Skoči na vsebino

[Multi] Snowrunner


kemik

Priporočeni prispevki

Hoho, jaz sem pa že level 6 kolega!!!! :mafija: :mafija: 

Veš kaj to pomeni? Gume za v blato!! Žerjav upgrade!!! Uspeh!! Denar!! Slava!!! 

 

Aja pa našel sem najslabšo avto v špilu! Chervolet Kodiak C70, baby - neokreten, švoh, v ovinkih trd ko kurac pri 16ih, ubije ga vsaka prikolica, brez AWD, brez galko diferencialko, uno res NIČ nima :D Res yolo no

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Čestitke. :D

Js sem mislim da 12 in tega kodiaka "šparam" da dobi AWD, če je tak garbaga ga bom kar prodal. 

 

Sem pa včer fural čist zmačkan, not good. Šel po logse z napačno prikolico, peljal logse z pacificom ki ni bil primeren za to ozko pot in opustil kvest, šel delat neki drugega in 3x prevrnil truck na nekih basic kamnih, tko da sem šel raj spat. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

Hoho, jaz sem pa že level 6 kolega!!!! :mafija: :mafija: 

Veš kaj to pomeni? Gume za v blato!! Žerjav upgrade!!! Uspeh!! Denar!! Slava!!! 

 

Aja pa našel sem najslabšo avto v špilu! Chervolet Kodiak C70, baby - neokreten, švoh, v ovinkih trd ko kurac pri 16ih, ubije ga vsaka prikolica, brez AWD, brez galko diferencialko, uno res NIČ nima :D Res yolo no

 

 

Kodiak je cist fajn zacetniski truck, ko je upgradan. Za enega izmed slabsih avtov v igrici si poglej spodaj. Slika 2v1 😁

 

 

20220218_115325.jpg

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

O ja, nice!! 

Kje si ti kaj?

 

Mapa, ki sem jo linkal, mi je res carska 

 

Predvsem je carsko, da tako optimistično zapelješ 100 metrov iz baze in je konec ceste, enjoy your snow boy

Gatsu reče pred 6 minutami:

A lahk v tem špilu tud invadaš pa zajebavaš folk?  :devil:

Carska ideja, naj nekdo rukne na mail razvijalcem za naslednji del :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 28 minutami:

Kje si ti kaj?

 

Mapa, ki sem jo linkal, mi je res carska 

 

Predvsem je carsko, da tako optimistično zapelješ 100 metrov iz baze in je konec ceste, enjoy your snow boy

Carska ideja, naj nekdo rukne na mail razvijalcem za naslednji del :D 

 

Sliši se carsko :D

 

Odklenil sem vse mape in vse watchtowerje v USA, ostal mi je par teh bednih običnih sidequestov ki jih verjetno ne bom naredil (preveč dela za premal XPja), ampak mislim da sem jih spucal ene 80%

Od contractov pa samo še te big boy misije k nanesejo res veliko XPja, tist drill moram prefurat čez pol mape, pa logse in podobno.. mislim da mam še ene 5-8 contractov. 

 

Furam šekar taprvega ANKja, včasih paystarja, pa zdej bi Pacifica ufural ko bo šansa zanj 

 

Tko od oka finiširam USA do elden ringa, pol pa mal pavzice

 

Res bi bil plottwist, da uleti ER in js med igranjem skoz o tovornjakih razmišljam, to bi me kr spremenilo v dušo 

 

Gatsu reče pred 17 minutami:

Sam fak ne igram nobenih dirkačin al pa česa podobnega vse od NFS Porsche praktično...

 

Pomoje to nima veze 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 24 minutami:

Sam kolk ur to gre da sploh kaj narediš v igri? Ko vas berem mi zgleda res ful zanimivo. Sam fak ne igram nobenih dirkačin al pa česa podobnega vse od NFS Porsche praktično...

Mnja, ni to lih dirkačina, glede na to, da te 20 km/h mal zanese po ledu in si cel živčen, da te bo vrglo v prepad :D

 

Ne vem točno, kako bi opisal to igro. Verjetno je Galko imel še najbolj prav, ko jo je opisal kot podobno Death Strandingu, ker dejansko gre za zelo podobno zadevo. Torej challenge tebe vs. narava, da opravljaš contracte, point katerih je dobesedno restorat civilizacijo v neki ameriški/ruski rupi. Samo da ravnotežja ne loviš na nogah, pač pa v vozilu 

 

Od vseh špilov, ki mi padejo na pamet, je daleč najbolj podoben Death Strandingu

 

Dirkačin pa tudi jaz ne igram neki, pač stvarno tukaj ne gre ne za to, da bi dirkal, ne za to, da bi užival v open worldu ala Forza Horizon, pač pa striktno za premagovanje narave, ki se pač izvršuje preko vožnje

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

 

Sliši se carsko :D

 

Odklenil sem vse mape in vse watchtowerje v USA, ostal mi je par teh bednih običnih sidequestov ki jih verjetno ne bom naredil (preveč dela za premal XPja), ampak mislim da sem jih spucal ene 80%

Od contractov pa samo še te big boy misije k nanesejo res veliko XPja, tist drill moram prefurat čez pol mape, pa logse in podobno.. mislim da mam še ene 5-8 contractov. 

 

Furam šekar taprvega ANKja, včasih paystarja, pa zdej bi Pacifica ufural ko bo šansa zanj 

 

Tko od oka finiširam USA do elden ringa, pol pa mal pavzice

 

Res bi bil plottwist, da uleti ER in js med igranjem skoz o tovornjakih razmišljam, to bi me kr spremenilo v dušo 

 

 

Pomoje to nima veze 

 

 

Glavno je, da koncas tiste misije k majo ikono  "Planet Zemlja" zraven. To so recimo temu main misije na doloceni mapi. Pa da vse upgrejde najds in vozila. V USA je se dobro vozilo Twinsteer,  k ma 4 cargo slote zadi

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Pa saj zdaj itak ni prava sezona za Snowrunner... To se igra, ko je zunaj zima in sneg. 

 

 

Kadarkol je cas za Snowrunnerja. To je dejansko taka igrica, da jo lah cez celo leto po malo igras. Progress ti skos avtomatsko sejva, tk da ce zapeljes 1m naprej, od te tocke startas naslednjic. Kontrol ni 3000, tko da tudi ne pozabis vec kak se igra. Mogoce je za dodatno atmosfero res boljse pozimi igrat. Izklopis gretje, 1h luftas stanovanje, pol si pa nadenes kapo in lumberjack srajico in lepo pred kavc

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 3 minutami:

Twinsteer je štorast v 3pm in je dejansko kolkrtolk uporaben le na Island Lake mapi. Na Aljaski ne bi bil kej dosti...

 

Tko k je brt stomic reku, ko se ga navadis peljat, da ga ne skipas vsake 10m, je cool vozilo. Je pa to vozilo za bolj položen teren, tk da pride tudi prav na wisconsin, maine mapi in se kje

Povezava do prispevka

ker ste mi drekači in driske v tem topicu popolnoma uniči hype in veselje za Elden Ring, ki pride čez 7 dni, jaz bi pa cele dneve samo vozil drva in iz dreka vlekel zarjavele kamione, na ER se pa niti spomnim ne...

 

Vam bom za kazen vsak dan prilepil sliko slabega kamiona, doker me spet ne prime hype za Elden Rings.

 

H69e794022722431aa1a2e42fdc21f691C.jpg_3

 

evo vam ga na, šupki

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 20 minutami:

 

 

Glavno je, da koncas tiste misije k majo ikono  "Planet Zemlja" zraven. To so recimo temu main misije na doloceni mapi. Pa da vse upgrejde najds in vozila. V USA je se dobro vozilo Twinsteer,  k ma 4 cargo slote zadi


To mam pa sam se eno

 

Twinsterja sem prodal takoj ko sem ga restoral brez da bi ga probal peljat, prevec me spominja na oporabnika tweenerja

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Twinsteer je zakon, navadit se ga je treba, da nisi vec na boku ko na kolesih.

pa nujno rabi lifted suspension.

ker je tak dolgi, kolesa vedno nekje najdejo oprijem, tezko s tem zagreznes.

pa se kul je ko pripeljes tovor do kamor pac mores, ga lahko pol sam recoveras, ne ravis skrbet da bi kje prikolco puscal al pa da bi ji mogel nazaj vozit.

je blo pa prvih par ur res muka, dokler se ne navadis kak je treba zaovinkat, ko se zacne nagibat na bok.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...