Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

A bi kdo imel Coffee Talk Collector's Edition (PS4) , dam po nabavni ceni 57€ ( na ebayju PS4 verzije ni, switch verzija se prodaja čez 100€. sam men se to ne da). Sem po nesreči naredil dva prednaročila :( in sem najprej mislil, da so oni po nesreči poslali 2x free gift, no ni blo 2x sem plačal LOL.
Drugače bom počakal in bo investicija, za enkrat kasneje, ko se mi bo dalo prodajat zares, pač na mn3 dam, če kdo vzame.
Če koga zanima ZS.

Edit: sem dal na ebay.

CFT-Coffee-Talk_MockUp_CE-Box_3D_PS4_1024x1024.png?v=1587719712

CFT-CoffeeTalk_CEBanner_1920x1080-PS4_1024x1024.jpg?v=1587719712

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 29 minutami:

jest sem enkrat gledal en batmanov kipec za 300 eur.... pa me je žena sam grdo pogledala..... :D sem si hitr premislil

Ja itak

 

Ajde, Slinch trenutno nima ženske, samo tbh pri takem znesku bi mene bilo strah starše pogledat :D :D :D 

 

Tako da Slinch je očitno res zajeban tip, takoj respect +30 :D 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Slinch reče Dne, 28. 3. 2021 at 16:13:

Lahko pa se nardiš mefija in kupiš ponaredek za dvajsetaka na aliexpresu :D

Sem ga danes dobil...

Tko na uč zgleda boljše, kot kipec Sekira in Vja. Zajebal sem edino, ker sem vzel figuro in ne kip. Jebene BigBoss82 roke.

Povezava do prispevka
Bessie reče Dne, 23. 4. 2021 at 9:17:

A bi kdo imel Coffee Talk Collector's Edition (PS4) , dam po nabavni ceni 57€ ( na ebayju PS4 verzije ni, switch verzija se prodaja čez 100€. sam men se to ne da). Sem po nesreči naredil dva prednaročila :( in sem najprej mislil, da so oni po nesreči poslali 2x free gift, no ni blo 2x sem plačal LOL.
Drugače bom počakal in bo investicija, za enkrat kasneje, ko se mi bo dalo prodajat zares, pač na mn3 dam, če kdo vzame.
Če koga zanima ZS.

Edit: sem dal na ebay.

CFT-Coffee-Talk_MockUp_CE-Box_3D_PS4_1024x1024.png?v=1587719712

CFT-CoffeeTalk_CEBanner_1920x1080-PS4_1024x1024.jpg?v=1587719712

In niti zrna kave...

Povezava do prispevka

@Slinch @Feget in ostali kolektorji, keri je kakšen vaš sweet piece pa da je vreden exxxtra $$$? 

 

jaz imam sicer bolj vevške cene ker kupujem samo klasične izdaje zaradi OCD-ja, imajo pa bolj indy limited zadeve kar precej luštne cene:

 

- What Remains of Edith Finch (+170 €)

- Transistor (100 €)

- Gris (90 €)

- Outer Wilds (80 €)

Povezava do prispevka

Jaz imam nekaj PS2 igric, kjer kar fino zapoka cena, na srečo sem bil fan survival horrorja, tako da vsaj za dva bi v redu iztržil :D 

 

Imam Rule of Rose (PAL, very good/near mint). Zadnji na "ebay sold" sekciji se je utopil za £285.00 (+19.57 funtov poštnine), kar znese vsaj ene 300 €, po tem ko Ebay vzame, kar hoče vzet. Kupil sem mislim da za 60 EUR.

 

Drugi je Gregory Horror Show (PAL, very good/near mint), ki tudi nese do 100 € na dober dan (kupil za 20 EUR)

 

 

Imam pa tudi par teh PS4 indijancev (tudi Outer Wilds npr.), za katere bomo še videli, kako bo šla cena

 

Rule of Rose bom ziher prodal, ker mi je brezveze imet 300 € igrico doma, ampak se nekako še nisem spravil zraven, čeprav bi bilo dobro ASAP, ker mislim da so pravice za igrico trenutno pri Sony Interactive Entertainment in se bojim, da bi dali igrico na PS store

 

Povezava do prispevka

Jop tole mi je bil kar odlom, berem nek članek o najdražjih PS igricah in na prvem mestu nek random horror špilčič, pa sendam čamirju ki vem da je fan žanra in dobim nazaj "ja saj to igrico pa mislim da imam lol".

 

Drugač je 300 mislim da kar konzervativna ocena, če se prav spomnim so se prodajale tudi po 500+

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

Jop tole mi je bil kar odlom, berem nek članek o najdražjih PS igricah in na prvem mestu nek random horror špilčič, pa sendam čamirju ki vem da je fan žanra in dobim nazaj "ja saj to igrico pa mislim da imam lol".

 

Drugač je 300 mislim da kar konzervativna ocena, če se prav spomnim so se prodajale tudi po 500+

A veš, kako kaj pade cena igrici, če Sony fukne ven nek PS2 classic online release ali kaj sličnega (ali pa nek na izi remaster)

 

A to pol original pade v "20 €" cone ali vseeno obdrži proper ceno?

Povezava do prispevka

Nimam pojma, samo pomoje pri teh ekstremno dragih ne gre za "igrico bi rad igral ampak je ne morem", bolj za "igrico je težko dat na polico zato bi jo rad dal na polico"

 

Mislim, Poop Slingerja noben ne želi zares igrat, pa se še vedno prodaja po $5k

Povezava do prispevka

Dobre cene vsekaakor, samo igrice so pa tako sranje, da ne bi dal 10 evrov za njih:rofl: Pa prodajanje tega sranja je precej bolj zoprno kot deluje na prvi pogled.

 

Dejansko nimam nekih pretirano vrednih artefaktov, razen witcher 3 robe - med drugim oba dodatka s 4 decki kart, ki naj bi bile vredne 200 evrov:mehkoblato: Pa tudi witcher 3 collector edition bi bil kar lepo vreden, če ne bi dobil sfukanega kipca:hmm:

Povezava do prispevka

Jaz mislim da bodo Limited Run Games z leti ratale ker brutalno iskana roba. Sploh zato, ker je bilo ekskluzivno naprintano nekaj zares norih naslovov, od kultnih nišnih zadev (Return to Obra Dinn, GRIS, Thumper) pa do najvišje rangiranih indyjev (Celeste, Papers please, Outer Wilds) in legendarnih starih kolekcij (Metar Gear Slug Anthology, Doom Classic collection, Castlevania Anniversary collection), ki jih v physical obliki ni nikjer drugje.

 

Pa glede na to da ima PS5 backward compatibility... Zna tej robi konkretno zrasti cena v nekaj letih. 

 

Tako da pod črto: če vidite LRG špil in vam je všeč, kupite takoj, ne čakat da pridejo na ebay :D  lp Galko "big brain" Galkić

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Po drugi strani, pa boš imel pa vse na voljo digitalno ampak ja itak bo ostalo dovolj zbirateljev, ki bodo želeli nabavit, Ne vem jaz verjetno ne bom prodajal, bodo pa otroc, ajd razen zgoraj omenjeni Coffe Talk, ki sem ga po nesreči 2x naročil... na ebayu je v USA tudi že po 200€, jaz sem dal fix ceno 149€ s free poštnino, pa zaenkrat ni sreče, sem pa izključil vse kar ni EU, vključno z UK, ker se mi ne da zezat z nekimi carinami ipd. :P

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Galko reče pred 48 minutami:

Jaz mislim da bodo Limited Run Games z leti ratale ker brutalno iskana roba. Sploh zato, ker je bilo ekskluzivno naprintano nekaj zares norih naslovov, od kultnih nišnih zadev (Return to Obra Dinn, GRIS, Thumper) pa do najvišje rangiranih indyjev (Celeste, Papers please, Outer Wilds) in legendarnih starih kolekcij (Metar Gear Slug Anthology, Doom Classic collection, Castlevania Anniversary collection), ki jih v physical obliki ni nikjer drugje.

 

Pa glede na to da ima PS5 backward compatibility... Zna tej robi konkretno zrasti cena v nekaj letih. 

 

Tako da pod črto: če vidite LRG špil in vam je všeč, kupite takoj, ne čakat da pridejo na ebay :D  lp Galko "big brain" Galkić

Itak, da bo zrasla cena. Če Paper's Please so naredili nek ponatis, pa sem dejansko bedel do 00:00, da bi ga naročil (mi je eden od top špilov vseh časov), dobesedno deset sekund čez polnoč sem bil na checkoutu in mi je že javilo, da sem prepozen :D 

Povezava do prispevka

Mimogrede, dobil sem bitmap booksov SEGA Master System: a visual compendium

 

059_BSG_1024x683.jpg?v=1569161377

 

Kvaliteta printa in knjige kot knjige zelo na nivoju, vsebina pa me je žal razočarala. Ogromno typotov in kiksov, ki jih celo kot non-native speaker angleščine opazim. Glede na 130 jurjev, ki jih je zadeva pobasala na Kickstarterju, sem pričakoval malo jačo zadevo

 

Ampak okej, je bilo darilo, če bi sam kupil, bi mi bilo malo žal 

Povezava do prispevka

Uizico sem si začel delat X360 zbirko, vsaj te essential naslove (zaenkrat sem si kupil Gearse 1-3, ker sem dobil cool deal vse tri dele za manj kot 10 EUR skupaj). Kupil si bom še GTA 4, ker mi je bil vedno izredno ljuba igra 

 

A so sploh še kakšni essential 360 naslovi, ki niso bili remasterani ala ME2? Ali pa kakšne extra wacky hidden gem zadevice, ki so šele z leti dobile respect

 

Kaj imate drugi essential collectorji @Feget @Galko in ostali na polici od 360 stuffa

 

A od OG Xboxa pa je kaj, kar bi bila cool X ekskluziva in ne na PS2? Ninja Gaiden Black? 

Povezava do prispevka

Jaz imam zaenkrat tole:

 

XBOX360

image.thumb.png.e91c59cb734bd849e5e8cc4f5888a0d1.png

 

XBOX - originals

image.png.2bede94e69969e01fd401f0ef5d2d04e.png

 

Digitalno imam še:

- Comic Jumper

- Perfect Dark

 

Na poti iz ebaya (že zamuja .... grrr) pa imam še:

- Ace Combat 6: Fires of Liberation

- Project Sylpheed

- Infinite Undiscovery

- Fracture <- don't ask :P cheap, pa založnik je bil LucasArts, pa sem si rekel: Why the hell not! :P

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...