Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Si kdaj igral GT3?

 

Najprej si nabavi GT1 in GT2, da vidiš v čem je sploh smisel Gran Turisma, ker ne razumeš za kaj se gre. Meniju se moraš ti prilagoditi, ne glede na to kakšen je. GT se ne igra tako, da si rečeš "Zdaj grem pa malo špilat Gran Turismo", ampak si rečeš "Zdaj grem pogledat, če je kul na Primero 1990 dat racing auspuh."

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Hernier reče Pravkar:

Ej majstri, mika me, da bi prvič po GT 4 igral GT. Prosim dajte napisat mnenje, ko boste igrali, kakšni so meniji (pri igricah z milijon stuffa so mi meniji ful pomembni) in če igrica kaj izpostavlja mikrotransakcije ali lahko v miru zase igraš svoj SP in se ne brigaš za to

 

Ne rabiš čakat na mnenja - meniji so v GTjih vedno prijetni (zdaj bodo še ful hitrejši, because SSD), igra ne izpostavlja mikrotransakcij (GT Sport) - lahko ful v miru igraš svoj SP - to je vse kar moraš vedet.

Druga stvar je pa če si al nisi za dirkačine - če nisi, pol dvomim da boš zaradi GT7 postal fan. :)

 

Povezava do prispevka

V.enem dnevu, sem bil z volanom boljši, predvsem pa je z njim lažje in bolj zabavno. Sploh, ko še shifter obvladuješ. To, je pa za večino rok in prstov tega sveta preveč, saj večina igra na avtomatik. Res ni primerjave, ampak nekdo, ki je namenil gt4ki 40ur, itak ne potrebuje volana. Verjetno niti igre ne, če smo pošteni. Si pa Japonci seveda zaslužijo podporo.

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 16 urami:

V.enem dnevu, sem bil z volanom boljši, predvsem pa je z njim lažje in bolj zabavno. Sploh, ko še shifter obvladuješ. To, je pa za večino rok in prstov tega sveta preveč, saj večina igra na avtomatik. Res ni primerjave, ampak nekdo, ki je namenil gt4ki 40ur, itak ne potrebuje volana. Verjetno niti igre ne, če smo pošteni. Si pa Japonci seveda zaslužijo podporo.

 

Itak da si z volan boljši - ampak še vedno, če nimaš občutka za dirkalne linije in ostale dirkalne manevre, ti ne pomaga dosti niti volan. :D

 

Povezava do prispevka

Največja napaka, ki jo lahko narediš v GT je da želiš čim prej kupiti vse avte. In potem ko jih imaš vseh 730 v GT4 se zaveš moronskosti tega početja.

 

V GT6 jih imam nekje okrog 200 različnih modelov. Corvette C4, Peugeot 307cc in Nissan 370Z nagledani. Bo ko bo.

 

Je pa bilo precej grindanja za 330 P4. Rešen tega sranja.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Uf še tole v petek. 
 

Začelo se s Sifu, pol Horizon FW pol Elden Ring, in zdaj še tale mojstrovina. Kakšna gamerska nebesa..kaj bi dal, da bi bil zdaj še dijak ali študent z ogromno časa.:) Ampak ok če uspem urco odigrat pozno zvečer, ko se hiša umiri, gredo otroci spat, je tudi nekaj. Pa tudi do poletja , jeseni ne vidim ničesar na release koledarju, kar bi me posebej zanimalo, tako da časa je dovolj. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...