Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

Zdaj sem v Fortress kjer je glavni brlog volkodlakov in je tok akcije da je je že mal preveč :D Pizda konstantno laufa za mano najmanj pet vreščečih merjascev, naokrog pokajo kremplji in sekire, mimo glave švigajo ognjene puščice, skoz se eden nekje dere, monsterji lezejo vseh odprtin, beasti z noži med zobmi ti rushajo pred faco z jebenimi gugalnicami itd itd. Prov uno wat da fak fantje, dejmo se mal umirit, jst bi rad kdaj tudi normalno dihal :D

Povezava do prispevka

Jaz sem porabil ful prevec municije, ker sem pac reku, ni vas tolko kolikor imam jaz metkov in jim bom vse pobil, kot ponavadi iz varnega..  ne vem ce si opazil, da ce gres cez dolceno mejo na mapi tipi zacnejo hodit nazaj.. sam tle ni ne.. je no limits mores se prav potrudit in it skozi 🤣🤣

 

Je pa res da ne spawnajo novi dokler ne gres cez doloceno tocko naprej.. 

 

Ma ja ql mehanika podobno kot na zacetku ko je na cas

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

sem ugotovil da mora biti neka endless wave fora ko sem spucal / scraftal čisto vso municijo na ene 40 volkodlakih, ja :D Sem pol loadal in samo pičil čez ko vas jebe prasice pasje (sem bolj cat person)

 

Sem pa ravno popucal celotno prvo nadstropje v Heisenbergovi tovarni in grem počasi z glavnim dvigalom v drugega. A je kej kaka skrita fora, če streljaš v tisto rdečo napeljavo/luči, ki v dveh sobah, ali kaj to sploh dela? Pa še ena vrata s Hesienbergovim simbolom / konjusino sem pustil zaprta ker nimam pojma kako jih odpreti. In mi gre na kurac ker ne bi rad ostal brez kakega novega orožja ali zaklada, ker se momci v tovarni še precej manj hecajo od volkodlakov. Sploh uni ki imajo "srce" na hrbtu, piiiizdarija kako so zafukani. Carski fajti so, sploh če te ujamejo in ti nakažejo Lidlove Dneve za domače mojstre :D 

 

Hud špil je res

Povezava do prispevka

Mislim, da se mores pol neki vracat nazaj gore dole z dvigalom, ko dobis kljuce, ne spomnem se dobro

 

Ja tovarna je ql level

 

Ma vai leveli so ql, ebi bolj drugi manj

 

Ql igrica ja, niso jo naredili preko kurca, celo so se neli trudli.. ceprav ta first person... mialim ni slano, nelako so naredili, da deluje sam... kaj ni jacce streljat in igrat kot je blo v RE2R pac ki je prav gusht igrar i nspeedrunat.. to tle preigras enkrat je ql experience ma to je to

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 urami:

Ma vai leveli so ql, ebi bolj drugi manj

 

Ql igrica ja, niso jo naredili preko kurca, celo so se neli trudli.. ceprav ta first person... mialim ni slano, nelako so naredili, da deluje sam... kaj ni jacce streljat in igrat kot je blo v RE2R pac ki je prav gusht igrar i nspeedrunat.. to tle preigras enkrat je ql experience ma to je to

 

rvgpd9772k061.png

 

:D 

 

Meni je pa super da imamo zdaj kar nekako dve špuri modernih Resident Evilov;

- remake starih klasik v 3rd person in

- first person nove naslove, ki kombinirajo klasičen RE gameplay z bolj modernimi run and hide horrorji (sploh RE 7) in drugimi mehanikami.

 

Ful mi je cool ta porque no los dos, sploh ker mečejo ven tako kvalitetne izdelke na obeh koncih. RE 2 R je bolano dober, RE 4 če jim rata bo odpiral ritke še bolj grobo kot original, potem imajo pa za obdelat še dosti underrated Code Veronico in nenazadnje legendo RE 1, ki je že zdaj mega dober špil. Na drugi strani imaš pa carske FPS horror / triler rollercoasterje RE Biohazard in RE Village, ki tudi na polno lomijo po faci.

 

Ne vem, jst sem pumped, RE stronk :D 

  • Račka +1 2
  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem lih zadnjič nekomu razlagal, da je RE serija v kvaliteti noro konstitentna. Pač ker izhodišče je absurno, neki žnj-grade zombiji z obupnim voice actingom in tank kontrolami, samo pizda da so mainline naslovi res hudi. 

 

RE 1
RE 2
RE Code Veronica
RE:make
RE 4
RE 7
RE:make 2
RE 8


Ne da so zdaj vsi ti naslovi še dobri (RE 1 je pomoje res težko igrat), ampak da je osem (8!) zelo dobrih igric v seriji, tak streak pa pomoje še samo Zelda pa Mario držita. 

Povezava do prispevka

evo obrnil igrico. Zadnji boss je bil presenetljivo lahek (sem imel rezervirano cel večer / noč zanj hehe), naredil sem ga v drugem poskusu in to na čisti skill-less opičnjak galko način: z ogromno blokiranja (blok = OP), tankanjem medicinov non-stop (mislim da sem jih stisnil ene 12) in spucanju dobesedno celotnega repertoarja orožja, ki sem ga scraftal in nahordal tekom vse igre. Vanj (in mimo) so leteli vsi magnum metki ki jih najdeš v špilu razen enega ki sem ga porabil prej v fabriki, ene šest bomb iz minometalca, kakih 150 handgun kugel, cca 40 shotgun strelov, na koncu mi je ostal dobesedno samo še nož, dve mini in sniper puška :D Zadnjih 5-6 strelov je bilo dejansko s snajperico lol. Faking KONČNO ena igrica, ki te dejansko nagradi za 20 ur hordanja, stiskanja z resoursi in šparanja :D 

 

Sklepne misli: res ekstra carski in zabaven akcijski triler tobogan, redek primer špila, ki je dejansko dober in kvaliteten kljub temu, da se zdaj očitno dela za največje mase. Prov lepo je videti, da obstajajo razni Capcomi, Santa Monice, Naugty Dogi itd... ki pljunejo v faco raznim Ubisoftom in EA-jem in naredijo dejansko DOBER casual špil. Akcija non-stop, lepa krivulja med zajebanimi deli in levelanjem, fino stopnjevane stopnje, carsko menjavanje tematik in celo stila igranja, res hudo no. Je pa prehod na toboganovski spektakel RE-ju vsekakor nekaj odvzel. Zagotovo ima počasno odkrivanje mikro lokacij v starih RE-jih svoj čar (sploh pri tank kontrolah lol), vzdušje je ful bolj intimno in zaradi tega bolj grozljivo čim je kaka sprememba v poznanem okolju, več poudarka lahko daš na podrobnosti, bolj ceniš skrivnosti itd. RE 1 se dogaja v eni sami jebeni mega veliki bajti, ma je tako hudo narejena, povezana in zrežirana, da dejansko naredi polovico špila. RE 8 (in tudi 7) to izgubi, ampak s tobogan lokacijami pridobi na raznovstnosti, spektakularnosti in občutku precej večjega obsega dogajanja, kot je že omenil uporabnik Feget. Meni je oboje zelo kul kot sem že napisal, vesel sem, da imamo obe smeri RE-jev... Me pa izjemno zanima, kaj bi tale RE ekipa naredila, če se jim da navodila, da mora biti RE 9 ful manjšega scala, recimo da je dogajanje tako lokalno kot je v RE 1. IMO bi dobili odlom od špila, ker so bolj "intimni" deli RE 7 in RE 8 (o hai Lizina hiša) ful kvalitetno narejeni, čeprav so spet zelo snack-sized in greš hitro skozi. RE 7 in njegovi DLC-ji imajo pa sploh kar nekaj močnih bolj mikro segmentov. Fak, kul špil bi bil to, RE 9 v PT smeri. 

 

Pa "druga polovica" špila meni ne pade neki v kvaliteti. Grad je sicer kot lokacija IMO najbolje in najbolj detaljno narejen, Lizina hiša je spet totalen odfuk v drugo smer, ma tudi bolj zadnje lokacije niso neka katastrofa, niti približno. Tovarna mi ima carski Jesenice vibe, par tamkajšnjih akcijskih delov je imelo orenk grozen industrial body horror feel, obračun s Heisenbergom je cool, zadnji del pred končnim bossom je tudi dobra akcija... RE 7 je imel res jako posran sklepni del s tisto jadno ladjo, ma finiš v RE 8 je pa ful proper.

 

Upam na močne DLC-je in proper GOTY retail izdajo igrice :D 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 7
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Resident Evil VII: Biohazard je presegel mejo 10 mio prodanih kopij in je drugi najbolj prodajan Capcomov naslov vseh časov, za Monster Hunter Worldo.

 

Month on month sales ima še vedno višji kot RE: Village. Kar zelo insane cifre za tako "nišen" SP naslov IMO.

 

https://www.charlieoscardelta.com/resident-evil-vii-passes-10-million-sales-it-is-outselling-resident-evil-village-on-a-monthly-basis/

 

Prodajne cifre vseh modernejših RE-jev:

 

Resident Evil VII – 10.2 Million Lifetime Sales

Resident Evil 2 Remake – 8.9M

Resident Evil 5 [PC/Xbox360/PS3] – 8M

Resident Evil 6 – 8M

Resident Evil Village – 4.8M

Resident Evil 3 Remake – 4.6M

Resident Evil Remake HD – 3.2M

Resident Evil 0 HD – 3.1M

Resident Evil 4 [PS4/X1] – 2.4M

Resident Evil 5 [PS4/X1] – 2.3M

Resident Evil 4: Ultimate HD Edition [PC] – 1.7M

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

Meni so pa trije RE-ji enako vrhunski in vsak po svoje GOAT RE:

- RE 1 remake

- RE 2 remake

- RE 4

 

Vsi zelo različni, vsi noro dobri.

 

RE1 remake sicer nisem se igral (bom preizkusil, ko bom imel spet igralne mesece :) ).

RE4 se pa igral ze dolgo nazaj. Tam me je najbolj motila WTF zgodba. To me rahlo moti sicer tudi pri Villagu.

Zame je sicer najboljsa igra tega tipa Dead Space. Re2 Remaek je kar blizu, bi pa lahko bil nekoliko daljsi v laboratorijskem delu.

Povezava do prispevka
  • 7 mesecev kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Chenier reče Dne, 22. 7. 2022 at 12:05:

Village gold edition bo prav proper paket <3

 

RE 7 Biohazzard ima meni res brutal value, zadeva tko res poka od contenta

 

- RE 7 base game

- Banned Footage Vol. 1 DLC

----- Nightmare

----- Bedroom

----- Ethan Must Die

- Banned Footage Vol. 2 DLC

----- 21

----- Daughters

- End of Zoe DLC

- Not a hero DLC (ajde, to je bil itak zastonjski download za vse lastnike špila)

 

prov uno what :D 

Povezava do prispevka

@Galko od konca junija nisem zagnal RE7 VR, ker pac poletje najbolj ogaben letni cas za gaming, tko da sem danes dobil po novi mefisto ceni Gold edition. tnx za predlog, saj sem retard vedno lurkal na PS storeu samo za DLCji, katerih cene so vec kot martina martina. jesen je tu, zima prihaja, danes nadaljujem z VR

 

5D84E45C-29F6-4309-989C-848E5E9AC679.thumb.jpeg.d4ce5143f798d2c8da0d7354cc656b95.jpeg

 

 

 

prodam RE7 vanilla za Guinness 4 pack minus Spar kupon = €6.75

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...