Skoči na vsebino

[Multi] Snowrunner


kemik

Priporočeni prispevki

Naredil zadnjo globe misijo v USA, z novo opremo (Pacific :worship:) ta construction rig ful ni tak problem, kot je bil na začetku. Pizda kok hud filing teh strojev so nardil. 

 

Sem pa danes prvič mel filing, da me je špil na nefer način počizal. Se furam z enim trailerjem po poti ki sem jo prefural že 20x in se mi trailer zatakne za neko suho deblo, ki je blo krnaenkrat sredi ceste. Teh sem sicer prevozil že ful (mam filing da se kr spavnajo vsake tok časa), pa ko ga prevoziš ponavad potem kar izgine. Tuki mi je pa trailer vrglo 1m v zrak zarad debla :russia:

 

Sem izkoristil trenutek da sprobam dvigalo - sicer sem ga moral prifurat res od daleč, saving private crate varjanta, ampak res kul igračka. Zdej sem si zrihtal, da sta 2 trucka za furat robo, 2 pa pomožna, en ma gor skoz crane drugi pa kar rabim v določenem trenutku. 

 

272948249_624991611896570_8641668982087998146_n.thumb.jpg.d9a1c8e21ab49c7b5054a9809b609484.jpg

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaz u bistvu samo še tole igram čim imam malo frej cajta; v petek sem igral do 04:30 zjutraj, včeraj do 05:30 zjutraj. Danes sem se zbudil ves zalepljen in sem si po nesreči napačno oblekel gate, tako da sem imel razporek na riti. To je prva opazila ženska, ki je samo zamrmrala "Vzela si starejšega dedca (5 let je mlajša), zdaj pa imaš: križ mu moraš z voltarenom mazat, gat si ne zna več napravit in v igricah vozi tovornjaka do petih zjutraj." Teško ji je :(

 

Jst sem pa še vedno neskončno hvaležen foromu, da mi je nakazal tale biser, ki ga sicer ne bi u lajfu niti povohal. Bomo pa drugo babo iskal, ki je ne bodo motile okrog obrnjene gate in po 14 ur poslušanja dizelskih motorjev na TVju :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka

Imam izpit za šleperja in sem eno leto redno vozil, potem pa še ene 8 let med poletjem. Sem tudi xyz-krat prepel prikolico in mi je samo za filing kako to zgleda v špilu.:D  Tnx:P

 

@Galko: Glede občutka nemoči: sem kot dokaj svež šofer pozimi peljal čez Črni Vrh in mi je na enem delno zasneženem delu v dolino začelo odnašati prikolico...samo molil sem, da se bo ujela in bom speljal ovinek.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

dej neki, si sploh ne upam predstavljat, meni je parkrat v špilu ratalo fizično slabo, ko mi je po kaki uri dolgi misiji začelo nagibati tovornjak zaradi poševne vožnje navkreber (torej da ne greš čelno gor/dol, ampak moraš iti pod kotom in te začne prevračati zaradi previsokega težišča) :D Kaj ti mora delat šele v RL, wat da fak model :D 

Povezava do prispevka

Ta ruski river mapa je še bolj wtf. Pač vsi mostovi in vse razfukano, na dva metra plaz zasul pot, itak nikjer nobene normalne ceste, furaš se preko zaledenelih rek in vse nervozno poka pod gumami. Prav tako 2h sem se fural po mapi in mislil, da sem nekje zgrešil mehaniko, kako si ufuraš surovine iz nekega drugega področja, ker ni bilo nikjer za vzet jekla za popravljat mostove. Pol sem dojel, da se moraš peljat preko nečesa, kar se mi v sanjah ni zdelo prevozno, da prideš do ustrezne misije za dobit stuff :D

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 36 minutami:

Ta ruski river mapa je še bolj wtf. Pač vsi mostovi in vse razfukano, na dva metra plaz zasul pot, itak nikjer nobene normalne ceste, furaš se preko zaledenelih rek in vse nervozno poka pod gumami. Prav tako 2h sem se fural po mapi in mislil, da sem nekje zgrešil mehaniko, kako si ufuraš surovine iz nekega drugega področja, ker ni bilo nikjer za vzet jekla za popravljat mostove. Pol sem dojel, da se moraš peljat preko nečesa, kar se mi v sanjah ni zdelo prevozno, da prideš do ustrezne misije za dobit stuff :D

 

 

Evo js sm tut to mapo zacel in ista fora k ti. 7.5km sem prevozil preden sem prvo (1.) Misijo naredu 😄 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 24 minutami:

Momci, namesto bencinske pumpe lezijo po mapah tudi fuel carrier prikolice. Navalite in refuelajte. Lah si tut premaknete te prikolice (al pa navsezadnje jo kupte in si s sabo prvlecete) na neka strateska mesta. Al pa pac nek tovornjacek iz kesonom benzina si odpeljete na neko mapo in evo, mobilna tankstella

 

Jp to je res sweet, v mocvirje mapi je ko fuka teh prikolic :) pa iz vsakega drugega tvojega tovornjaka tud lahko pretocis bencin, sam zraven zapeljes in das refuell :)

Povezava do prispevka

Ja tocn to, sweet sweet amur. Tolk preprek so avtorji postavl, da je ze smesno in zabavno. Moder sneg, led k se udira, udirajoc led/globoko blato pod nedolznim snegom, k za 50m rabis 10min da prevozis. Ni da ni 😄 naredi najprej Don, da se malo odmaras, pol pa k bos ready, probas it zikza odklenit. Jaz sem na poti  in sam da prids v drugo mapo rabs nekaj ur igranja (2 misiji xD) 😄

Povezava do prispevka

Jp... Amur je poglavje zase...do zdaj mapa k ti najbol "jebe mater"...ko že nekak čez vse kr je Kočevc našteu prideš, najdeš drevo čez cesto...
De ne govorimo, de ni nkjer nafte dokler ne odkleneš tank štele, na kolk norih lokacijah so nekter objectivi,...

 

Na mapi je pa zarisan kokr de je asfaltirana cesta tle gor...

SR04.thumb.png.02a28f645e436cfc88e76b024726842c.png

 

Tle sm smo pa prčakval de bo blat največ problem...zmontiramo mud balončke pa gremo... 300 metrov do cilja pa tale leden slope...kaj bi dau za ketne...SR05.thumb.png.4007792e68ac9a04f16aa1d3cc95f758.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...