Skoči na vsebino

Monitorji


Vodokotlič

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 mesece kasneje...

Dve ali tri leta nazaj ste mi tu svetovali nakup dveh 24 inčnih monitorjev. V Lidlu je bila neka akcija, cca 100 eur po ekranu. Uporabniki so še dandanes navdušeni.

Ponovno potrebujem dva 24 inčna monitorja. Potrebujem ju za pisarniško delo cca 8krat na mesec (delo od doma). Programi v katerih delam so precej DOS-ovega izgleda, zato ciljam na kakšno cenejšo varianto. Fajn je, da je Slovenski dobavitelj, da si odbijem DDV.

 

Hvala.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Razmišljam o nakupu AW3423DW, ampak cene v SLO so nore (+ da ne govorim o dobavljivosti):

  • emisija 1472€
  • molek.si 1600€
  • mojatrgovinica.si 1472€

Sem našel na dell.de za 1300€ + kodo za popust za 130€, kar znese 1170€. 

 

Vprašanje: a je kdo že naročal prek mailbox.de monitorje? Kakšna je verjetnost, da imam težave? So lahko težave z garancijo? 

Povezava do prispevka

ap) TVs over 21 inch, LCDs over 21 inch, packaged furniture above 15 kg, subwoofers and speakers over 5 kg, toilet bowls, sinks, mirrors, white goods over 5 kg (in particular, kitchen appliances, washing machines, refrigerators, cooker hoods, hobs, ovens etc.), bumpers, spoilers, car fenders, car exhausts, large car parts, bicycles (except children\'s bikes).

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
uros678 reče Dne, 10. 10. 2022 at 10:40:

Ma kdo kako priporocilo za ultrawide curved monitor, neka res vlkega da lahko tri virtualne monitore gor spravis pa da je resoulucija ok, da ne rabis skaliranja navit da beres text. Ma kdo kake izkusnje s tem?

 

thx

Imam generacijo pred preimenovanjem v G9 in sama uporabnost monitorja ni vprašliva, je pa jebeno slaba kvaliteta vsega za tako ceno. Že preden sem kupoval sem bral da ima grozen blue/yelow bleed na posameznih delih. Ko zvečer ugasnem se še 1h ohlaja plastika in grozno poka. Na prvem panelu je nekako uspelo mušici zlesti v sam panel in jo je scvrlo sredi zaslona skupaj s kar nekaj pixli. Na srečo niso kompliciral ko sem ga dal na servis, pa tudi hitro so uredili, a je potem nov panel prišel s slabim pixlom (ni ne dark, ne white, skoz je nekako siv), pa kmalu mi je še enega pobralo (oba sta na srečo zlo blizu robov). 

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 44 minutami:

Imam generacijo pred preimenovanjem v G9 in sama uporabnost monitorja ni vprašliva, je pa jebeno slaba kvaliteta vsega za tako ceno. Že preden sem kupoval sem bral da ima grozen blue/yelow bleed na posameznih delih. Ko zvečer ugasnem se še 1h ohlaja plastika in grozno poka. Na prvem panelu je nekako uspelo mušici zlesti v sam panel in jo je scvrlo sredi zaslona skupaj s kar nekaj pixli. Na srečo niso kompliciral ko sem ga dal na servis, pa tudi hitro so uredili, a je potem nov panel prišel s slabim pixlom (ni ne dark, ne white, skoz je nekako siv), pa kmalu mi je še enega pobralo (oba sta na srečo zlo blizu robov). 

jaz imam trenutno 2 G5 curved monitorja na servisu že 3 tedne.

 

na enem se je odlimal panel iz okvirja, na drugem sta se pokazali 2 navpični črti.

Povezava do prispevka

Zanimivo, meni so ga popravljali pri Dast in so bli res hitri, mislim da je blo majn ko 14 dni da sem bil brez.

 

Ker si moram na drugi lokaciji umislit še en setup, se spogledujem z 27+34(curved)+27, samo ne vem katero firmo pa kater vzet da bo kar se da enakomerno po velikosti. Pa seveda samo sredinski bo rabu bit malo bolši, stranska dva sta dokaj irelevantna, važno samo da je 1440p. 

Povezava do prispevka

Na šihtu se navadil na 2 ekrana, jebat ga, v akciji sta bila. 

 

Ronin.si reče pred 5 urami:

Zanimivo, meni so ga popravljali pri Dast in so bli res hitri, mislim da je blo majn ko 14 dni da sem bil brez.

 

Ker si moram na drugi lokaciji umislit še en setup, se spogledujem z 27+34(curved)+27, samo ne vem katero firmo pa kater vzet da bo kar se da enakomerno po velikosti. Pa seveda samo sredinski bo rabu bit malo bolši, stranska dva sta dokaj irelevantna, važno samo da je 1440p. 

Na Dast mi ne odpisujejo na maile, na telefon pa se je javil en tipo tok brez energije, da mi je bilo žal, da se sploh je. 

 

Q: a kej veste kdaj bo popravljen?

A: ne

Q: okvirno?

A: ne še kmal

 

 

Povezava do prispevka

:S jaz sem komuniciral izključno preko maila, vse je blo hitro, nič kompliciranja, dejasnko sem mogu prosit da mi niso že naslednji dan prevzema poslal, da sem si uspel uredit nadomestne monitorje za tisti čas.

 

Arey reče pred 3 urami:

To mate za gaming al delate tut kaj resnejsega gor?

 

Delo + gaming. Samo za gaming so ti 2xQHD že skor smotan, ker nimaš proper softwara da bi ti na grafi ali pa v winsih ustvaru virtulane zaslone, ki bi jih potem igre prepoznale kot full screen. Tako da je edina opcija PBP pa furaš kot dva ločena monitorja (se da na teh 2xQHD delit potem na ali 2x 16:9 ali na 21:9 + 11:9), ampak s tem pa spet zgubiš določene druge bonončke (HDR, freesync)  

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 8 urami:

:S jaz sem komuniciral izključno preko maila, vse je blo hitro, nič kompliciranja, dejasnko sem mogu prosit da mi niso že naslednji dan prevzema poslal, da sem si uspel uredit nadomestne monitorje za tisti čas.

 

 

Očitno je rant pomagal, danes dobil sms, da sta popravljena :D

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
rajc reče Dne, 24. 10. 2022 at 14:43:

jaz imam trenutno 2 G5 curved monitorja na servisu že 3 tedne.

 

na enem se je odlimal panel iz okvirja, na drugem sta se pokazali 2 navpični črti.

Sem vas ravno danes mislil vprašat, kaj menite o G5 pa sem očitno že dobil odgovor :cry:

uredilo bitje tuerk
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...