Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

g. Profesor reče pred 7 urami:

The Evil Within. Mikami, ki je bil pri seriji RE od zacetka do stirice, je ustanovil svoj studio, kar sledi je zgodovina. The Evil Within enka je zame se en masterpiece zanra surival horror in je nadgradnja RE4. igra se iz pure stealth limited kill options skozi nadgradnje pocasi razvije v mistery surival horror akcijo like no other.

https://cdn.discordapp.com/attachments/689486286062747733/1029842881306964038/person_of_culture.jpg

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
g. Profesor reče pred 1 uro:

village gold edition fizicna verzija ima ploscek vanile in DLC kodo za winters exp.

fajn nateg, ce imas namen prodat naprej. 

lol noob. Call Of Duty Modern Warfare 2's Disc Is Virtually Empty. Physial copies of Modern Warfare 2 just direct players to a 150 GB download.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

IDENTIČNO so naredili s SF4: Champion Edition. Vanilla disc od SF4 pa koda na listku. Kake jebene gnide ej

Pa meni je to res gnil move za backstabat zbiratelje

 

Pomoje je v ozadju razlog, da lahko DLC claima samo en, skratka, če igračko prodaš naprej, bo moral luzerski kupec DLC ponovno nabaviti

 

Sploh za Street Fighterja se mi zdi to valid razlog, ker so pač služili z DLC-ji kolikor vem več kot z basic igračko

 

Dočim to eno RE 8 epizodico bi pa res lahko nasneli na disk

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 28. 10. 2022 at 21:22:

@Sovica si začel VII?

Village rose dodatek atm

 

 

Holy shit

 

tista scena z lutkami ko ne gledas oz. Moras gledat ...

 

takoj k prilaufajo v sobo sm bil 99% da je skyrim kip fora, sam izvedba pa ko pogledas nazaj

donat mg/10

 

Posral sm se

:avadodo: 

 

 

uredilo bitje Sovica
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Shadows of Rose je 3rd person only. sestavljen je iz treh delov, streljanje/izmikanje, skrivanje/uganke in final boss. kot ze v Village, mi je del v hisi Beneviento najboljsi. tokrat morda se boljsi, manj scary bolj creepy. tudi prvi del v gradu je narejen odlicno, dosti drugace in zajebano na hardcore. problem je, ker je obcutno prekratko. trem urcam gameplaya na hard, se najvec cajta pripises final bossu. ker se Rose premika zelo pocasi napram Ethanu, je final boss dokaj pain in the ass, medtem ko z lahkoto zajebes med dvema abilitijema, ki sta ti na voljo. lahko bi dodali se vsaj en 'chapter', raje dva al pa tri, ce so bli tolko leni, da niso dodali še kakšne zgodbe.

 

pri Mercernaries so dodali dve mapi, 3 karakterje in dodatne abilitije, ki priticejo za posamezen karakter. Chris Redfield je unlockan po defaultu in je OP, saj z SMGjem, ki ga lahko max upgrejdas ze v startu, raziras vse kar leze po mapah, tako da aditional rifle sploh redko uporabis. ce to ni dovolj, imas se powerful punch in stomp :D meni najboljsi playable karakter v Mercernaries. da odklenes Karl Heisenberga, moras imeti vsaj rank A v vseh mapah, vkljucujoc prejsnje. vihteti tisti giant hammer is no fan at all v obeh pomenih, je pocasno in neuzivantsko. poleg tega z levo roko meces rezila zage. da odklenes zadnjega, Lady Dimitrescu, moras koncati zadnjo mapo rank S. ubijanje hord z višine 3 metrov v zaprtih prostorih, lol. v roki magic stick al pa izmenjaje besno praskas po sovragih z dolgimi nohti, se razume. dodatno, uppercut in choke slam :rofl:  ce imas zeljo, lahko stare mape ponovis z novimi karakterji.

 

Resident Evil Re:Verse nisem instaliral, ker ne igram multiplayerjev.

 

ne vem, ce se mi bo dalo ponovno obracat Village v 3rd person; verjetno sem eden redkih, ki mi je prehod v 1st person majka. 3rd person mi je 'okoren', dostikrat se bv zataknem za kaksen vogal in me to iritira, pa se view angle zna bit tecen vcasih. bom pa probal nardit vse challenge v DLCju, ki so mi ostali, kar pomeni se dva runa z Rose, ostalo pa Mercenariers. skoda, ker nekateri niso vezani na trofeje, kot v vanili, kjer sem spucal vse challenge.

 

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...