Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Gojc, dej pls dajaj gife v spoiler temo. Ker jih instantno vidiš, lahko pa spoilajo kakega lika ali kako lokacijo ali kak dogodek. Dobro, to kar si ti dal je itak bilo že v trailerjih, ampak vseeno.

 

Jst sem drgač tik pred bolnico, za mano je par srečanj z brati seraphimi. Fuck kako je dober špil, men se bo sfukal. Enka je nora, ampak po grozi, nasilju, osamljenosti in občutku brezupnosti pa ni blizu dvojki. Tko nevarnosti in terror situacije si sledijo ko repeteji v kitajski na all you can eat bon, this train has no breaks, pizda da sem jaz Ellie se vsedem na prvega konja pa nazaj v Jackson, fuck this shit. Sploh pa v sekvencah ko je Ellie sama mi je kr težko igrati zadevo. Prov groza me je. Neverjetno dobro narejen špil, sem vesel za NG, da tako leti iz polic.

 

Aja pa v igrici je tudi uporabnik Boris :D Samo da se ukvarja z drugim športom namesto s kolesi :D

 

Povezava do prispevka

Sem imel health pljunek stran od smrti. Kaj zdaj? Ja nič, an? Se bom umikal toliko časa dokler

Spoiler

Dina 

ne pospravi Clikerja.

Nope... 10minut kasneje se še vedno umikam zombiju, ker je AI v tej igri tako v kurcu.

10/10

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

Meni se je uspelo vestno izogibati vsem spoilerjem več mesecev, danes sem pa na nekem čisto XY forumu od nikoder fasal spoiler konca :(. Ne morem, da ne bi bil salty, samo jebiga, treba se bo navaditi, da takim stvarem v tej dobi ne moreš ubežati. Špil je kot celoten paket sicer bomba, mi je pa boj sam po sebi dokaj povprečen - soliden, samo brez presežkov ala HZD. Tale slo-mo bullet time bi znal dodati tisti kanček dodatne fluidnosti za boljši tempo, tako da bom definitivno probal.

Povezava do prispevka

Zaenkrat zamižim praktično povsod kjer je govora o igri, razen v tej temi :D. Upam da zdrži do konca :D. 

 

Kar se gameplaya tiče, prvikrat ko srečaš človeške nasprotnike je bil pomoje eden bolj bolečih uporabe orožij v kakšni igri. Dokler niso vsaj malo nadgrajena je combat zdaleč od zabavnega. Proklet weapon sway in recoil. Sovražniki pa sami sniperji. Sam se hvala kurcu zadeva kmalu popravi. Zanimivo zombiji ne predstavljajo nobene nevarnosti, vsaj na začetku ne, sem pa šele cca 5 ur v igri, tako da se pustim presenetit. 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 urami:

Ejte galko, ce so tej gifi spojler, pol je tvoj tekst tuji, tako da

Zanimivo vidiš, meni pa recimo gif / slikica vedno ful bolj spoila kot nek opisni tekst, če ni uno prov direktni spoiler. Recimo za DkS1 se še vedno spomnim, kako sem bil jezen na ke_kita, ki je postal fotke iz špila in je bil na slikah Sif in mi je bilo spoilano vse, od bossa do scene zadaj - in mi je bil potem tudi dejansko boss ful manj impozanten, kot pa če bi samo prebral "v špilu je ena nora scena, kjer v mesečini nate navali ogromen boss - volk". Ajde oboje je hud spoiler, ampak vizualni spoilerji vsaj mene ful bolj zjebejo :)

 

  

samo_hren reče pred 2 urama:

Meni se je uspelo vestno izogibati vsem spoilerjem več mesecev, danes sem pa na nekem čisto XY forumu od nikoder fasal spoiler konca :(. Ne morem, da ne bi bil salty, samo jebiga, treba se bo navaditi, da takim stvarem v tej dobi ne moreš ubežati. Špil je kot celoten paket sicer bomba, mi je pa boj sam po sebi dokaj povprečen - soliden, samo brez presežkov ala HZD. Tale slo-mo bullet time bi znal dodati tisti kanček dodatne fluidnosti za boljši tempo, tako da bom definitivno probal.

 

Pizda stari, res travna kislica tole, še meni je bad :(  Upam da si si spoilal "fake ending" al karkoli že to je kar omenja Čamir. 

 

Se drgač strinjam z ostalimi, da je boj povprečen - sploh ker je v 2020 isti kot je bil v 2013 - ampak vseeno deluje. Včeraj sem ravno igral del, kjer se Ellie prebija skozi orjaške stavbe do bolnice, stavbe pa so popolnoma temne, razfukane, krvave in polne poblaznelnih zombijev, ki te rushajo ko kurca. Pizda ne vem če sem imel v RE 2 R, ki ga štejem kot top 3 predstavnike survival hororrja vseh cajtov, kdaj tako napeto in grozljivo izkušnjo. Menjavanje orožij sredi boja, craftanje med umikanjem, healanje med tem ko rusha nate poblaznel mushroom man, shotgun blasti 5 cm preden ti monster sname glavo, menjavanje med stealthom in raw akcijo, laufanje, skrivanje, stabbanje, molotovka po ksihtu, prov uno INSANE tempo je bil. Brutalna izkušnja, tako kot cel špil.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 43 minutami:

Recimo za DkS1 se še vedno spomnim, kako sem bil jezen na ke_kita, ki je postal fotke iz špila in je bil na slikah Sif in mi je bilo spoilano vse, od bossa do scene zadaj

Sploh se ne spomnem. Ful ful sorry, če je to res. Se vidi, da nisem igral igre, ker drugače bi mi bilo jasno, da je tole spoiler. My bad. :\

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 42 minutami:

Hoho kekit spoilal Sifa v ds1 hohohoho

 

Ja RE2R filing so dobro naredili.. sploh ko si v neki temi s sporami ipd.. na sreco bo se parkrat tak filing

 

EDIT: Tudi v 2. Polovici je en tak dober filing ;)

A se boš kaj opravičil za tisto posredno spoilanje

Spoiler

Joelove smrti

še iz prejšnjega Mn3?

Pol pa se neki pretvarjal, da sploh nisi govoril o tistem, ampak o SJW BS. A v bistvu so leaki govorili točno o tisti sceni.

 

Ful mi je carsko kako si zignoriral un moj post zadnjič. Glavno, da si najjači in drugi smo neumni. :avadodo:

 

Aja

=))))))))))))

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Kaj sem zajebal? Rekel sem, da izgleda, da imat Mefi in Galko prav, ko so neki spekulirali. Sicer pa leaki niso bili tocni oz. so bili zavajujoci. In na tvojo nesreco in tudi mojo, je imel Mefi prav haha.. ampak na sreco je to le na zacetku in pol naprej spekulacije niso bile tocne.

 

Sej jaz se ti lahko opravicim, meni ni problema. Opravicujem se ti, ker sem tako brez obcutka in vsem na oceh spekuliral z leaki in da je slucajno pol en del spekulacij bil res =))) 

Povezava do prispevka

Bom dal v spoiler, čeprav nič ne spoilam direktno.


 

Spoiler

 

Ne, ti si po ogledu leakov potrdil, da je Mefisto imel prav. Nisi čisto nič špekuliral. Pol, ko sem ti reku, da spoilaš folku, ki ve kaj je Mefisto špekuliral, si se pa vleku ven, da si mislu neki drugega.

In seveda pol se je izkazalo, da si nabijal.

 

Sama sreča, da je ND naredu tako faking carsko sceno, da mi vseeno nisi pokvaril izkušnje.

Samo vseeno sem imel faking grenak priokus, ko sem po tem, namesto da bi užival v igri, razmišljal o tem kak cepec je BigBranjevka82. Tokrat povsem stojim za tem, da si največja branjevka ever. Prav uno, ne moreš si pomagat.

 

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...