Skoči na vsebino
Slinch

[PS4] The Last of Us Part II

Priporočeni prispevki

Kje boste kupili igro?

Jaz sem mislu vzet na Gamecenter.si, sam najbrž ne bom. Sem jim poslal povpraševanje glede zaloge in dneva odprave, pa niso nič odgovorili v treh dneh. Vmes pa so še skenslali popust SE verzijo (prej je bila 85EUR). Ne zdijo se mi ravno zanesljivi.

Poznate kako zanesljivo trgovino, ki ima SE in bo zihr poslala igro dan pred izidom?

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Jst sm naročil collector’s edition v konzolkotu. vedno deliverajo in dobiš na dan izida.

uredilo bitje dzaver

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Kar imam jaz izkušenj je najbolj zanesljiv Konzolko, samo jih nimam ful.

Zelo zelo kul so mi tudi pri eigre, ampak nisem nikoli kupoval day 1, mejbi povprašaj kdaj dobijo/pošljejo.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Konzolko tudi mene ni še nikoli razočaral. Tudi ful hitro se odzove na emaile in to. Po moje bom kr pri njemu vzel, ja. Thx!

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Pred 2 urama, KE RIT pravi:

Kje boste kupili igro?

Jaz sem mislu vzet na Gamecenter.si, sam najbrž ne bom. Sem jim poslal povpraševanje glede zaloge in dneva odprave, pa niso nič odgovorili v treh dneh. Vmes pa so še skenslali popust SE verzijo (prej je bila 85EUR). Ne zdijo se mi ravno zanesljivi.

Poznate kako zanesljivo trgovino, ki ima SE in bo zihr poslala igro dan pred izidom?

Uf, meni pa je še uspelo naročiti Last of Us Part 2 CE za 160 😄 Sam se ne sekiram preveč za day one ....

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Pred 9 urami, Slinch pravi:

Kar imam jaz izkušenj je najbolj zanesljiv Konzolko, samo jih nimam ful.

Zelo zelo kul so mi tudi pri eigre, ampak nisem nikoli kupoval day 1, mejbi povprašaj kdaj dobijo/pošljejo.

Jaz sem naročil pri Eigre in sem dobil na dan izida.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Introducing our new "Inside The Last of Us Part II" video series! Today and over the next few weeks, we'll be releasing new episodes that take a closer look at the game--from the gameplay to the setting. 

First up, we're talking story.

uredilo bitje dzaver

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Last of Us 1 je bil kr ok dolžine, kšne 15 urc uizi, lahk tud 20 na kšnih težjih težavnostih pa mal gledanja okolja.

2ka bo baje konkretno daljša.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Zadeva je OK, problem so samo te texti. Brez tega bi izgledal lep subtilen design.

uredilo bitje Hattori

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Tudi meni deluje čisto vredu. Dejansko mi ne bi bla bruka tole postavit v dnevno sobo, medtem ko večina teh posebnih izdaj konzol ni za drugam kot pa v otroško sobo.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

This limited edition bundle will be available across the U.S. and Canada for $399.99 USD (MSRP) / $499.99 CAD (MSRP).  

Only?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 3 urami:

Kakšen premišljen dizajn in tehnično impresivna izdelava, v oboje je bilo imho vloženo vsaj toliko truda kot v hladilni sistem konzole.

:D

also vsi limited editioni par mescov pred ps5ko ayyy

uredilo bitje Sovica

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...