Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Rivers of Blood je najbolj low effort orožje v igri. Art spam melta vse bosse brez problema, pre-nerf pa sploh, legit journalist mode.

 

Moti me, da ima vsak greatsword isti moveset. Claymore moveseta pa recimo ni skoraj nikjer. Upam, da v Erdtree malo razgibajo variacijo znotraj klas orožij, da jih ne razlikuje samo damage in art.

Povezava do prispevka

Ja ma zdaj je neki reduvia plus occult, ne vem.. ni vec kar he blo, za melanijo ne vem kako je ma drugace ostale bose se vedno meltas..

 

rivers of blood pred bleed buffom je bilo najbolj broken ever.. jaz sem invejdal in pobijal po 3 na izi.. sam je hitro postalo dosadno Uno je blo res broken af

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

Moonlight Greatsword owna Malenio na hard. Stagger ji ni prijatelj.

Lih včeraj sem ga pobral, ker njenega (od porcelanaste prasice) questa nisem oddelal v prvo. Mal pobijal zmaje, šel v rupo, nataknil prstan, dobil meč. Treba sprobat ob priložnosti. Zanima me kako se obnese proti late game šefom

 

Povezava do prispevka
Feget reče Dne, 9. 1. 2024 at 16:22:

Ko misliš, da z overpowered buildom že držiš boga za jajca, potem pa malo pogledaš kaj delajo čarovniki v igrici:rofl:

 

 

To lahko imaš itak na vsakem sorc buildu. Pač daš si tisti spell in tist drink narediš. to sem jaz delal ko sem pomagal kolegu v COOP. Problem je da se med spellom ne moreš premaknit in imaš zelo dolgo animacijo tko da dejansko ni OP build. Pa pretty much je to uporabno samo na zacetku fighta.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

V prvo sem bil sorcerer in lahko povem, da ni blo lahko premagat Malenio in Maliketha. Kej druzga je blo, ne pravim, ampak prot njima je blo pa mučenje


Moonveil katana in Wing of Astel, pa prej omenjeni Darkmoon GS meltajo vse bosse, lahko nucaš identičen spec, edino zbrat kaj proti komu. 

Povezava do prispevka

Zato ker važno mi je najbolj da najdem orožje k mi je kul mid game, vse ostalo gre pa v leveling :D sej možn da sm pomotoma prodal, ker občasno prodajam orožja, ki jih imam preveč

 

Zaenkrat imam za glavno orožje Bloodhound's Fang pa kar gre, lih sem šel v eno od večjih temnic, tam kjer se furajo po tirnicah neki velevitezi

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Včeraj sem naredil še zadnji build za DLC, mislim da je to to, nimam več Somber 10tk, računam, da jih bo v DLCju ful. 
 

Tko da zdej mamo ofiš:

80 INT Wing of Astel / Moonlight Greatsword / Moonveil melee build

 

80 DEX Hand of Malenia / Nagakiba build

 

80 FTH Blasphemous Blade in Dragon lightning incantatione ker izgledajo pimp

 

Dex build mi je sicer fun, ampak ne morem fashion soulsat preveč, ker rabim 72 poise da landam waterfoul rape. 
 

Int build melta bosse, Wing za velke, MGS za ranged, Moonveil za hitre…

 

Blasphemous pa poka 4500+ dmg nuke, malo unfair. Dela na vse. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...