Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Lihkar gledal in želel prilepit :D sem upal, da bo še do Malenije prišel, ampak ajde, bo vsaj posebej video za to

 

Tam, ko se je tepel z Malikethom sem takoj občutil PTSD. Meni je Maliketh še vedno težji boss od Malenije in ga v drugo sploh še nisem šel delat :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Lihkar gledal in želel prilepit :D sem upal, da bo še do Malenije prišel, ampak ajde, bo vsaj posebej video za to

 

Tam, ko se je tepel z Malikethom sem takoj občutil PTSD. Meni je Maliketh še vedno težji boss od Malenije in ga v drugo sploh še nisem šel delat :D

meni je gladko težji. Malenia ima pač cheesy taktiko in bullshit napad ampak ko se naučiš dodgat waterfowl dance je zlo predictable fight. Je pa tko iz nule če gledaš za nooba Malenia pomojem dost bolj jebena ker se ti pri prvih poskusih zdi da je dejansko nemogoče, pr Malikethu pa dosti ljudi pride v 2. fazo s prvim poskusom.

Povezava do prispevka

Maliketh NG strat: R1, O, R1, R1, R1, O, O, R1 ... profit?

 

Malenia je jeba, ker pač ima tisti ''I win'' attack in dokler se mu ne znaš izognit nimaš šans za zmago. Pa seveda bullshit life leech mehanika. Maliketha enkrat, ko si pri njemu si najbrž že tako močan, da ga v večini primerov le zergaš. NG++ je seveda drugače in je Maliketh na sploh boljše designiran fight. Če bi mu dali gimmicke od Malenie folk ne bi prišel skozi fight po moje.

 

Me dejansko zanima ali obstaja kak mod, ki daje bossom life leech od Malenie, bi blo zanimivo videt, kako bi se obneslo v praksi.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Z Malikethom nikoli nisem imel težav z Malenio pa kar. Pravzaprav z nobenim boss-om razen z Malenio v določenem buildu nisem imel težav, da bi mi ostalo v spominu. Še največkrat sem zraven nje ponavljal Radovana in Elden Beasta.

Kaj pa Astel, Stars of Darkness? Edin boss ki me je prejebu v NG+ tko da sem potem kar mimic tear uporabu. Faking 10x težji od tistega na koncu questa od Ranni.

Povezava do prispevka

Ne spomnim se kaj posebnega... Toliko tega, da mi je šlo z glave :D Ampak verjetno sem že daleč največ težav imel z Malenio in potem zadnji boss fight, ker mi je najbolj ostalo v spominu, da sem bil full živčen zraven. 

 

Z arcane buildom mi Malenia ni bla full težka, je pa bil toliko bolj zadnji boss, ker sta oba imuna na bleed, z strength buildom pa Malenia (al kaj sem že mel se ne spomnim točno). 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

V bistvu je madness najboljši konec, a ni?

 

Ranni odfuka stran in pusti svet samemu sebi.

 

Classic endingi so ena ista varianta - vse ostane enako, le ti si glavni mamojebac z nijansami.


Shiteater ending je kul ampak dobesedno shit.

 

Madness je purge, aoe Hirošima, skuri vse in gremo ponovno. Najbolj Dark Soulish in najbolj zaključi zgodbo.

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Z iglo, ki jo uporabiš v areni tistega boss-a (Placidusax) kolikor se spomnim. Ampak to je praktično nemogoče ugotoviti sam in še cel kup ostalih zadev moraš narediti, da dobiš vse kar rabiš.

haha lol kako bi to vedu

 

pa že tkointko zajeban boss, zdej bom pa še z iglo tam opletal :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 16 minutami:

haha lol kako bi to vedu

 

pa že tkointko zajeban boss, zdej bom pa še z iglo tam opletal :D 

 

Saj pravim, da praktično nemogoče, da bi to kdo sam ugotovil :D Jaz sem videl, ko sem bral o endingih in je bil omenjen edini način kako reversat ta "Two fingers mark".

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...