Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 2 minutama:

Tomazek vedno znova uber siguren v lastno moškost.

Pejt še malo nabijat Far Cry 6, po možnosti s čim večjo puško, da ne bi slučajno kdo pomislil, da so tvoje roke kdaj držale karkoli premajhnega. :avadodo:

 

Sem že pobil in razčefukal vse kar se je dalo in je igra šla naprej drugemu forumašu, da še on sprosti vsaj delček testosterona v navideznem svetu :)

 

Jaz pa nadaljujem z morilskim pohodom v House of Ashes, ravnokar začel.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Sem že pobil in razčefukal vse kar se je dalo in je igra šla naprej drugemu forumašu, da še on sprosti vsaj delček testosterona v navideznem svetu :)

 

Jaz pa nadaljujem z morilskim pohodom v House of Ashes, ravnokar začel.

Kul, morda boš kdaj res tolk pravega moškega, da si boš upal igra tudi kak Dark Souls, namest igric za otroke.

 

 

:):):)

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Kul, morda boš kdaj res tolk pravega moškega, da si boš upal igra tudi kak Dark Souls, namest igric za otroke.

 

 

:):):)

 

Za tiste igre pa so mi leta RL živciranja tolko načela psiho, da enostavno ne gre. Moraš razumeti, da ni lahko življenje alfa samcev in potem ne ostane dovolj testoserona za sprošanje v navideznem svetu, saj se ga trosi povsod naokrog že dovolj. Zaloge pa niso neomejene :D , treba znat balansirat.

 

Saj sem igral lani otroškega Orija in sploh ni blo slabo, ampak dovljšna doza risank za kar precej časa bla.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

To vas itak malo podjebavam, ker podzavestvo verjetno zavidam, da ste zmožni igrati vsega in svašta žanrov... med tem, ko jaz nimam pojma kaj bi sploh igral. Ta House of Ashes se veselim, vem pa, da bo kratka kot vse te igre... potem pa spet nimam nič, razen par avanturic. Niti nič ne izide kar bi čakal, da bi vzelo malo več časa. Prihajajo pa dosadni dnevi v pičko mater zdaj, ko se še ura prestavi.

 

Verjetno bom celo Watch Dogs: Legion nabavil na Epic, ki imam ta kupon za 10€ in potem igra pride 12€ al kolko s koriščenjem kupona. Ampak to je vse na PC kjer me rit peče od stola... hočem igrat PS5 s kavča (pa zdaj sameva)!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ne vem men so te igrice k s puškami strelaš druge vojačke na polno otročje. Razni COD ipd. Pač tko spominja me na une fantke k so na polno sestavljal makete, zbiral une zelene vojačke in se na pamet učil letala v uni zbirki letala. Arrested Development. Mario mi je pač bedn k je arkada, ma je drugače proper, hardcore špil za moške, tud ko smo bli froci nam je mario na nesu jebal mater, tete in ostale voljne člane družine. 

Povezava do prispevka

Sestavljanje maket, barvanje vojackov itd je vse prej kot otrocje. Nisem nikol tega pocel, sam tisti k je bil "obseden" s tem, si je razvil zlo dobre rocne spretnosti, k je delal razna bojisca itd. Tko da to je zelo slaba primerjava. Ce ze, bi raje COD pa take igrice primerjal z blokovci k ne znajo nic z lastnimi rokami narest. Otrocje so pa zaradi raznih sjwjev in veganov, k ne pustijo da udi in čreva letijo po zraku ala Soldier of Fortune

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 minutami:

Sestavljanje maket, barvanje vojackov itd je vse prej kot otrocje. Nisem nikol tega pocel, sam tisti k je bil "obseden" s tem, si je razvil zlo dobre rocne spretnosti, k je delal razna bojisca itd. Tko da to je zelo slaba primerjava. Ce ze, bi raje COD pa take igrice primerjal z blokovci k ne znajo nic z lastnimi rokami narest. Otrocje so pa zaradi raznih sjwjev in veganov, k ne pustijo da udi in čreva letijo po zraku ala Soldier of Fortune

 

Ma za froce mi je useen, sam pač ko to odrasli moški se še zmer streljajo po 'virtualnih bojiščih' je pa kr dost žalostno. Tud nič moško, ampak otročje in mehkužno. Lahk bi rajši se učil kitajščine.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pač sej kle mava različna mnenja, kakšna igrica kot je hollow knight je neki kar bo redko ker otrok šel igrat, je izjemno hardcore. COD pa lahk 5 letnik igra, kaj je pol otročje, neka resna, odrasla igrica, al neki kar te verjetno pet letnik uničuje vsak dan.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Jaz sem ta izraz "otročja" povzel bolj po zunanjih opazovalcih - neigričarjih ali kako bi rekel... Enkrat je prišel taki kolega k meni (par let starejši), ki sploh ne igra igric, ko sem igral Ori-ja. Pa se je pričel režati kot butl kaj te to igram in če sem čist otročji, da neke risanke drkam doma pri svojih letih... Potem enkrat kasneje pa sem mu recimo kazal RDR2 in je bil kar precej navdušen in navrgel zakaj bi igral tiste otorške risanke, če imam na voljo take kul zadeve, ki vsaj nekak izgledajo, če že kaj igram.

 

Tak odnos sem opazil pri več RL kolegih/znancih, ki nimajo pojma o igrah in jih ne igrajo že celo večnost (dosti jih skoraj nikoli sploh ni).

 

Če pa gledamo z vidika, ki ga Ezoterik omenja... potem pa je čisto vsako igranje igric otročje in bi prosti čas bilo bolj odraslo posvetiti dodatnemu izobraževanju (recimo učenju kitajščine kot pravi). Ne glede na zvrst igre. Kar je po eni strani tudi res.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Jaz sem ta izraz "otročja" povzel bolj po zunanjih opazovalcih - neigričarjih ali kako bi rekel... Enkrat je prišel taki kolega k meni (par let starejši), ki sploh ne igra igric, ko sem igral Ori-ja. Pa se je pričel režati kot butl kaj te to igram in če sem čist otročji, da neke risanke drkam doma pri svojih letih... Potem enkrat kasneje pa sem mu recimo kazal RDR2 in je bil kar precej navdušen in navrgel zakaj bi igral tiste otorške risanke, če imam na voljo take kul zadeve, ki vsaj nekak izgledajo, če že kaj igram.

 

Tak odnos sem opazil pri več RL kolegih/znancih, ki nimajo pojma o igrah in jih ne igrajo že celo večnost (dosti jih skoraj nikoli sploh ni).

 

Če pa gledamo z vidika, ki ga Ezoterik omenja... potem pa je čisto vsako igranje igric otročje in bi prosti čas bilo bolj odraslo posvetiti dodatnemu izobraževanju (recimo učenju kitajščine kot pravi). Ne glede na zvrst igre. Kar je po eni strani tudi res.

 

Pač jst ne mislim da je igranje igric otročje, sam zihr so te zlajnane igrice kot so cod, far cry, ipd velik bolj otročje, kot neki presežki v stilu hollow knight, sekiro, bloodborne.

Povezava do prispevka

Sam igrice igras za sprostitev, ucenje kitajscine pa v 99% primerih ni sprostitev.

 

Ce povzamemo problem igric, problem  ni zvrst igrice, ampak da je vse poenostavljeno lahko. Primer COD, self heal samo rusis, nic ne rabis kej takticno razmisljat, samo gres(cod 1 je mel pa life pa medkite, k niso bli tok pogosti). Al pa pred leti Project IGI, to tut ni blo od muh

 

Premal je pa dovrsenih igric ala Sekiro, Bloodborne itd

Povezava do prispevka

Ne glej z vidika igričarja. Glej z vidika, ko recimo neko igro pokažeš dedku, babici, mami, očetu (zunanjemu opazovalcu) ali recimo otroku (kaj ga bo bolj pritegnilo)... in vprašaj za mnenje o primerjavi med Super Mario in CoD recimo.

 

Igričarji znajo to dosti bolje ločit in razdelat glede na svoje preference.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Navedek

zbiral une zelene vojačke in se na pamet učil letala v uni zbirki letala. 

Zdej mas za to war thunder da si zapomnes vsak modul ki si grindal.

 

Carsko, k na 100m na blef ruknem ime aviona/tanka pol pa gugl prav da mam res.

 

Pol pa se povem mal o motorju pa o oborozitvi in razlozim da sm 2006 sluzil v Iraku. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 57 minutami:

Pa se je pričel režati kot butl kaj te to igram in če sem čist otročji, da neke risanke drkam doma pri svojih letih...

Meni je res hecno, da so tem ljudem smešne 'otročje' igrice, potem pa gredo neironično domov gledat Fast & Furious 62 :D. Much odraslo gradivo

 

Drugače pa @Kočevc, saj po svoje štekam da trollaš, tako da nočem povsem resno odgovarjat, ampak malo je hecno, da bi 2d pogled sam po sebi razglasil za otročjega oziroma za otroke :D. Hollow Knight, Braid, Dead Cells, Limbo, Inside ... Nekako močno dvomim, da kak otrok igra take igrice. Možno pa da se motim, pa se dandanes dvanajstletniki pogovarjajo o tem, kaj so najjači charmi v Hollow Knight pa kako naredit četrti svet v Braidu. Sam ja, pomoje imam kar prav 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 minutami:

Meni je res hecno, da so tem ljudem smešne 'otročje' igrice, potem pa gredo neironično domov gledat Fast & Furious 62 :D. Much odraslo gradivo

 

Drugače pa @Kočevc, saj po svoje štekam da trollaš, tako da nočem povsem resno odgovarjat, ampak malo je hecno, da bi 2d pogled sam po sebi razglasil za otročjega oziroma za otroke :D. Hollow Knight, Braid, Dead Cells, Limbo, Inside ... Nekako močno dvomim, da kak otrok igra take igrice. Možno pa da se motim, pa se dandanes dvanajstletniki pogovarjajo o tem, kaj so najjači charmi v Hollow Knight pa kako naredit četrti svet v Braidu. Sam ja, pomoje imam kar prav 

 

 

Priznam, da sem probal Hollow Knight in mi ni bilo vsec, mislm da sem jo ocenil iz 2/10.  Medtem k Hades sem pa platiniral

Povezava do prispevka

Well zgleda gledamo čist različno na to zadevo. Jaz sem ocenjeval strogo z vizualnega vidika in nisem niti 1% upošteval igralnih mehanik ipd. Jasno, da so nekatere igre, ki izgledajo kot za dojenčke lahko tako zajebane, da niti za večino odraslih niso primerne.

 

In mene samega moti, da takih iger več ne morem igrati. Nazadnje sem tako posnel Psychonauts 2 in nisem zdržal več kot 15 minut :( Podzavest al kaj vem kaj me odvrne. Mogoče sem tudi glup, bolj star bolj nor pač :)

 

Je pa mi zanimivo kako en mali bait sproži burne reakcije. Moral sem po dolgem času navrečt nekaj, ker sem se odpovedal gnoju že pred tedni in mi je manjkalo malo beefa.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Otrocje so pa zaradi raznih sjwjev in veganov, k ne pustijo da udi in čreva letijo po zraku ala Soldier of Fortune

No ja, SJW-ji in vegani so mogoče zaslužni za ženske z roza lasmi v 2WW igrah, za restrikcijo in cenzuro nasilja v filmih in igricah pa so krivi kar lepo pravi kleni, izklesani moški, republikanci, religijski vodje v ZDA in kapitalisti, ki jim je več do prodane igrice kot odtrganih rok v igri :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Je pa mi zanimivo kako en mali bait sproži burne reakcije. Moral sem po dolgem času navrečt nekaj, ker sem se odpovedal gnoju že pred tedni in mi je manjkalo malo beefa.

Ja a ni to kul, zadnje čase se nič ne kregamo več v tem Konzolcu, čisto smo pomehkuženi in kolegialni :( 

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...