Skoči na vsebino

The Grand Tour


ReV

Priporočeni prispevki

hja sam udarec k ga je May dobu je vsaj na kameri zgledal kar precej resen, tko da nism siguren v eno ali drugo smer

 

itak da niso spal tm not, pomoje tud prej v tisti leseni kolibi skupaj zmetani niso not spal sploh

 

men beden ni, mi je pa zanimivo kako je vse bolj zgledalo kvalitetno, bolj pristno, boljše ko so bli na BBC, enih 10-15 epizod sm gledal že 30x in lahko še 50x, grand tour pa ne vem če sem kak del sploh že pogledu dvakrat

 

čez kak let in pol bomo vidl v naslednjem delu, kolk bojo kej pokazal Slovenijo, prej težko pomoje

Povezava do prispevka
Aquilani reče Dne, 20. 9. 2022 at 17:58:

hja sam udarec k ga je May dobu je vsaj na kameri zgledal kar precej resen, tko da nism siguren v eno ali drugo smer

 

itak da niso spal tm not, pomoje tud prej v tisti leseni kolibi skupaj zmetani niso not spal sploh

 

men beden ni, mi je pa zanimivo kako je vse bolj zgledalo kvalitetno, bolj pristno, boljše ko so bli na BBC, enih 10-15 epizod sm gledal že 30x in lahko še 50x, grand tour pa ne vem če sem kak del sploh že pogledu dvakrat

 

čez kak let in pol bomo vidl v naslednjem delu, kolk bojo kej pokazal Slovenijo, prej težko pomoje

4,5 mesecev, kake 1 leto pa pol.

Povezava do prispevka

Ma ja, samo spomni se naprimer prve pa drzge sezone, ko so v tistem njihovem glupem studiu večinoma delal/debatiral stvari o/za Američane. To da smo mal odrasl sigurn ni, ker kakih 15-20 epizod(TG) sm že gledal 50x in lahko gledam še 500x, starost nima veze:D

 

Js bi bol reku, da ko so šli na Amazon, so enostavno dobil preveč proste roke in preveč moči. Je pa očitno sama produkcija in to bila vsaj za razred višja na BBC. To je glavni razlog za mene glede padca same kvalitete glede na TG.

uredilo bitje Aquilani
Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 20. 9. 2022 at 0:17:

sem 100% da je nesreca bila skriptana

 

razen ce mislis da so tudi spali sred snezne nevihte v preluknjanih hisicah pol pa valda bogi May, upam da cimprej okreva

 

meni je grand tour ratal beden. iz ene za lase privlecene situacije v drugo. tu pa tam jim kak joke uspe.

 

pa ne pravim, da nekoc niso meli skriptanih stvari, ampak vseeno so bila potovanja nekako pristna in polna dogodivscin.

 

 

Imo je skriptirano 98% stvari, ampak nesreča ni bila. 

 

Drugače so že na BBCju bli vedno bolj opazno skriptirani, pomoje leta, manjko novih svežih idej, pa vedno bolj je show kot pa karkoli drugega, igrana oddaja pač. 

 

Meni je bil ta snežni del ok, ampak niti blizu staremu top gearu. Če bi obdržali samo best of in dali to v 1 uro bi mi blo boljše. Majo pa še zmeri carske fore vmes, recimo tam ko na ledu pridrsajo v uno moško trgovino ko neki invalidi. :D 

 

Povezava do prispevka

Zanimiv je ta različen pogled na to serijo. Tu smo verjetno večinoma taki, ki smo že leta gledali TG in sedaj nadaljujemo z GT.

Meni so sicer zabavni za gledat in nekih večjih primerjav s starimi epizodami ravno ne delam. Je pa res, da nisem zahteven gledalec, ko gre za take "monade" :D 

 

Bi pa bilo interesantno videt kako svež folk jemlje te tri norčke. Takšni, ki nimajo "okuženih" spominov s časi iz TG. Pomojem jim zna dogajat na polno. Sploh zdaj, ko so prešaltali s "studio epizod" na "specialke".

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka

Če hočte svežino, potem glejte trenutni Top Gear. Meni se zdi da se je med temi tremi, ki so zdaj, skozi nekaj sezon razvila ena samosvoja, pristna energija. Vsak po svoje je zanimiv, pa niso in nočejo biti neke fake kopije Clarksona, Maya in Hammonda. Primer: v težavah si pomagajo in so iskreno veseli, če komu kaj rata. Ni unega fake "pustimo kolega v težavah zadaj pa gremo dalje".

Harris je dejansko najboljši šofer, kar jih je kdaj bilo v Top Gearu, Flintoff je zanimiv s svojo tekmovalnostjo in drznostjo (poglejte tisti del, k gre z avtom na bungee jumping), McGuinness je še najbolj mim, ampak ima tudi dobre fore (vsekakor poglejte njegov prispevek o Eddie-ju Kidd-u - Sezona 31, Epizoda 1:  eden TOP prispevkov na Top Gear-u ever).

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 20. 9. 2022 at 0:17:

sem 100% da je nesreca bila skriptana

 

razen ce mislis da so tudi spali sred snezne nevihte v preluknjanih hisicah pol pa valda bogi May, upam da cimprej okreva

 

meni je grand tour ratal beden. iz ene za lase privlecene situacije v drugo. tu pa tam jim kak joke uspe.

 

pa ne pravim, da nekoc niso meli skriptanih stvari, ampak vseeno so bila potovanja nekako pristna in polna dogodivscin.

Kak si lahko tak lulek tud mi ni pojma. Show je loosley skriptan, crash 100% ni. Verjetno ne bi May mel zlomljeno rebro, če bi bil crash scriptan.

"It was very brief," he told Radio Times and other press. "Made a loud bang. It wasn't really that terrible, I don't think. It looks quite dramatic but I was basically OK.

"The car wasn't, the car was pretty bent actually," he added. "I didn't think it was gonna go again. But you know, with a bit of help from some ingenious local mechanics, obviously, I couldn't do very much of it because my rib hurt but yeah, they sort of squeezed it back into shape, shall we say?"

Povezava do prispevka
Haderach reče Dne, 30. 9. 2022 at 14:10:

Če hočte svežino, potem glejte trenutni Top Gear. Meni se zdi da se je med temi tremi, ki so zdaj, skozi nekaj sezon razvila ena samosvoja, pristna energija. Vsak po svoje je zanimiv, pa niso in nočejo biti neke fake kopije Clarksona, Maya in Hammonda. Primer: v težavah si pomagajo in so iskreno veseli, če komu kaj rata. Ni unega fake "pustimo kolega v težavah zadaj pa gremo dalje".

Harris je dejansko najboljši šofer, kar jih je kdaj bilo v Top Gearu, Flintoff je zanimiv s svojo tekmovalnostjo in drznostjo (poglejte tisti del, k gre z avtom na bungee jumping), McGuinness je še najbolj mim, ampak ima tudi dobre fore (vsekakor poglejte njegov prispevek o Eddie-ju Kidd-u - Sezona 31, Epizoda 1:  eden TOP prispevkov na Top Gear-u ever).

Edina dobra v teh novih smeteh od TG je bila Sabine Schmidt ki je zal umrla zaradi raka.

Povezava do prispevka
Haderach reče Dne, 30. 9. 2022 at 14:10:

Če hočte svežino, potem glejte trenutni Top Gear. Meni se zdi da se je med temi tremi, ki so zdaj, skozi nekaj sezon razvila ena samosvoja, pristna energija. Vsak po svoje je zanimiv, pa niso in nočejo biti neke fake kopije Clarksona, Maya in Hammonda. Primer: v težavah si pomagajo in so iskreno veseli, če komu kaj rata. Ni unega fake "pustimo kolega v težavah zadaj pa gremo dalje".

Harris je dejansko najboljši šofer, kar jih je kdaj bilo v Top Gearu, Flintoff je zanimiv s svojo tekmovalnostjo in drznostjo (poglejte tisti del, k gre z avtom na bungee jumping), McGuinness je še najbolj mim, ampak ima tudi dobre fore (vsekakor poglejte njegov prispevek o Eddie-ju Kidd-u - Sezona 31, Epizoda 1:  eden TOP prispevkov na Top Gear-u ever).

 

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

 

Dej ne se zajebavat no.

 

drevored reče Dne, 30. 9. 2022 at 16:57:

pred casom sem pogledal trenutni top gear in harris igra nekega norcka v tisti trojici

 

grozno

 

Negledljivo res. Js sm za foro pogledal(bolj prevrtel) še kar nekaj delov iz radovednosti kaj bojo nardil iz tega...in nardil so brezvezni nič, pol pa nism gledal več. Sploh nism vedu da antitalenti še kr vztrajajo, sem mislu da je že zdavnaj konec tega skropucala zamaskiranega pod slavno ime Top Gear.

Povezava do prispevka

Kakor komu sede. Meni je trenutna trojica OK (vse tiste variante vmes so bile pa res bolj uboge), nekaj drugačnega, kemija med njimi vsekakor je. Iz Harrisa se pogosto zezajo ja, ampak kaj je pa to novega? CHM so tud to počeli. Žal tudi pogosto zelo skriptirano in posiljeno.

A je kdo pogledal prispevek o Eddie-ju Kidd-u - S31E01? In da potem napiše da je to brezvezni nič?

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Aquilani reče Dne, 3. 10. 2022 at 19:06:

Negledljivo res. Js sm za foro pogledal(bolj prevrtel) še kar nekaj delov iz radovednosti kaj bojo nardil iz tega...in nardil so brezvezni nič, pol pa nism gledal več. Sploh nism vedu da antitalenti še kr vztrajajo, sem mislu da je že zdavnaj konec tega skropucala zamaskiranega pod slavno ime Top Gear.

 

Kako razlicni smo očigledno. Novi Top Geari resda niso na nivoju starih, ampak 'negledljivo skropucalo' pa res ni prava oznacba, saj so cisto fini vsebinsko in voditeljsko. Prejsnji voditelji zacensi z Evansom prek Jordana do res posiljene Sabine pa so bili neugodni. Toda tudi prvi Grand Touri so bili nekam razočarajoči v prenekaterm pogledu.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 4 mesece kasneje...

Every country Jeremy, Richard and James want to visit is either a trouble hotspot, or has banned them from entering. Instead, they head to Central Europe, on a road trip nobody has ever thought of, in cars nobody would ever dream of using.



 

Povezava do prispevka

Pogledala z ženo v celoti. Razočarana ful, od Slovenije je pokazalo samo Bled in skakalnico v Planici in pa letališče Maribor. Bi blo boljše, da bi vsakko državo posebej dali v svoj Special. Na poti so bili tudi v podjetju Patak in gledali Patak roadster, katerega tud niso dal notri.
image.jpeg.250cb5a96a65d71e9f661090109b1b49.jpeg

Povezava do prispevka
seventhson reče pred 1 uro:

Jaz sem se vseeno parkrat nasmejal do solz. Ko je May upalil brisalce, ko se je Clarkson zataknil v formulco in ga je Hammond zajebaval, v muzeju voščenih lutk... :rofl:

Saj ne rečem, saj sva se z ženo dostikrat nasmejala, pa na začetku, ko kažejo zemljevid je Jeremy mel pink nohte, May pa plave.  Samo za moje ni to to, kljub skoraj 2 urama niso skoraj nič pokazali od držav, še največ so Poljsko, od Slovenije pa samo Bled pa skakalnico od Planice in Mariborsko letališče. lahko bi šli v Posočje, Logarsko dolino,  Poljansko dolino, Kras... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...