Skoči na vsebino

[PS5] Spider Man MM & Spider Man 2


Priporočeni prispevki

Saj na Twitterju so Xbossaši na polno triggered, da je bil Starfield review bomban od Sony-biased opisovalcev, ki zdaj neupravičeno hypajo Spajdiča

 

V TOP 10 mainstream iger bo pomoje Starfield prišel, TOP 5 pa verjetno ne. Zelda in BG3 kot absolutna zmagovalca, potem pa Spajdr, Resi in Dead Space rimejka, Armored Core, FF 16, Street Fighter 6 ... pol pa počasi Starfield, torej nekje 9./10. v TOP 10. Če pa bi šteli še manjše release, indie in remasterje zraven, potem pa Starfield imo pade celo ven iz TOP 20

Povezava do prispevka

Ni šans, da mi do konca leta uspe preigrati še Dead Space remake in TotK, kjer sem na kaki petini igre, če sploh.

 

Alan Wake in Spideya bom še obrnil, dvomim, da bo Lords of the Failin zadost patchan do decembra, Starfielda pa se sploh ne mislim lotevat ker sem ga že igral nekaj let nazaj, ko si lovil fotra po wastelandu. Al je bil to tist kjer si iskal sina? Bethesda igre mi meldajo skupaj v skupek mediocritya, težko ločim.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 minutami:

Saj na Twitterju so Xbossaši na polno triggered, da je bil Starfield review bomban od Sony-biased opisovalcev, ki zdaj neupravičeno hypajo Spajdiča

 

V TOP 10 mainstream iger bo pomoje Starfield prišel, TOP 5 pa verjetno ne. Zelda in BG3 kot absolutna zmagovalca, potem pa Spajdr, Resi in Dead Space rimejka, Armored Core, FF 16, Street Fighter 6 ... pol pa počasi Starfield, torej nekje 9./10. v TOP 10. Če pa bi šteli še manjše release, indie in remasterje zraven, potem pa Starfield imo pade celo ven iz TOP 20

 

Xombiji bodo skos triggered to je v njihovi naravi. Da bi pa skurcali drek ter polizdelke ki jim jih njihov bog Spencer zliva v grlo pa ni šans. Oni bi tud Bimbotu rit lizali, medtem ko so praktično vsi PS influencerji slavili njegovo najavo upokojitve tako zelo je šel vsem na kurac kot CEO, kljub temu da je v preteklosti veliko dobrega naredil za Playstation in popularnost konzole v Evropi.

Povezava do prispevka

  

Hernire reče pred 12 minutami:

Saj na Twitterju so Xbossaši na polno triggered, da je bil Starfield review bomban od Sony-biased opisovalcev, ki zdaj neupravičeno hypajo Spajdiča

 

V TOP 10 mainstream iger bo pomoje Starfield prišel, TOP 5 pa verjetno ne. Zelda in BG3 kot absolutna zmagovalca, potem pa Spajdr, Resi in Dead Space rimejka, Armored Core, FF 16, Street Fighter 6 ... pol pa počasi Starfield, torej nekje 9./10. v TOP 10. Če pa bi šteli še manjše release, indie in remasterje zraven, potem pa Starfield imo pade celo ven iz TOP 20

 

 

Diablo 4 imaš še od mainstream petard (88 metacritic), od prihajajočih imaš pa še Alan Woke 2, ki izgleda da bo nor, pa Mario Wonder, ki obeta da bo eden najboljših 2D platformerjev ever...

 

Ja glih za glih da bo top 10 :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

https://x.com/rickdasquirrel/status/1714014780346806395

 

https://x.com/rickdasquirrel/status/1714000953739808775?s=46&t=xMq6L4dvcbAElvH49ilAPQ

 

2023 je prnesu tolk bangerjev, da bomo v 2024 igrali samo Erdtree in King Konga.

 

Brez zajebancije, hit detection izgleda tam nekje kot v Valhalli

 

https://x.com/rickdasquirrel/status/1714004747848405465?s=46&t=xMq6L4dvcbAElvH49ilAPQ

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 12 minutami:

A se ga že da slišat? Ker kolikor sem razumel zaenkrat to še skrivajo?

Se ga že da slišati v prvem trailerju ob najavi ja kolikor pač Mario govori svoje fraze ala Lets-a-go, Wahoo, Its-a-me Mario itd :D Je tudi že znano kdo mu posoja glas sedaj.

 

Nima se kdo buniti čez glas :D  Pred najavo, da gre Charles Martinet v penzijo je bil zunaj že trailer ali dva za Mario Wonder in nobenemu se ni svitalo, da ima Marjan nov glas :D  

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

A je Diablo 4 sploh ok? Ekipa s kero sem igral trojko ga kratkomalo ignorira od enga patchev naprej.

 

Trenutno je razočaranje leta zame. Pa sem platiniral in igral podolgem in počez ob izidu in Season1. Season 2 je že malo popravljen, ampak špil ne bo še nekaj časa tisto, kar bi moral bit.

 

Je pa kul igrica za it čez kampanjo in v izi prvič v nek endgame. Tam pa se veselje konča. Kar hitro.

Povezava do prispevka

Če je v celem letu izšlo samo 11 AAA naslovov, od tega je na zadnjem mestu Callisto Protocol, potem ja, Starfield pride v top10

 

Bg3

DiabloIV

Totk

Armoured Core 6

Dead Space re

Resident Evil 4 re

Street Fighter 6

Final Fantasy XVI

 

Aja kurc, sej niti ni blo 10 res dobrih AAA špilov letos

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...