Skoči na vsebino

[Multi] Snowrunner


kemik

Priporočeni prispevki

Ne vem po kaki logiki mam jaz trucke na voljo, kjer v trgovini pise da niso na voljo v Severni Ameriki. Sicer mi je oni KHAN jeep al kaj je bil zaj na drugi mape prvega podrocja kr zgino naenkrat. Tatro pa se vedno mam v garazi pa furam okoli, ker je beast. Al bo tudi zginla kr naenkrat?

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 10 minutami:

Lah da ga maš retainanega v tisti vmesni coni al neki. 

Drugač so pa ti DLC vozila k so na voljo od štarta res ekvivalenca tega, da bi ti v soulsih dal v štartu nek OP meč 

 

V keri vmesni coni?

Kočevc reče pred 11 minutami:

Al ga mas na keri drugi mapi zunej

Al ga mas v neki garazi notr

Al je v storageu

Al si ga pa prodal

Ne, ne ne in ne. Naredo sem recover to garage, ker mi je neki sfalilo benza al nekaj, pol pa sem sel z drugim truckom ven, pa sem htel ovega redeployat pa ga ni blo vec...kot da se mu je neka toti dlc sfukal al kaj...

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka
MY-MOON reče pred 1 uro:

Potem pravite, da je bolje sedaj kupit osnovno igro za 19,99 EUR in posebej DLCje, kot pa nabavit premium edition? Damn you... sploh ne vem, če mi bo špil všeč pa ga tako hypate, da ga moram nabavit. :w00t:

 

 

Jp, da vids ce ti je sploh vsec. Pa realno gledano, v vanilla game je contenta za mesec oz 2 normalnega igranja, DLCji so samo se vec vsega. Kups k naredis vanilla pa je 😁

Povezava do prispevka
shure reče pred 10 minutami:

Kaj je zate mesec ali dva normalnega igranja? S frendom se meniva, da bi oba nabavila. Kar sem gledal posnetke tebe in stom1ca je tudi sodelovanje epic? Ok, that came out wrong:D

V vanilli pridejo 3 območja po 4 mape v vsakem. 1 območje ti vzame 20-30h mogoče 40 z vsemi side questi. Torej osnovna igra 90h. Potem pa je podobno z DLC, ki so med 20-30h.

Naj me nekdo popravi, če pretiravam.:P

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...