ne morm verjet, da to obstaja. Sm vedu, da se je določenim ljudem spipal in da so se gor napopale alt right skupine, sam to je pa vseen mal noro.

 

Organiziral so tud masovne downvote na metacriticu.

 

Fak, sam tole je pa prav bad. Keri pacienti. Tudi mene je sezulo, sem šel zdaj na TLOU subreddit in je praktično cel zraidan s hejtom 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 52 minutami:

https://screenrant.com/last-us-2-reddit-story-review-bomb-hate/

 

Vso to sranje izhaja iz subreddita za TLOU2, ki so ga v veliki večini prevzeli razni internet hejterji, altrighterji, homofobi in transfobi, ki širjo razno povsem crazy propagando. Vsi videji v Static postih so od tm, seveda tud smešna preokupacija z Abbyino postavo in dejansko tud vsi ostali 'argumenti'. Priporočajo tud, da špila ne igraš, ampak se pač lažeš, da si ga, zato da ne bi dajal denarja ND. Uglavnem pacienti... ne morm verjet, da to obstaja. Sm vedu, da se je določenim ljudem spipal in da so se gor napopale alt right skupine, sam to je pa vseen mal noro.

 

Organiziral so tud masovne downvote na metacriticu.

 

K sumis, da je res bad, pol pa vidis da je se huje, kot si pricakoval :no:

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 55 minutami:

https://screenrant.com/last-us-2-reddit-story-review-bomb-hate/

 

Vso to sranje izhaja iz subreddita za TLOU2, ki so ga v veliki večini prevzeli razni internet hejterji, altrighterji, homofobi in transfobi, ki širjo razno povsem crazy propagando. Vsi videji v Static postih so od tm, seveda tud smešna preokupacija z Abbyino postavo in dejansko tud vsi ostali 'argumenti'. Priporočajo tud, da špila ne igraš, ampak se pač lažeš, da si ga, zato da ne bi dajal denarja ND. Uglavnem pacienti... ne morm verjet, da to obstaja. Sm vedu, da se je določenim ljudem spipal in da so se gor napopale alt right skupine, sam to je pa vseen mal noro.

 

Organiziral so tud masovne downvote na metacriticu.

 

 

 

Spet obtozbe brez dokazov, tokrat kar nad celim subredditom :rofl::rofl:

 

Kera si ti pojava, ne me jebat. Pa kao da sem jaz od tam pobral videe hahahah.

 

Drugace mas pa r/thelastofus kjer je zgodba ravno nasprotna.

 

To da en naredi temo o 

Navedek

Priporočajo tud, da špila ne igraš, ampak se pač lažeš, da si ga, zato da ne bi dajal denarja ND

 

Ki seveda sploh ne vemo da obstaja, ampak dejmo Ezoteriku verjet na besedo ker je ponavadi ful natacen in sploh ne nepristranski :rofl:

 

Ce predvidevamo da taka tema obstaja to ne pomeni da vsi to mislijo, upam da to dojames.


Drugace si pa spet moje argumente o Abbyjinem bodyju itak zignoriral, ker je to najlazje.

 

Kaksen klovn, res.


Zdaj malo cekiram, in prosim ce pokazes teme kjer so bile organizacije masovnega downvotanja.

 

Sem sel pregledat prve 4 strani na top posts tako od "last week" kot od "last month", pa najdem samo eno temo kjer sploh omenjajo oceno, pa tudi tam nikjer nihce nikogar ne nagovarja naj gre dat slabo oceno.

 


Res, kaksen neiskren smrduh si, prav ne znas drugega kot lagat in strawmannat ostale, da izpadejo slabsi, ti pa kao borec za pravico in moralnost.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Drgač pa edina škoda je, da so iz špila izbrisali flashback, ko se Joel v gostilni spre z momci iz mesta

 

Od scene je ostal sam ta artwork, k ga lahko kupiš v glavnem meniju, je pa drgač confirmed kanon, da je spor bil 

 

tumblr_okc74r59m91uf0iaeo1_400.jpg

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka
Static reče pred 19 minutami:

užaljeno rantanje

 

ne rab ti bit tok bad, da sem pogruntal od kje vlečeš svoje "argumente". Ne štekam zakaj se s svojimi subreddit prijatelčki ne pogovarjaš o igrici... boste bolj na pravi bojni liniji bli. Fajn kleni moški fantki, ki bodo že pokazali hudobni igrici kar ji gre. Lahk bi vseen igral igrico, mogoče ti bo bolj všeč kot misliš. Čist dobronamerno :)

Povezava do prispevka

Ti kar nadaljuj z lazmi in misrepresentacijami. Nobenega od teh argumentov nisem pobral is subreddita, igro pa sem obrnil dosti pred tabo.

 

Da slisimo naslednje no, daj, to je itak edino kar znas :rofl:

 

Kloven en pateticen :sorcerer: :rofl:

Povezava do prispevka

Evo sem sel mal pocekirat tisti subreddit ce so res kaksni bigoted posti noter al pa kaksne res hateful stvari, pa nisem nasel nicesar nekaj casa, potem pa nasel tole:

 

warning_some_subreddits_are_making_alt_a

https://www.reddit.com/r/TheLastOfUs2/comments/hfe83v/warning_some_subreddits_are_making_alt_accounts/

 

 

Zdej nevem ce je res al kaj, ne spremljam ravno tega suba, ampak ja..

 

Se kar cakam za kaksne dokaze nestrpnosti ali pa klicanja po negativnih reviewih..?

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Jah, namesto teh obtozb in lazi bi lahko imeli produktivne debate, sam kaj ko ne morejo niti ne znajo odgovorit na dejanske argumente. Pa hvala drugace :)

 

Tud z bigbossom sva mela svoje, pa sva na koncu le prisla do nekega zakljucka brez prevelikih neumnosti, medtem ko tale klapa.. Damn.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...