Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Gatsu reče Dne, 7. 9. 2023 at 12:33:

Jaz ne verjamem nobenmu Bloodborne rumorju več. Imo bo remake za PS6 launch tak kot je bil remake DS za PS5 al pa še to ne. Jimbo bimbo je pač kreten.

si zadel, najverjetneje bo res tako

 

 

Miyazaki sam spregovori in namigne, da tko kot je Demon's souls remake prišel 2 generaciji kasneje, da bi znal tudi Bloodborne remake prišel 2 generaciji kasneje

Povezava do prispevka

Remake bo, kakor tudi nadaljevanje. Ne moreš prodat 7 mil kosov, met globalni praise brez izjeme, met fakin ofshoot alt igre v univerzumu igre, met community k moli eldrich bogove niti ne za remake, niti za remaster, ampak že samo za 60fps patch lol. 
 

To bi bil največji missed $$$ v gamingu ever, in ne Sony(ki si lasti IP), ne Bandai, ne FROM, ne lastniki niso glupi in vsi majo radi denar. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 14 minutami:

Jaz bi vse, ki si želite remake igre iz PS4 generacije, poslal v gulag. Pa da vas vidimo


Jaz bi remake polovice iger iz PS5 generacije. Itak je novih dobrih novih IPjev za ščepec na leto, zarad mene je lahko cela industrija remejkanje igric kere rad igram v neskončnost, pa mogoče kaj novega. 
 

Šansa, da me remake in sequel razočarajo je manjša od rebootov(Nova Lara wtf), in novih Sony bullshitov.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 29 minutami:

Jaz bi vse, ki si želite remake igre iz PS4 generacije, poslal v gulag. Pa da vas vidimo

 

točno tako. Sej imamo backward compatibility, gnide ene. Delajte PS2 / PS3 remake, je robe več kot dovolj.

 

Prov uno, kot da bi imel 30-letno 8.9/10 ženo, še vedno petarda, fit, joške ji dobro stojijo, ni da ni, pa bi jo pošiljal na neke botoxe, spomladanski osvežitveni paket vagine in podobna jajca. Snežinke izbirčne ene.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

Prov uno, kot da bi imel 30-letno 8.9/10 ženo, še vedno petarda, fit, joške ji dobro stojijo, ni da ni, pa bi jo pošiljal na neke botoxe, spomladanski osvežitveni paket vagine in podobna jajca. Snežinke izbirčne ene.


30 letna devetka plz, to kot če bi reku da maš avto letnik 2002, ampak je pa kot nov, pa ne rabi štrihanja.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 55 minutami:

Men je res bizarno ko se kle duvate čez remake igre ravno tisti ki mojstrovine ala Bloodborne itd obrnete 1x in fuknete na polico da se na njih prah nabira lol. Vi sploh niste ciljna publika teh zadev.

Raj se mi na Bloodbornu prah nabira kot tebi na možganih 

Povezava do prispevka

Zakaj bi devi porabljali svoj čas, energijo in denar, da malenkost izboljšajo nekaj, kar že obstaja in je super? Ki tekoče in lepo dela na obstoječi generaciji mašin? Zakaj ne bi rajši ustvarjali nečesa novega in svežega?

 

Zakaj bi zdaj From, ki je v svojih najboljših letih, izgubljal cajt z Bloodbornom Remake, če lahko dela Sekiro 2? Bloodborne 2? Kakšen nov in svež IP?

 

Zakaj sva samo jaz in Čamir edina inteligentna v tej debati?

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Nihče ni rekel, da hočemo, da From Software naredi remake. Je Bluepoint pokazal, da zaupat nekemu drugemu studiju ni nobena težava. 

 

Če je Miyazaki rekel v Eurogamer intervjuju, da vidi, kako bi lahko Bloodborne Remake izšel na PS6, sem hyped, zna bit da se s Sonyem kaj pogovarjajo o temu. Sploh ker se mi zdi, da je Bloodborne veliko bolj popularen špil kot Demon's Souls pa tud kmalu bo že 10 let od izida, kar se mi zdi dovolj časa, če po kakih 12 letih pride remake.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...