Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

kirurg_frankfurt reče pred 13 urami:

Kateri racing sim je trenutno najbolj popularen in ima dober multiplayer? Za ps5 sprasujem.

 

Težko bi ti rekel, kateri je najbolj popularen. 

Odvisno kaj bi ti pasalo? 

Vem, da ima Dirt 2.0 dosti igralcev pa zdej maš ta nov F1 2021. Sam ne vem koliko je kej igran.

 

Lahko ti pa kej več povem za PC 😁

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Men se je pa špil po 1/3 začel vlečt ko kurja čreva... Combat je enostavno zanič in preveč ga je. Zelo podobne občutke sem imel tudi ob igranju Greedfall. Obe igri bi bile mnogo boljše če bi bilo bojevanja manj, ker je le to pač ponavljajoče in zanič. No po pravici to velja več ali manj za vse eurojank igre... :beer:

 

ma ce je cesa prevec, je to dialoga :D

combatu se itak lahko izognes; ce delas pacifista, si pa skoz underlevelan.

men se na sreco ni vlekel, mi je blo carsko vzdusje, nekateri dialogi/karakterji so vrhunski. lahko bi bil fast travel. 

Greedfall nisem/ne bom igral

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Folk, ki vam je bil Hollow Knight odlom. A je $16 za Bloodstained: Ritual of the Night dober deal in naj vzamem nemudoma?

 

Igram Uncharted:TLL in mi je fun in vse, sam moram reči, da pogrešam dober combat gameplay. Po kopici Soulsborne iger, ki jim je sledil Hollow Knight, mi je enostavno začelo biti dolgčas pri repetitive gameplay igrah. Iščem neki bolj entertaining. Pls halp.

 

EDIT: Meh, sem pol kar vzel Bloodstained. Se mi zdi, da bo vredna tega keša. Se pa še vedno priporočam za kake podobne igre, ki nudijo pameten combat in izziv pri raziskovanju.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

@kekito, sprobaj Ori 1. Čodovita igrica, tudi kar težka. IMO ti bo zelo všeč. Je pa na PC-ju in Switchu, za PS4 ni. Meni je bil Ritual of the night precejšne razočaranje, grafika mi je bila generična, gameplay generičen, enemyji generični, leveli generični, pizda ena stvar mi bila taka, da bi si jo zapomnil :) 

 

Jaz igram pa še enkrat Luigi's Mansion 3. Moram priznati da mi je v drugo precej bolj všeč kot v prvo, ker pač igram sam brez ženske in gre vse ful hitreje in bolj tekoče, tudi uspem vsakič v prvo hoditi naravnost in se ne zatikati v vsako rožo :D Špil je dejansko zelo podoben drugim Nintendo AA projektom: luštna crabby grafika, tekoč gameplay, šarma toliko da bi ga lahko kidal z lopato, dejansko zelo kul fizika.

 

Ima pa špil tako ogromno pomankljivost, da ga bom verjetno nehal igrati samo zaradi tega: igrica nima nobenih unlockablov ali bilokakih zadev, ki bi jih odklenil z raziskovanjem. Kar je mindblowing smrdljiva odločitev. Pazi zdej to foro. Špil ima zelo veliko, po filingu več kot 20 levelov. Vsak level ima 6 skritih gemov, ki so dejansko zelo zafukani za najti in so dostikrat skriti za zares carskimi ugankami. Amapk nabiranje teh gemov ti ne odpre ničesar. Ne skinov, ne orožij, ne dodatnih sob, ne biločesa drugega. NIČ ti ne dajo. Nadalje skozi cel špil nabiraš golden coine. Ki so spet skriti za mini ugankami, skritimi stikali itd. Nabiranje golden coinov ti .... ponovno ne odklene ničesar. Prov dejansko so tam čisto samo zaradi lepšega. Dalje, obstaja še tretji collectable, neki mega skriti duhci... ki ti, you guessed it, ponovno ne odklenejo NIČESAR. Oziroma sem prav pogooglal, če najdeš čisto vse kar špil skriva, ti odklene nov skin za gun. WTF. Osnovni gameplay brez teh secretov je pa kot se za nintendo igro spodobi bolj enostaven kot pogreti Natureta pasulj. Tako da dejansko nimaš driva da bi špil sploh resno igral ali obrnil. Osnovni gameplay je otročje lahek, skrite aktivnosti in secreti ti pa ne dajo ničesar. Res gnilo no.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

@AvionPojma nimam kaj je to. Sem googlal, sam mi da vse živo. A to je nek FPS odvrtek Dooma?

Jaz nisem nek hud fan FPSjev, predvsem pa bi se rad omejil na PS4/5 igre.

Fak sori, Grime, ne Gloom, mea culpa :( 

 

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Hell Let Loose - po začetnih 15 urah učenja in dojemanja igre sem sedaj polno zasvojen s simulacijo 2 svetovne vojne. Vsakemu, ki je vsaj kanček všeč MP bolj resne narave, ki ne rabi bunnyhopat in strelat 180 noscope headshote, potem naj si tole proba. Tut za SP reveže se kaj najde, če ne drugega lahko vozite supply trucke gor in dol, da bodo lahko enginerji postavljali node :). Zadeva je trenutno free na PS+. Unit leader, ki ima ime Capt. Winters, Foy mapa in si v Band of brothers simulaciji. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

@kekito, sprobaj Ori 1. Čodovita igrica, tudi kar težka. IMO ti bo zelo všeč. Je pa na PC-ju in Switchu, za PS4 ni. Meni je bil Ritual of the night precejšne razočaranje, grafika mi je bila generična, gameplay generičen, enemyji generični, leveli generični, pizda ena stvar mi bila taka, da bi si jo zapomnil :) 

 

Jaz igram pa še enkrat Luigi's Mansion 3. Moram priznati da mi je v drugo precej bolj všeč kot v prvo, ker pač igram sam brez ženske in gre vse ful hitreje in bolj tekoče, tudi uspem vsakič v prvo hoditi naravnost in se ne zatikati v vsako rožo :D Špil je dejansko zelo podoben drugim Nintendo AA projektom: luštna crabby grafika, tekoč gameplay, šarma toliko da bi ga lahko kidal z lopato, dejansko zelo kul fizika.

 

Ima pa špil tako ogromno pomankljivost, da ga bom verjetno nehal igrati samo zaradi tega: igrica nima nobenih unlockablov ali bilokakih zadev, ki bi jih odklenil z raziskovanjem. Kar je mindblowing smrdljiva odločitev. Pazi zdej to foro. Špil ima zelo veliko, po filingu več kot 20 levelov. Vsak level ima 6 skritih gemov, ki so dejansko zelo zafukani za najti in so dostikrat skriti za zares carskimi ugankami. Amapk nabiranje teh gemov ti ne odpre ničesar. Ne skinov, ne orožij, ne dodatnih sob, ne biločesa drugega. NIČ ti ne dajo. Nadalje skozi cel špil nabiraš golden coine. Ki so spet skriti za mini ugankami, skritimi stikali itd. Nabiranje golden coinov ti .... ponovno ne odklene ničesar. Prov dejansko so tam čisto samo zaradi lepšega. Dalje, obstaja še tretji collectable, neki mega skriti duhci... ki ti, you guessed it, ponovno ne odklenejo NIČESAR. Oziroma sem prav pogooglal, če najdeš čisto vse kar špil skriva, ti odklene nov skin za gun. WTF. Osnovni gameplay brez teh secretov je pa kot se za nintendo igro spodobi bolj enostaven kot pogreti Natureta pasulj. Tako da dejansko nimaš driva da bi špil sploh resno igral ali obrnil. Osnovni gameplay je otročje lahek, skrite aktivnosti in secreti ti pa ne dajo ničesar. Res gnilo no.

 

Ima in-game achievemente :P Pa final score glede na to, koliko si nabral kovancev :D ne da bi jih izgubil :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 minutami:

Jaz igram pa še enkrat Luigi's Mansion 3. Moram priznati da mi je v drugo precej bolj všeč kot v prvo, ker pač igram sam brez ženske in gre vse ful hitreje in bolj tekoče, tudi uspem vsakič v prvo hoditi naravnost in se ne zatikati v vsako rožo :D Špil je dejansko zelo podoben drugim Nintendo AA projektom: luštna crabby grafika, tekoč gameplay, šarma toliko da bi ga lahko kidal z lopato, dejansko zelo kul fizika.

 

Ima pa špil tako ogromno pomankljivost, da ga bom verjetno nehal igrati samo zaradi tega: igrica nima nobenih unlockablov ali bilokakih zadev, ki bi jih odklenil z raziskovanjem. Kar je mindblowing smrdljiva odločitev. Pazi zdej to foro. Špil ima zelo veliko, po filingu več kot 20 levelov. Vsak level ima 6 skritih gemov, ki so dejansko zelo zafukani za najti in so dostikrat skriti za zares carskimi ugankami. Amapk nabiranje teh gemov ti ne odpre ničesar. Ne skinov, ne orožij, ne dodatnih sob, ne biločesa drugega. NIČ ti ne dajo. Nadalje skozi cel špil nabiraš golden coine. Ki so spet skriti za mini ugankami, skritimi stikali itd. Nabiranje golden coinov ti .... ponovno ne odklene ničesar. Prov dejansko so tam čisto samo zaradi lepšega. Dalje, obstaja še tretji collectable, neki mega skriti duhci... ki ti, you guessed it, ponovno ne odklenejo NIČESAR. Oziroma sem prav pogooglal, če najdeš čisto vse kar špil skriva, ti odklene nov skin za gun. WTF. Osnovni gameplay brez teh secretov je pa kot se za nintendo igro spodobi bolj enostaven kot pogreti Natureta pasulj. Tako da dejansko nimaš driva da bi špil sploh resno igral ali obrnil. Osnovni gameplay je otročje lahek, skrite aktivnosti in secreti ti pa ne dajo ničesar. Res gnilo no.

Točno tole pomanjkanje pravega nagrajevanja igralca, je bil razlog, da sem nehal igrati nekje na sredini. Eno večjih razočaranj zame na Switchu.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

Jaz igram pa še enkrat Luigi's Mansion 3. Moram priznati da mi je v drugo precej bolj všeč kot v prvo, ker pač igram sam brez ženske in gre vse ful hitreje in bolj tekoče, tudi uspem vsakič v prvo hoditi naravnost in se ne zatikati v vsako rožo :D Špil je dejansko zelo podoben drugim Nintendo AA projektom: luštna crabby grafika, tekoč gameplay, šarma toliko da bi ga lahko kidal z lopato, dejansko zelo kul fizika.

Ey majstor, kako pa je to igrat sam. Jaz sem Luigi's Mansion 3 videl samo enkrat v akciji, pa mi je takrat zgledal kot nekaj, kar se res boljše igra v dva in v solo postane dolgočasno. Ker drugače estetika igrice mi je fina in bi igračkal, ampak bi isto šel v solo mode

 

A najbolj overrated igrico generacije aka Super Mario Odyssey si ti igral? 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 1 uro:

Hell Let Loose - po začetnih 15 urah učenja in dojemanja igre sem sedaj polno zasvojen s simulacijo 2 svetovne vojne. Vsakemu, ki je vsaj kanček všeč MP bolj resne narave, ki ne rabi bunnyhopat in strelat 180 noscope headshote, potem naj si tole proba. Tut za SP reveže se kaj najde, če ne drugega lahko vozite supply trucke gor in dol, da bodo lahko enginerji postavljali node :). Zadeva je trenutno free na PS+. Unit leader, ki ima ime Capt. Winters, Foy mapa in si v Band of brothers simulaciji. 

 

Nazgal preko 100 ur v igri in se tudi včlanil v nek klan, ki je še bolj popestril combat. 

Dejansko ni random neumnosti ampak taktika 100 na uro. 

 

Nisem ga špilal že od začetka poletja. Bo pa počasi treba spet zagnat zadevo, ker se nisem testiral Rusov. 

 

A so že kaj porihtal ogromen advantage Američanov napram Nemcem? M1 Garand vs. Kar 98 oziroma pol avtomatska vs. single shot

Povezava do prispevka

Agony (unrated)

3/10

agony3.jpg

Prvine igre naj bi bile v izkušnji pekla, kot so si ga zamislili avtorji. Igra se ne trudi zadovoljiti kakršnih koli new age ratingov in prikazuje tiče, titce in pičce brez omejitev. Ampak sama eksekucija je zelo slaba. Vsi modeli izgledajo plastično in low res, kar totalno uniči izkušnjo igre katere naj bi bil to main feature. Igra se grozno. Meniji nesmiselni. Igranje predstavlja bolj boj z sistemom in ne z contentom.

Dobra ideja, slaba eksekucija.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Ey majstor, kako pa je to igrat sam. Jaz sem Luigi's Mansion 3 videl samo enkrat v akciji, pa mi je takrat zgledal kot nekaj, kar se res boljše igra v dva in v solo postane dolgočasno. Ker drugače estetika igrice mi je fina in bi igračkal, ampak bi isto šel v solo mode

 

A najbolj overrated igrico generacije aka Super Mario Odyssey si ti igral? 

 

Obrnil prvi svet. Mnenje:

ke_kit reče pred 2 urama:

Odyssey >>>>>>>>>> LM3

 

Povezava do prispevka

Men je Odyssey bil kar v redu (ja, v redu, not bad, not great), nisem pa daleč prišel v Dark Side of the Moon, ker se mi zdi moronsko ponavljat temnico zaradi zajeba pri hoji po nevidnih blockih

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Kaj to je nostalgično obujanje spominov na dobre špile izpred 20-30 let al dejansko dandanes tudi odrasle osebe igrajo Mariota?

 

P.S.: @Kočevc vidiš to?

Mario res najjače igrice, kaj je s tabo

 

Ene tri igrice v seriji, ki gladko dobijo ćamir bilješka 8+ seal of excellence

 

Samo Odyssey žal ni med njimi. Je po svoje zakladnica idej, ampak me ne prepriča

Povezava do prispevka

Imo ti bo kul tomazek

 

Po koncanem spilu sm gledu se mal od lirika; House of ashes, zdej morm gledat do konca da vidm kok bojo odlocitve drgqc vplivale

 

Ze takoj izbral dost drugacne opcije; hahahah :worship: carsko

 

Ne vem, men so dobr naredil, naslednji zna bit tudi bolan (trailer v end creditsih)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 23 minutami:

Danes štartam. The Dark Pictures Anthology: House of Ashes


Ha, jaz tudi danes. Razen če pride kaj vmes in ne bo časa. 


Drugače pa: prvi del mi je bil zelo povprečen in na koncu se mi sploh ni dalo še enega skozihoda delat (pomrli so mi pa vsi, razen enega črnca, ki je končal v zaporu).

Drugi del mi je pa bil res veliko boljši, dejansko sem prav užival. Novega skozihoda sicer nisem delal (umrl je samo en pubec), čeprav se bom mogoče čez čas še enkrat vrnil.  O zgodbi in koncih pa smo že tako ali tako govorili v neki drugi temi.

Dočim House of Ashes dejansko  pričakujem z velikim optimizmom, mogoče bo to celo najboljši del do sedaj. Upam samo, da ne bo preveč streljanja (vsaj glede na trailer :) ). 

 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...