Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

lahko bi pustil samo pluske, minuske pa skenslal

vsaj za doloceno dobo, recmo 5 let:fun:

 

minuske talajo iz zlehtnobe, ne ker bi si post res zasluzil minus

zenske si med sabo talajo srcke, ker v rl bi se objel pa kjesi stara nism te vidla ze dva dni, cmok cmok- nekko ni povezano s kvaliteto postov, ce me razumes

 

turbomana samo vidjo pa stiskajo minus se preden kaj napise

Povezava do prispevka

Ker sem včeraj bil s strani šerifa pozvan, da namesto v gostilni to objavim raje tukaj, pa bom zapisal še tukaj. Ne vem koliko uporabnikov sicer moti, meni pa se zdi kar moteče in nepotrebno. Predvsem zato, ker izbo Igrovje in konzolec spremljam redno in tudi, če dam v njej označi kot prebrano teme v "Zmajevem šupku" in "Brezmejnem onkraju" ostanejo neprebrane in mi potem celo izbo kaže, da je nekaj novega. Zakaj je potrebna podizba za vsako od dveh iger posebej? V vsaki je namreč samo po 1 igra. In pa tudi ne vidim razloga zakaj Diablo in World of Warcraft ne bi spadali v osnovno izbo, navsezadnje sta isto igri kot MS Flight Simulator. Tudi dosti bolj pregledno je.

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 10 minutami:

Spočetka so bile želje po ohranitvi obeh izb, poleg tega se mi je zdela ena igrarska izba res malo. Vendar je krajina v obeh podforumih res žalostna. Se pa bojim, da bo Igrovje pokalo po šivih. Kaj čmo?

 

ma če hočeš več izb, pol je bilo edino smiselno igrovje & konzolec in brez podizb (potem bi imel booming konzolec in prazno igrovje)

ne pa podizbo mrtvega žanra (o WoT bi js dvomil a je MMO, ker ni persistent world) in podizbo s 5 posti ...

 

mislim, da se ni bati, da bo igrovje "pokalo po šivih", če ohraniš samo 1 izbo za vseskupaj

Povezava do prispevka
The Mothership reče pred 7 urami:

Mene bolj moti, da je treba vsak edit utemeljit. Kaj je namen tega, in čemu je to namenjeno?

Vsebinsko spreminjanje obstoječih poastov med resno debato je zavržno dejanje in se ga noben časten mn3njalničar ne poslužuje.

Med tem ko so pa pravopisni popravki pravkar poastanega poasta pri poastanju daljših poastov na telefonu domala neizbežni.

 

To pa ne drži. Vpis razloga je opcijski.

Povezava do prispevka
LordFebo reče Pravkar:

 

To pa ne drži. Vpis razloga je opcijski.

ja, ravnokar sem to opazil, tako da se vsaj glede računalniške izkušnje opravičujem za netočnost. evo, dela tudi na mobivmesniku, umikam pritožbo, poast naj pa ostane v opomin mućkim džubretom, ki se poslužujejo nečastnih debatnih prijemov tehnik in metod.

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 59 minutami:

Spočetka so bile želje po ohranitvi obeh izb, poleg tega se mi je zdela ena igrarska izba res malo. Vendar je krajina v obeh podforumih res žalostna. Se pa bojim, da bo Igrovje pokalo po šivih. Kaj čmo?

 

Pomoje pa ne bo pokalo po šivih. Nova tema se ponavadi odpre, ko se pojavi kakšen fan serije (guilty of that for BGE2 in Darksiders :), gojc za COD špile ....) oz. se pojavi zanimanje za nek špil v gostilni, indie, drugi temi in se odpre namenska tema. :) Moderatorji bi edino morali poskrbeti, da se ne odpirajo duplikati, če kdo odpre novo temo za nov Mass Effect, čeprav obstaja 2 leti stara tema.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 32 minutami:

dodeljen mi je bil status iz starega mn3 ampak še vedno ne smem na gnoj

 

žalosten

evo jest se istemu mn3nju pridružujem na svoj nenatančen način

 

a je prav da je pravica do gnoja plačljiva ali ne je tema, ki je v tej poastu ne bi načenjal

 

bi se mi pa zdelo prav, da bi se statusi obstoječih uporabnikov prenesli na nov forum.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...