Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

pocast reče pred 58 minutami:

Prosim za nasvet!

Za decembra se mi je zaluštal en Resident evil. Itak 4ka mi je top, 5ka mi je bila tudi ok.
Kaj naj nabavim, novejši dve mi ne dišita, ker ne maram 1. osebe. 
Kaka je kaj 6ka? mnenja se delijo, ali vzamem raj remaster 1 ali 2?

Lp

Če ti 1st person ne odgovarja sta možnost dve ali Remake 2 ali RE8(Village).

Povezava do prispevka
pocast reče pred 55 minutami:

Prosim za nasvet!

Za decembra se mi je zaluštal en Resident evil. Itak 4ka mi je top, 5ka mi je bila tudi ok.
Kaj naj nabavim, novejši dve mi ne dišita, ker ne maram 1. osebe. 
Kaka je kaj 6ka? mnenja se delijo, ali vzamem raj remaster 1 ali 2?

Lp

Remasterjev ni, Remake maš 2ko in 3ko. Re2 Remake je eden boljših Resident Evil špilov nasploh, je tretjeosebno, pa čist fun. Grafika ostudno lepa večino špila, Mr.X eden boljših antagonistov kar se gameplaya tiče, ... karkoli drugega napišem bo pa že spoiler.

 

6ke ne rabiš igrati. Je veliko dobrih idej notri, ampak za ta špil se niti slučajno niso dost potrudili in je še zdej najslabši mainline RE game.

Povezava do prispevka

enka je ql, samo jo je povozil cas.. predvsem graficno in igralno, ne mores tocno merit, fiksna camera, zastarela grafika pa te fore

 

najboljse da zacnes 2RE, ker je greficno in igralno super narejena in pol ce te povlece zgodba probas se enko, kao prequel.. ceprav obstaja tudi prequel enke 0, ki ga tudi hvalijo

 

sam pac overall 2RE je najboljsa tako graficno kot zgodbovno in igralno, vsaj dokler ne pride 4RE

 

najjaci REvili so itak 4 in pol 2.. pol mas 1 3 8 7 ipd.. in pol mas une 5 6, ki so ze bolj na akcijo in neke revelations, ki baje tudi niso slabi

 

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

So delal to, ampak samo za online :D

 

Razlog pri RDR2 je bil, da niso želeli zjebat glavne zgodbe z neko razširitvijo, medtem ko v online deluje, ker nima veze z zgodbo. Čeprou seveda, vse se gre za to, da so več keša pobral za 4 ure story contenta v online-u kukr da nardijo 8+ urno singleplayer razširitev

Povezava do prispevka

Ah zdaj je prepozno valda ampak ko je izšlo bi blo pa top. Rdr2 je zapustil r* dokaj hitro ker ni toliko profita kot v GTA kjer lohka folk zaradi denar za polno različnih stvari. V rdr2 imaš par konjev in orožja. Gta online ima take brutalne cene za te mikrotransakcije ampak folk očitno kar kupuje ker je toliko stvari za kupit. K sreči sem igral gta takrat na x360 k so modderji uspel vsem igralcem dat milijarde:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...