Skoči na vsebino

The Witcher


Jurus

Priporočeni prispevki

Tip z žensko? Malo preveč old school za Netflix :)

 

Per Redanian Intelligence

Navedek

We can confirm, what some of our readers assumed long ago is true. Jaskier is bisexual and his paramour for The Witcher Season 3 is Radovid.

First, we must once again bring up that old audition for Prince Radovid of Redania, who in the series isn’t King Vizimir’s son, but his younger and more clever brother.

In that audition, Radovid is flirting with Jaskier, leaving the bard feeling awkward. He even makes a suggestive comment about Jaskier showing him how he plays “his instrument”.

We know that this scene or a very close version of it made it into the show and that there are more moments of flirtation and chemistry between Radovid and Jaskier later on. The two men develop a romantic relationship over the course of the season. And later, Jaskier and Radovid finally kiss.

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

jaz sem pustil po prvi epizodi, knjige imam zelo rad, prebral sem jih dvakrat ali trikrat v različnih jezikih. Ko sem videl kako  (spet) mesarijo zgodbo in like nisem mogel gledati. Tole z Witcherjem nima nič, je ena čisto druga zgodba kjer so le imena in določene stvari zelo ohlapno vzeli iz knjig. Geraltovo rezanje vratov z mečem pa je direkt iz "Killing Monsters" trailerja za tretjo igro. Ravno tako sem se pred kratkim spravil gledati Uncharted film pa ga brisal (ja iz travnika) po dveh minutah, istotako s The King's Man, ki je narejen za IQ pod morsko višino, žal.

Povezava do prispevka

drgac men je bla serija "meh"

 

ni me nic tko FULL zmotilo, da bi rekel ojoj kva je to za eno sranje. sam ni mi pa bla tud neki dobra. tko za ob vecerih pogledat je bla. "zadnja" epizoda se mi je se najbolj vlekla k so hotli ufurat full nek oceans eleven stil razkrivanja ampak mi ni blo tko zanimivo k je blo samo lapanje cel cajt.

 

pa joj te njihovi dialogi k sam neki govorijo pa na koncu ne ves kaj so sploh povedali.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...