Skoči na vsebino

[Multi] Snowrunner


kemik

Priporočeni prispevki

stom1c reče pred 1 uro:

A mislis ta? 😭

 

Ja. Nevem kaj majo s temi klanci vedno mi prime prikolico, ker je pač predolga. Potem nek levo desno hočem zvozit, tle pa še ledeno pa nek jarek.  To je prav uno a bi z vazelinom, no ne bova, te bom kar lepo na suho v rit.:D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 19 urami:

Rece spil da po gorah tovora rabim se en oil tank semi trailer.

eh, mala malca, to je verjetn on 5000L tank prikolica.

ne, se en boss.

 

 

 

Res hudo no, ker drug game ti daje za bosse prikolice z XY tonskim tovorom :worship: In da v tem uživamo...

 

Tko k razstaviš situacijo je ubistvu čist ista igrica kot vsaka, samo da je namest monstra prikolica. 

 

Dajo te v novo mapo, kjer se spoznaš z njo

Najprej dobivaš nek mini cargo (obični mobi) da naštudiraš poti vsaj približno in postopoma vidiš kje lahko in kje ne, unlockaš bližnjice kot v soulsih, potem dobivaš vedno večje trailerje (minibossi) da vidiš kje bo dokončna pot za bossa

Na koncu pa samo bam, tlele maš pa vozi miško 

 

Jaz sem ravnokar spucal 3 USA svet teh običnih kvestov, razen te posebnosti s kero nebom spoilal drugače svet ta svet ni neki težek ker je precej flat. Tako da zdej se lotim teh contractov, ki pa yieldajo že kr precej XPja, tko da pomoje bom z njimi odklenu mud tires in si predstavljam da USA potem nebo več neka težava. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 urami:

Malo hecno vprašanje, ampak vseeno: je kdo to igral/igra na volan?
Mislim sicer, da je skorajda "no-go", ampak vseeno vprašam, ker možno pa, da je ipak dobra izkušnja. :) 

IMO je igranje te igre z volanom nekako brez smisla. Saj večino časa volana sploh ne vrtiš in sam "čakaš", da truck pride iz blata, snega in vode. Ok mogoče potem k se zakoplješ, da poskušaš "plezat" ven s sukanjem volana levo desno.

Povezava do prispevka

Vceri sm yukon zakljucil. Jebal sem se s prvo prikolico za popizdit, ta cat je za kurac, samo rwd in prakticno neobstojece zavijanje. Muka. Pa nic ne potegne vec, ko zgubi moment.

pol za tadrugo sm razmisljal, zakaj kurac je tak zanic tovornjak.

pa sm se spomnu kocevca in zmontiru zavese.

24F0ECF3-E273-4ABF-ACFA-08928A8B728A.jpeg

 

50F28045-A61D-43E4-B622-4CE4B532BDD2.jpeg
 

CBB0D66F-DB6D-4295-87B0-494FD1A1F377.jpeg

 

BB033D5A-EAE9-490D-A499-15384750229A.jpeg

uredilo bitje stom1c
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem odprl šele 2 mapo v Michiganu po "zgodbi" in nimam še niti približno takih igračk kot vi, ampam še vedno mega uživam. Skoz se mi po malem igra. Uno ko si na jobu in ti klient razlaga neke plane, sodelavec ti kaže excele, po mailih hočejo od tebe to to in to.... ti bi rad pa samo v miru razvažal hlodovino :D

 

Je pa res ogromen špil, jst sm v zadnjih dneh kr neki prešpilal pa nisem še niti prve mape cele spucal, niti blizu nisem. Tole je 100+ ur špil kar se mene tiče :D

 

edit: špil se je baje prodal v 2 milijonih kosov do maja 2021, torej je verjetno zdaj še precej čez to :avadodo: :rofl: ahahaha ne se ti jebat :D carsko!

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Jaz sem odprl šele 2 mapo v Michiganu po "zgodbi" in nimam še niti približno takih igračk kot vi, ampam še vedno mega uživam. Skoz se mi po malem igra. Uno ko si na jobu in ti klient razlaga neke plane, sodelavec ti kaže excele, po mailih hočejo od tebe to to in to.... ti bi rad pa samo v miru razvažal hlodovino :D

 

Je pa res ogromen špil, jst sm v zadnjih dneh kr neki prešpilal pa nisem še niti prve mape cele spucal, niti blizu nisem. Tole je 100+ ur špil kar se mene tiče :D

 

edit: špil se je baje prodal v 2 milijonih kosov do maja 2021, torej je verjetno zdaj še precej čez to :avadodo: :rofl: ahahaha ne se ti jebat :D carsko!

 

Ma ja. Js sem se lotil tega špila taktično, v smislu konec mesca pride Elden ring, zarad katerega se bom poslovil od družine in osebne higiene, tko da pred tem udarim en igračkarski post in se ne bom lotil ogromnih 60 urnih petard kot so dying light  2 ali CP s patchem, bom raj kupu tele tovornjakce da odigram vsak drugi dan kakšno uro. 

 

Eeeee miki, fura se roba pozno v noč. 

 

LeBron reče pred 45 minutami:

Taman k ste nabili hype za to igro je na popustu na psn. Tudi year 2 pass je 20 % dol.

 

Kok je? Js sem odštel konkretnih 37 evričev, ampak moram rečt da mi ni nič žal, support v rusijo. :D 

 

 

Včerej sem prvič vozil long logs in upravljal crane, kr cool stuff. :D Pa pacific je beast, res hud filing, uno skor čez cel ekran. 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Jaz sem odprl šele 2 mapo v Michiganu po "zgodbi" in nimam še niti približno takih igračk kot vi, ampam še vedno mega uživam. Skoz se mi po malem igra. Uno ko si na jobu in ti klient razlaga neke plane, sodelavec ti kaže excele, po mailih hočejo od tebe to to in to.... ti bi rad pa samo v miru razvažal hlodovino :D

 

Je pa res ogromen špil, jst sm v zadnjih dneh kr neki prešpilal pa nisem še niti prve mape cele spucal, niti blizu nisem. Tole je 100+ ur špil kar se mene tiče :D

 

edit: špil se je baje prodal v 2 milijonih kosov do maja 2021, torej je verjetno zdaj še precej čez to :avadodo: :rofl: ahahaha ne se ti jebat :D carsko!

Men kocevc take fotke posilja

 

Wooden planks, metal rolls, ni da ni.

 

445CF9B2-034D-48FA-B1E2-3CA81DF5381C.jpeg

DFACB01D-8703-4153-A10E-1B355DBA8141.jpeg

F178D187-56A4-4232-A7E8-4A3C2F29C90A.jpeg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...