Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

Kako vam je kaj igra po delih?

Ne vem, ce razdelimo na 4 ali 5 delov, recimo 5

 

Meni je 1 del sekar proper, surrvival

 

2 del je tudi precej strasen na nivoju ceprav kratek in ne po mojem osebnem okusu

 

3 del je edini, ki je malo downer. Sicer ideja in okolje bi imelo potencjal, sam na koncu razen boss battle ni neki, da bi mi ostalo v spominu IMO

 

4 del je ql.. kot je prvi skrivanje in se pol lepo stopjujuje do 4 na total shotout v stilu introta

 

5 del mi je tudi ql po vzdusju, sploh pa pac surprice, pofobno kot otok na koncu RE5

 

Boss fajti, intro, vmesno raziskovanje, rpg, ipd.. je na nivoju in poskebi za dinamicnost

 

Tako da dejansko mi je zal sam za 3. del da ni bil boljsi, zaradi tega tudi pisem ta post. Zal mi je, da ni bolj obsiren in premisljen. Mislim, sej neki so se trudli, sam zal ne doseze zeljenega effekta in je prevec chill out. Tle na 3. delu, ce bi se bolj potrudli, bi igrca res lahko dosegla skoraj idealno koncno formo

 

 

 

Mislim. Ce gledas od 7 do 8 so naredili odlicen napredek. Malo zmanjka na dolzini in obsirnosti ampak je okej za danasnje case. Jaz sem se vedno vavajen na tistih 20 ur. 

 

Mislim da bo RE9 res bomba od spila, ce bo delala ista ekipa. Ker ce naredijo more of the same in izpilijo v nulo, plus kaksen bonboncek, bo res bomba. Sam ne vem kaksna lokacija. Ker pri 8 so lepo kopirali idejo od RE4 ampak pri RE9 .. ne vem kaj bodo zmozgali in vprasanje ce bo pallo.. glede na konec v osemki si lahko samo mislimo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

1. House Beneviento

2. Castle Dimitrescu

3. Factory (mini boss mi je boljsi kot main)

4. Final boss brez uvoda

5. Stronghold

6. Salvatore

 

za unga upgradeanga kurca z macolo na koncu rabis krepko vec kot 10 min besnega stiskanja R2 v knife only run. in to na casual seveda.

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

Edini moj problemček je bil tretji del + tretji boss. Mi je pa totalno nesmiselna slaba komunikacija med Ethanom in Chrisom, glede na vse kar se je dogajalo v sedemki itd. pač to mi je edina luknja v zgodbi in totalna bedarija

 

Me pa bolj zanima kako bojo sploh nadaljevali, glede na konec osemke. 

Spoiler

Če bo Rose protagonist, z vsemi močmi, ki jih ima, se ne bomo streljali. Tak da njo vidim striktno kot bad guy za naslednjo igro, al pa nek side character.

 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 8 urami:

1. House Beneviento

2. Castle Dimitrescu

3. Factory (mini boss mi je boljsi kot main)

4. Final boss brez uvoda

5. Stronghold

6. Salvatore

 

za unga upgradeanga kurca z macolo na koncu rabis krepko vec kot 10 min besnega stiskanja R2 v knife only run. in to na casual seveda.

 

Tako nekako bi tud jaz tole razvrstil, samo da bi zamenjal prvo in drugo mesto, ker mi je blo finale lutkine hiše pač kr neki. Kar se pa Ethana tiče

 

Spoiler

Dvomim da je zares mrtev.

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

Tako nekako bi tud jaz tole razvrstil, samo da bi zamenjal prvo in drugo mesto, ker mi je blo finale lutkine hiše pač kr neki. Kar se pa Ethana tiče

 

  Razkrij skrite vsebine

Dvomim da je zares mrtev.

 

 

ce nardis vec runov res mal zvodeni, sam men je blo prvic res creepy scary, prav dvignl mi je kocine, ko

Spoiler

sem prehitro pokukal izpod postelje. :D

 

ta del bi moral biti obvezno daljsi, lutka pa le uvod v bossa.

 

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

sam droppam by da se zahvalim vsem forumašem, da tako lepo pazite na spoilerje in niste nič razkrili okrog zgodbe, lokacij itd. Dejansko mi je prvi reveal špila spoilal 100x več kot 17 strani topicka, polnega folka, ki je že obrnil špil :) 

 

hope in online humanity: restored :D 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 2 urama:

 

ce nardis vec runov res mal zvodeni, sam men je blo prvic res creepy scary, prav dvignl mi je kocine, ko

  Razkrij skrite vsebine

sem prehitro pokukal izpod postelje. :D

 

ta del bi moral biti obvezno daljsi, lutka pa le uvod v bossa.

 

 

Spoiler

Ja sej tisto dol v "kleti" je blo super, pol ko pa greš gor je pa kr neki no... Pa še Mario style jo moraš 3x najdet in zaštihat. Sem bil sam uno WTF a tole je bil šef?!? 

 

 Overall je men REVII boljša igra tbh. Dejansko nisem imel nobene želje še enkrat igrat medtem ko sem VII platiniral. Je pa kar muka igrat igro s tako lesenim nadzorom lika in štorastim merjenjem takoj po Returnal tbh.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

 

  Razkrij skrite vsebine

Ja sej tisto dol v "kleti" je blo super, pol ko pa greš gor je pa kr neki no... Pa še Mario style jo moraš 3x najdet in zaštihat. Sem bil sam uno WTF a tole je bil šef?!? 

 

 Overall je men REVII boljša igra tbh. Dejansko nisem imel nobene želje še enkrat igrat medtem ko sem VII platiniral. Je pa kar muka igrat igro s tako lesenim nadzorom lika in štorastim merjenjem takoj po Returnal tbh.

 

VII je topshit. 

 

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 14 urami:

Gatus: ni mi jasno kako ti uspe, ne delaš nikjer? Meni uspe igrati 2 uri dnevno max.

 

Dan ima drugač 24 ur. Spim pa cca 6 ur - tud če grem prej spat se ponavad zbudim po 6 urah. Tko da kr neki časa ostane za igranje iger ko končno pride nekaj novega za preigrat :)

 

 

Tisti k niste preigral ne gledat because spoilers!

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Včeraj naredil House Beneviento in opazil, da gre za čisti hommage Amnesia igram s tem, da je veliko prelahek, tako v puzzle kot v akcijskem delu. Vzdušje je sicer krasno ampak ne izpolni grozovitih pričakovanj. Sovražnik-i so bolj nadloga kot prava nevarnost.

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

@Žvrkljotron

 

Ja v House B ne.. ma tam je itak bolj tko in se je kratko

 

Drugace uno na zacerlu te zna kar zjebat ja, mores bit mal vstrajen.. uno na zacerlu je prav ognjeni krst 🤣 pol ni vec nic tako zajebano razen mogoce zadnji boss

 

Sicer se da cheesat uni prvi del.. najprej si skrit pod hiso koliko gre, pol v drugi hisi cakas na lojtrah, na sredini nekje, da te be morejo ne od spodaj ne od zgoraj.. ne vem koliko casa je potrebno za triggerat animacijo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...