Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

SE  izdaja legendarnega 90s shooterja z res carskim vzdušjem, mega nasiljem in cool idiotskim humorjem (npr. pred vrati v lunapark stoji smrt s koso in pobira vstopnino z lajnerjem Ticket please in z glasom ostarele babice, greš mimo pa sam screaming Get him, he didnt pay!!! pa tko 200 monsterjev iz vsepovsod :D )

 

Škoda da pač igrica izgleda ko podplat 64 letnga pobiralca krompirja

 

Povezava do prispevka

Je mogoče komu jasno zakaj je tako težko najdet fizično izdajo igračke Sekiro? Praktično nikjer na straneh, kjer sicer naročam je ni na zalogi. Naročil sem US verzijo iz Japana in upam, da mi ne podvalijo rabljene.

 

Glede na to, da igračke nikjer ni na zalogi (razen rabljenih), se mi zdi vprašanje kar primerno za ljubitelje plastike na policah.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 19 urami:

Je mogoče komu jasno zakaj je tako težko najdet fizično izdajo igračke Sekiro? Praktično nikjer na straneh, kjer sicer naročam je ni na zalogi. Naročil sem US verzijo iz Japana in upam, da mi ne podvalijo rabljene.

 

Glede na to, da igračke nikjer ni na zalogi (razen rabljenih), se mi zdi vprašanje kar primerno za ljubitelje plastike na policah.

Jaz sem nazadnje videl PS4 Sekiro v Big Bangu v Aleji... ne vem, kak mesec nazaj, ko sem za brata gledal za špile

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 52 minutami:

Cena te A500 mini je res mega ugodna.  Ne vem zakaj bi v tem primeru sploh krampal za bon, ki itak ne pali. Kupiš pač in imaš mir. 

Mega ugodna? 129,99 EUR stane človek božji, to ni ugodno za tak random kos hardwara. Zato, ker ti je to "mega ugodno", si star 60 ali koliko že in brez prihrankov. Malo bolj pazi na keš, kolegialni nasvet :)

 

Jaz bi vzel na Janša bon, ker imam enega viška, drugače pa bom kar lepo emulatorje gural. Sem mislil, če bi se kako dalo uvalit Janša bon, ker je zraven tipkovnica in miška in zgleda kot izobraževalna naprava :D

Povezava do prispevka

Umiram

 

Navedek

A500 Mini je opremljen z izvirno miško z 2 gumboma in na novo oblikovano natančno igralno ploščico z 8 gumbi. Če želite, lahko za dodatno funkcionalnost priključite standardno tipkovnico z USB priključkom.

 

Kak moron moraš to bit, da narediš zadevo s tipkovnico, ampak potem se spomniš dodat USB priključek, kamor boš uturil - tipkovnico... Nabijem na k modela, ki je to prodal in modela, ki je to odobril v proizvodnjo.. Ampak, dejmo pazit na naravo, a ne? :no:

 

EDIT: drgač pa - Alien Breed 3D • Alien Breed: Special Edition 92 • Another World • Arcade Pool • ATR: All Terrain Racing • Battle Chess • Cadaver • California Games • Dragon’s Breath • F-16 Combat Pilot • Kick Off 2 • Paradroid 90 • Pinball Dreams • Project-X: Special Edition 93 • Qwak • Simon the Sorcerer • Speedball 2: Brutal Deluxe • Stunt Car Racer • Super Cars II • The Chaos Engine • The Lost Patrol • The Sentinel • Titus the Fox • Worms: The Director’s Cut • Zool: Ninja Of The ”Nth” Dimension

 

Že zaradi teh dveh se mi oči solzijo:cry:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

@Gogy: to je ravno poanta teh mini zadev. To niso replike v 1:1 merilu. Zato pa se imenuje A500 mini.  Zadeve so zelo popularne med retro zanesnjaki, in gre za super izdelke. Če se bo mini varianta dobro prodajala, potem bodo pa lansirali še A500 maxi različico v 1:1 merilu, ki pa bo imela delujočo tipkovnico. Jaz sem od iste firme nabavil C64 maxi  (torej C64 v 1:1 merilu in z delujočo tipkovnico – ki je bil tudi lansiran kasneje kot C64 mini) in s prve roke lahko potrdim, da gre za zelo dobro zamišljen in narejen izdelek. Še posebej, ker softversko ni zaklenjen in nanj lahko naložiš praktično vse, kar se je dalo tudi na pravega C64.

 

Na voljo imaš pa celo linijo teh mini replik, od nesov in snesov do megadrivea. 

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
Flegma reče pred 12 urami:

@Gogy: to je ravno poanta teh mini zadev. To niso replike v 1:1 merilu. Zato pa se imenuje A500 mini.  Zadeve so zelo popularne med retro zanesnjaki, in gre za super izdelke. Če se bo mini varianta dobro prodajala, potem bodo pa lansirali še A500 maxi različico v 1:1 merilu, ki pa bo imela delujočo tipkovnico. Jaz sem od iste firme nabavil C64 maxi  (torej C64 v 1:1 merilu in z delujočo tipkovnico – ki je bil tudi lansiran kasneje kot C64 mini) in s prve roke lahko potrdim, da gre za zelo dobro zamišljen in narejen izdelek. Še posebej, ker softversko ni zaklenjen in nanj lahko naložiš praktično vse, kar se je dalo tudi na pravega C64.

 

Na voljo imaš pa celo linijo teh mini replik, od nesov in snesov do megadrivea. 

 

Odlično, pol čakam na verzijo z delujočo tipkovnico.:) Je kar nekaj špilov, ki bi jih z veseljem spet preigral, pa se mi, zanimivo, ne da ukvarjat z emulatorji na compu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...