Skoči na vsebino

Monitorji


Vodokotlič

Priporočeni prispevki

Feget reče pred 22 minutami:

V bistvu je oled monitor kot res huda ženska. Ko jo pogledaš ti potisne jajca v rit, najboljši sex in cela izkušnja, samo veliko vzdrževanja. Lahko pa imaš tako kot ostali tule, neko grbasto spako brez zob in potem pametuješ kako se ne splače imeti dobre ženske.

Evo to se pa strinjam! Monitor je isto, kot ženska.  Lahko je tudi isto, kot moški, če imaš nizko resolucijo in mrtve pixle je kot pročelav moški.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 17 urami:

Ne vem no, nimam dioptrije, vidim kristalno jasno in precej bolje od pravzaprav vseh, ki jih poznam:D

 

Pač treba je probat. Meni ste vi kot tisti stari fotri, ki imajo doma 32 inčnega katodnika in se upira preskoku na 65 inčen tv. Monitor mi je 32 itak minimalno, da sploh lahko kaj delam na njem. Če pa imaš monitor za gaming in še kakšen film zraven, pa je 55 inčev res perfektno (ali pa vsaj 49 inčev). 

 

Jaz FPSje ne morem igrat, če je večje od 27"

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče Dne, 18. 6. 2020 at 15:17:

Jaz imam 32" z VA panelom (kao 1ms gaming monitor). Slika je kul, samo ghosting je pa opazen. Crne pa sive barve se zelo blurajo tudi na srednjem "overdriveu".

Sicer sem se navadil, vendar ga nebi vec kupil takega !

Povezava do prispevka

ETHAN 

 

 

tudi jaz kupujem že dolgo časa nov monitor, zdaj imam 27 + 24 kombo......oba 60hz :(

 

prav pasalo bi mi dejansko imeti TV za monitor...bi se potem losal 27+24 ter 22 monitor TV, ki ga imam za gledanje TVja.....3 muhe na 1 mah LOL.

uredilo bitje kmetek
Povezava do prispevka

To sem videl.... Tudi v živo Samsung zgleda res dobro... Samo baje da pri gaming-u ima težave z bloomingom in local dimming...

 

Tako da bo verjetno oled, samo ta burn-in mi ne da miru... Ker ne bom samo jaz na računalniku... Za Playstation 5 in Xbox Series X ni panike. Samo za namizje... :cry:

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 8 minutami:

Iščem en soliden monitor do cca 300 EUR, velikost 27-inch. Malo za igranje iger, malo za pisarniško delo itd. Kaj mi priporočate?

Priporočam ti podaljšan 27" monitor, se pravi ultrawide 34".

Enostavno je precej bolje za gaming in delo.

https://www.computeruniverse.net/de/p/90825607?utm_channel=psm&utm_source=geizhals&utm_campaign=sofort-lieferbar&utm_medium=katalog&utm_content=artikel&agt=288

 

Sicer je malo čez budget, ampak za 350€ dobiš res ultrawide monitor IPS, 144hz, HDR...

Povezava do prispevka

rejzor pravi, da je boljše imeti manjši monitor z nižjo resolucijo, da lahko potem nabiješ detajle.

 

  

atomic reče Dne, 13. 11. 2022 at 23:56:

Pizda... kakor se mi je zdelo neumno nabijanje. Ajde 55" res ni za monitor, ampak kaka 42" bi pa že mogoče lahko bila.

https://www.mediamarkt.at/de/product/_lg-electronics-oled42c27la-2022-42-zoll-4k-oled-smart-tv-1879325.html?utm_campaign=price comparison_mm-ka-produkte onl-nat_3222&utm_medium=psm-product feed&utm_source=geizhals&utm_term=1879325

 

Za 900€ OLED 42" TV, in to dober, z 120hz, freesync, g sync, HDR tak, da noben monitor nima...

 

Ni spet tolk neumno, kot mi je sprva delovalo :)

https://www.techradar.com/reviews/dell-ultrasharp-u4320q

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 6 urami:

Iščem en soliden monitor do cca 300 EUR, velikost 27-inch. Malo za igranje iger, malo za pisarniško delo itd. Kaj mi priporočate?

Poglej za Dell S2721QS, ga imam že kakšno leto. 4K,IPS,60 Hz monitor, super za delo, tudi PS5 sem na njem igral brrz problema. Dobiš pod 300 €, eden boljših P/P monitorjev če ne najboljši. 

 

Zdaj sem naročil Dell G3223Q, 32" 4K s HDMI 2.1 za 120Hz in VRR na PS5 in za pisarniško delo (IPS matrika). Upam da bo, OK. Je pa direktna konkurenca Gigabytu M32U. 

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 2 urama:

Ethan mamljivo...parli italiano dobro?

 

Amazon.de nima za 927?

Amazon.es :)

 

https://www.amazon.es/Televisor-LG-OLED42C24LA-Procesador-Inteligente/dp/B0B136DQ1K/ref=sr_1_1?__mk_es_ES=ÅMÅŽÕÑ&crid=ZXCSSEE6V2WA&keywords=oled%2B42&qid=1668542670&qu=eyJxc2MiOiIzLjMzIiwicXNhIjoiMi4wNSIsInFzcCI6IjAuOTIifQ%3D%3D&sprefix=oled%2B42%2Caps%2C120&sr=8-1&th=1

Ja, tako kot slovensko. Živim ob meji, rojen z italijanskimi risankami in delam z italijanskimi gosti. :) 

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Hvala za linke. Vzel sem ga na Mimovrste, ker sem imel za porabiti še neke bone, vzel se je na firmo tako da je bila cena, ki sem jo na koncu plačal veliko nižja od prvotne. Če ne bi bilo te opcije ga ne bi kupil, ker so te vsote too much za monitor z mojega vidika. Zdaj samo upam, da dobim OK panel. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...