Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

Zato ker je težko upravičit EAju ali Activisionu investicijo denarja za Singleplayer content

 

in takoj ko folk reče wow kok hudo, a lah dobimo še en tak špil, mogoče z daljšo SP kampanjo?, potem te firme odjebejo IP.... I'm salty af

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

V petek sem kupil New World in ga po 2h urah igranja refundiral... Nekako me ne mika brezvezen grind do lvl 30, ko te skuri.

Potem pa sem si za foro dol potegnil demo The Riftbreaker in me je neizmerno potegnil notri. Mešanica Factorio, ARPG in tower defense je res zasvoljivo dobro. Po prvemu zagonu je minilo 3 ure kot nič.
Definitivno vreden preizkušanja, ker je silky smooth game.

 

 

Mack ga res lepo opiše in zadane u nulo

Povezava do prispevka

@Weraziel

Težavnost Chalice dungeonov  je nekak 20levelov za vsako globino.   Zato pa pravim da jih je treba it takoj, ko lahko. Da ni preveč dolgčas, ker dolgočasno sigurno bo, sploh če jih igraš v preveliki dozi in/ali farmaš materjale za naslednji chalice v vrsti.   Je pa zaradi  dizajna  velika verjetnost, da si overlevelan  ali v main game( sploh če vštejemo še DLC, ki ti je že zdavnaj dostopen)  ali v chalice dungeonih. Ampak Depth 5 so v vsakem primeru endgame stuff. 

 

Aja pa še en protip,  če se boš ukvarjal s chalici. Vsako vrsto temnice ustvari samo enkrat. Potem ali uporabi iskanje ali pa vpiši glyphe  z interneta( The Bloodborne sheets  ), ker je ima community lepo organizirane tabele. Pa četudi si ne prebereš kaj je dejansko notri narediš to zato, da ti ni potrebno kot mutec farmat/kupovat vseh materialov za vsak nov chalice iste vrste. Tako boš samo znorel. 

 

TLDR: Chalices good in small doses, overlevel neizogiben. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 6 urami:

Titanfall 2 frontier defence multiplayer k  racunalnik v valovih prihaja, ti pa mors defendat bazo, je ful nice. sam 5 let prepozn sm al kolko 😄

 

A na PC-ju se da v doglednem cajtu dobit MP partijo?

 

Od spomladi mi je ostal TF2 SP še za preigrat (mogoče sam kako uro igral), pa me tud tale opevani MP zanima...

Povezava do prispevka

sem neki bolan, pa na izi zalaufam -se en v kurcu mesec free psplus gaminga- PGA tour 2K21

vcasih sem bil kr mal zasvojen z MS Golf Linksom, so se mi lusti nardil po golfiranju (GTA LA golf member :D).

kere jebene smeti so 2K21. ne verjamem, da obstaja bolj govej nacin udarca, kot so si ga zamislil 2K, PRIZADETO. ker to ni dovolj, te igra gladko pojebe se pri puttanju. prav na suh. pol metra pred luknjo zogica nenadoma ne zavije ampak se prestavi iz smeri luknje, tko prav izven vsake fizike. grid - wtf je sploh to, kar so nalepil na green.

 

ban pisda, ne mi rect da se to tolerira

 

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Zato pa so dali brezplačno :)

 

Jaz sem tudi snel igro, ampak še nisem niti zalaufal. Mogoče bom kdaj... ali pa kar pobrisal.

Dljanje porablja energijo, ki sprošča carbon dioxide oziroma ekvivalent (CO2e) in dejansko vpliva na globalno segrevanje, tako da lahko imaš v mislih, da pomagaš okolju, če ne dljaš in potem takoj brišeš stvari za brezveze :D 

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

Moj edini update za Bloodborne je to, da sem v nightmare world zalutal :P

To lahko marsikaj pomeni. :lol:

 

Zdaj zaradi tebe še jaz vsake toliko igram malo en lik od začetka.

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 20 minutami:

isto vec al manj samo eno k je bolj story heavy, pa zrven se par indie arkadic za sprostitev. sam doskrat se mi kaksna razvelcena SP igrica mal zamer jo mam pouhn kufer pa zalaufam kaj drugega. Se vrnem potem po parih mesecih in koncam. 

Tole + obvezna FIFA pa občasno če kolegi špilajo PUBG, LOL, DOTA, pol je tisto glavna stvar kar igram kak teden

 

Povečinoma pa fokus na en singleplayer špil

Povezava do prispevka

Jaz osebno imam premalo motivacije za kakšno zgodbovno težjo igro in sem zadnje čase bolj usmerjen v razne indie igre, ki so tipa survival + sandbox mode ali pa heavy modificirane stare zadeve. 

Nazadnje, ko sem investiral toliko časa v eno igro je bilo letos v začetku poletja z igro Days Gone. Mogoče bi se moral spravit Witcherja igrat, ker zdele bodo dolge zime :D 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...