Skoči na vsebino

[PS5] Spider Man MM & Spider Man 2


Priporočeni prispevki

Tudi ravnokar koncal story. Meni je bil spil ok, nekako more of the same, tbh se enke ne spomnim dovolj, da bi lahko rekel kako se primerja. od spilov, ki sem jih igral letos, bi ga dal v kos s ff16 in hogwarts legacy, s tem da ima vsak kak svoj plus, spiderman je ziher najbolj spoliran in smooth za igrat. Tak spil ki ga zalaufas, ko se ti zalusta 20h marvel movie maraton. Side activityji se mi zdijo boljsi kot v enki tako da bom verjetno se kaksno urco nadaljeval z igranjem. Glede na debate v temi ne morem, da ne bi pokomentiral wokeness levela, meni se ni zdelo nic motece, bi rekel da so cist okusno vkljucene razne marginalizirane skupine pa imo v to zvrst entertainmenta to tudi sodi (ne vem sicer koliko je to po zaslugi igre, koliko pa source materiala). Je pa spil na trenutke mega osladen, kdaj prav mori. Samo itak nisem target audience za tako vrsto spila, mladini ziher dogaja ful bolj. 7/10

Povezava do prispevka

Res ne vem kaj so študiral z MJ, pol ji pa še čelado nabijejo gor, da zgleda še bolj čudno. 

 

So pa nastavl al za konkreten DLC al pa že kr za trojko odprtih zadev :/

 

Pa še ena nelogična zadeva, ko si lvl 60 ti ostanejo 3 skil pointi - so zrezal kaj ven iz skilov?

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka

gjYBbRd.jpg

 

Padla platina :mafija:

 

 

Čist preveč hitro se konča :D 

 

Tole je je vsekakor nov standard za takšne mainstream popcorn AAA naslove ! 

Huda bombastična akcija in po Batmanu edina igra, ki je enako uspešno kopirala tako bojevanje kot stealth imo.

Stranskih opravkov je tudi ravno prav in še pri teh skušajo vsakič ponuditi nekaj novega.

Poleg tega je igra fantastični prikaz next gen moči konzole. Top prezentacija z vsemi efekti, instantnim nalaganjem in preprosto odfukano hitrostjo premikanja po mestu !

Insomniac praktično lastoročno drži pokonci celoten Playstation 5 output. Tipi že od day1 šopajo eno igro za drugo, vse na AAA nivoju in so hkrati še tehnološko najnaprednejši :o:ododava:

Res bruke za vse ostale developerje in studije :rofl:

 

Torej v trojki bo

 

Spoiler

končno Green Goblin :)

 

Pa seveda Carnage, dr.Octopus in očitno še ženska pajkovka !

 

Silk,_Vol._3,_no._1_textless_cover_(vari

 

Še par mojih:

F9zSrQMX0AApuN0?format=jpg&name=large

F9zWHJCWEAAyDz2?format=jpg&name=large

F9zWG50XwAEZT_o?format=jpg&name=large

F9zSqrtWUAE_YKa?format=jpg&name=large

 

Povezava do prispevka

Jaz mu dam 85. Za referenco, Spiderman 1 90, Morales 80.

 

Grafika je nora, Insomniac so masterji plejke. Tle ni kaj za rečt, nora prezentacija, kinematske sekvence so bolje od Marvel filmov.

Combat je še vedno top, bolj je streamlinan kot prej, ampak na dober način. Spidermana sta si preveč podobna, abilitiji so grafično drugačni, pa shared pool gadgetov imata. Raje bi, da sta si bolj različna. Zgodba mi je ok, perfect za ciljno publiko je, ni pa to nek mega presežek v storytellingu, prvi del me je bolj držal mogoče. Igra je polna missed oportunitijev. Lahko bi naredili totalen odfuk, da kontroliraš nekoga drugega razen Spideyev, ne samo eno misijo.

 

MJ deli so manj annoying ker več niso forced stealth, so jo pa zato naredili OP as fuck. Ženska John Wicka nasprotnike brez tega da se zadiha. 
 

Boss fajti so boring, vsi so isti večfazni encounterji kjer vsak hp bar dobi nov ability. 
 

Igra je perfect brainless akcija z izrednimi cinematicsi, nima pa nobene dodane vrednosti, če to kaj velja. Je to kaj obljubljajo, fun nabijanje in gledanje kul cinematicsov.

 

Wokeness je prisoten na vsakem koraku, ni pa annoyingly forced bi reku. Tak en baseline woka je, ki počasi zbledi v ozadje. Belci bad, POC good, ženske stronk and smart,  te zadeve. Ni Netflix level, ni pa daleč.

MJ so namerno pogrdili, nalimali so na staro igralko faco ene od piscev. Res nočem srat po fizičnem izgledu nekoga, sam ta ne bi igrala MJ v produkciji lokalnega romskega gledališča, a kamoli v AAA špilu. Al jebat ga, tough luck lepe žene in aprišiejtorji estetike.

 

Overall je igra res dobra v vsem, nikjer ne šepa, ni pa tako dobra kot enka, da bi ji dal 90.

Povezava do prispevka

Random aktivnosti so podobne kot prej, side questi so pa sedaj dejansko dobri. Delijo se na questchaine za specifičnega Spidermana in na one-off queste, ki so pa kar razgibani. Opisovalci drkajo nad enim specifičnim questom z golobi, ki je res kul. 

Overall so side aktivnosti po celi črti boljše kot prej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...