Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Lepi Šime reče pred 9 minutami:

Grem gledat kje dobim moonveil katano in opazim, da dobim točno pri temu zadnjemu bossu, ki me že nekaj časa zajebava :D 
In sicer pri magma vyrmu... Mamico mu nabrišem!

Po repu ga toci al ob strani po trebuhu max.. par udarcev roll.. malo po malo a potepljenjem ni neki zajeban.. jaz sem ga zdaj naredu z lvl 40 in dual blade plus 10 

 

Aja ni mi dal katane beko drugo orozje mi je dal 🤣🤣 samo jih je vec ne ne vem katerega mislia 🤣

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 14 minutami:

Aja ni mi dal katane beko drugo orozje mi je dal 🤣🤣 samo jih je vec ne ne vem katerega mislia 🤣

 

Magma Wrym v Gael Tunnelu v Caelidu jo vrže.

 

@Lepi Šime ta katana najbolj scala z inteligence. Torej ti mora inteligence biti prioriteta. Strength pa je itak tako slabo scalanje, da sploh ne vlagaj vanj.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Končal, svaka čast tistim, ki ste to odvozil v 80 urah z nekimi bednimi 120 leveli in zraven stisnili še platino. Jaz sem online sicer po parih urah ugasnil, ker je bilo čist preveč nasrano z msgi in sem do "ok ubil sem vse kar sem našel" ignoriral internet napotke. Brez grinda sem končal pri 110 urah level 167, nekak so bili vsi bossi dokaj ljudski in na mestu, razen godskin duo ko sem ju prvič srečal, pa ne vem a je par levelov in pavza naredila razliko ali sta fasala nerf, sumim to drugo.

 

Anyway, nice ride, Sekiro mi je še kr naj njihov špil in dejansko skill based, samo se ne bom tužil, take igre pridejo redko. Absolutno je pa ful boljša izkušnja če se znaš tempirat in se je ne nažreš.

 

Pa drugo, brez neta oz. hivemind sporočil ni šans da en človek najde vse bosse in poveže vse queste. Milicent quest, če se ti ne poklopi raziskovanje kje jo boš najdu na vseh lokacijah po mapi v pravem zaporedju, pa trikrat na koncu v isti zakotni brlog, valda. Isto dragonlord placidusax, ne najdem ga sam pa če sem 15 let na samotnem otoku in mam samo ps5 in elden ring. Jebanje igralca v glavo award pa dobi nevidni most gor v snegu. 

Povezava do prispevka

kako je ta boss trooooool

1x se ga bom lotil brez mimika sam ni me se volja

 

sem zamenjal str build z dex suppoku + freez ne vem kako se klice ash, dmga poln kurac.. aja level 125

 

Ampak nimam niti malo slabe vesti za mimika ker ta boss je max troll.. v prvi fazi ima uni napad, ki te one shota, ce si blizu in nepripraven in proti koncu faze ga se spama na hard!!! v drugi fazi pa se hujse z dodarkom scarlet rota in uni air napad roza one shoot.. mislim sej se da nastudirat.. drugace gres na yt pogledat, da ne zgubljas casa, ki te wajpne in jovo na novo 10 min preden prides do 2. faze... saaaammm res ga trolla na hard.. uni ki naredi tega bossa brez mimika brez neke broken zadeve, svaka cast res.. ma ze brez mimika je dovolj da nisi neki nad 150

 

Da ne govorim kako se heala, brez hudega op dmg nimas kaj iskat

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Men s ščitom (brez skilla na njem) ni šlo najbolj, tudj potrpežljiv nisem bil več tok kot na začetku igre, in sem rekel ok bomo igral igro cifer, sigurno me bo kdaj zadela, fora je, da njo ful bolj boli, ko jo jaz. Sem dual wieldal greatsworda, fuknu sem nase attack buff, vse stats boost talismane, ekstra fire dmg v flaški in talisman, ki dvigne dmg če je blizu rot. Če hočeš še bolj easy mode čez to fukneš še mimica. R1 ji skensla animacijo, v drugi fazi ima probleme začet fajt :lol:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

Lepa! Nikoli še nisem bil s ščitom pri njej. Nisem mel pojma, da ščit odbrani tisti njen combo.

Ma samo za prvi del, ostalo pol je precej lahko dodgeat. Prvi del se da tudi, samo mi je blo vedno ful zajebano. Raje sem ji dal nazaj tisto malo HPja. :D

Šimšalamima Huhu reče pred 3 urami:

Men s ščitom (brez skilla na njem) ni šlo najbolj, tudj potrpežljiv nisem bil več tok kot na začetku igre, in sem rekel ok bomo igral igro cifer, sigurno me bo kdaj zadela, fora je, da njo ful bolj boli, ko jo jaz. Sem dual wieldal greatsworda, fuknu sem nase attack buff, vse stats boost talismane, ekstra fire dmg v flaški in talisman, ki dvigne dmg če je blizu rot. Če hočeš še bolj easy mode čez to fukneš še mimica. R1 ji skensla animacijo, v drugi fazi ima probleme začet fajt :lol:

Itak, talizmani so zakon. Jaz sem sicer uporabljal tiste, ki ti enhancajo jump attack in charged attack, da sem ji hitreje buildal poise break. Pa mimic za moje pojme bi v tem fightu naredil več škode kot koristi, ker jo stalno heala, pa tudi čisto sfuka flow sovražnikovih napadov in je težje parryjat.

bigboss82 reče pred 1 uro:

Dober ta scit.. :) nice tip

Kot je omenu Bitsu, parry jo povsem onesposobi. Samo nadrkat je treba timing, kar sploh ni tako zajebano. Če ponavljanje borbe ene 30krat pomeni ne-zajeban fight seveda. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Fak komaj zdaj sem zastekal... ko je reku vucko da ima vec sejvov..

 

Stari moj pa to lahko dupas iteme kot hoces.. lahko dropas kolegu ki je lvl 1 vse kar imas, ce ni upgrejdano in pol samo reloadas save 🤣

 

Pa btw.. pametno je naredit sejve in jih uploadat na razlicnih levelih vsah 100 in 125 ipd.. mogoce tudi 60 al manj ce hices trollat

 

Tako ste vi delali platino a 🤣🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...