Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Jaz sem po pravic burnoutal po toliko preigranih urah najprej v HFW pol pa še Elden Ring in bom nekaj časa malo gledal TV serije itd ki so vmes kapnile na Netflix potem pa gremo naprej novim dogodivščinam naproti. Pa HFW sploh še končal nisem lol... 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 39 minutami:

Evo naredu vse razen zadnjega bossa 70 ur, lvl 125..

 

Moji opazki glede igre so naslednji..

 

Igra je easy neglede na class. Zdaj. Da ne bom upgrejdal orozja na max nisans. IMO ostabejo 2 varijante. Ena je da si nizji level, sam ze 125 od snega naprej res ne vem kam s runami. Imam po 99 kamnov ipd.. to pomoje odpade. Aja pa popusul sem ziher 1mio run by the way

 

Edina varijanta je da nikoli ne summonas (mimika), to ti naredi igro precej tezjo pri end game bossih in tudi kaksnih prej. To je ena opcija. Vsekakor zelo proper.

 

Ampak vseeno nekaj se manjka. Ne vem pizda da nimas vec kot 40 vigorja mogoce, be verjamem al pa da imas nek clusterfuck build vsega po malo.. ultra hybrid al neki

 

V glavnem naslednji run grem komplet brez mimika oz szmmona.. za build pa se ne vem

 

 

 

Pismo, sem bil prepričan, da si že končal in da delaš drugi run čez špil, a si res šele zdaj končal? Ker se spomnem, da si govoril o Malenii še preden sem jaz bil pri njej, tudi zato sem mislu, da si zdaj na NG+ ali pa z drugim likom...

 

Jaz sem pa čisto burn outan od igre, pač nardil cel run z vsako luknjo, drugi run sem nardil do ene 60%, tudi vsako luknjo, magic build... pol me je pa že vleklo na faith ali arcane, bolj kot dokončanje magica, ampak se mi res ne da it spet skozi iste začetne temnice ter spet it čez celo Liurnio... ufff... pavza raje, sej nič slabega, ampak ko daš 200 ur v nekaj je čisto razumljivo.

 

Sem šel nazaj na HZD2, prav super špil, res škoda, da sta praktično izšla istočasno. Pa tudi kot @Gatsu sem se malo vrgel v Netflix in podobne reči, ki se jih v zadnjem mesecu spustil.

 

Sej drugega res velikega novega ne pride kaj kmalu, tak da se bom morebiti spet vrnil čez kak mesec v ER...

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Pismo, sem bil prepričan, da si že končal in da delaš drugi run čez špil, a si res šele zdaj končal? Ker se spomnem, da si govoril o Malenii še preden sem jaz bil pri njej, tudi zato sem mislu, da si zdaj na NG+ ali pa z drugim likom...

 

Jaz sem pa čisto burn outan od igre, pač nardil cel run z vsako luknjo, drugi run sem nardil do ene 60%, tudi vsako luknjo, magic build... pol me je pa že vleklo na faith ali arcane, bolj kot dokončanje magica, ampak se mi res ne da it spet skozi iste začetne temnice ter spet it čez celo Liurnio... ufff... pavza raje, sej nič slabega, ampak ko daš 200 ur v nekaj je čisto razumljivo.

 

Sem šel nazaj na HZD2, prav super špil, res škoda, da sta praktično izšla istočasno. Pa tudi kot @Gatsu sem se malo vrgel v Netflix in podobne reči, ki se jih v zadnjem mesecu spustil.

 

Sej drugega res velikega novega ne pride kaj kmalu, tak da se bom morebiti spet vrnil čez kak mesec v ER...

Sem sem..to je 2 run na ps5

 

Pa pol imam se cel kup nedokoncanih buildov..en je maddbes lvl 50 sem exploital rune farm in +10 somber upgrade 🤣

 

Jaz morqm tudi igrat hzd in gt7.. zdaj bom vrjetno hzd.. lepo v izi..kajstorija je ql? Vi ki ste ze preobrnili

 

Ma kkme zajebe vidim na yt video, po par dnevih in me prime s5 igrat ED.. pa vedno odkrijem kaj kar prej nisem..qzestov itak nisem naredu niti pol ;)

 

Jaz imam tudi ene 200 ur vse skupaj, se vec pomoje

 

Sam tko par dni en teden pavze vmes, mogoce dva.. pol pase itak v drugo ne raziskujes vsega.. jaz sem prvo imel 120.. zdaj pa 70.. pa imam od itemov se vec pomoje

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 minutama:

Kaki parfumi. To je zrelo skoraj za ban, madona!

 

Kot pravi moški moraš itak bit smrduh z naravnimi vonjavami only, ne pa naparfumirani metroseksualec.

 

Saj... Zato pa jih ubiješ z vonjem parfuma, ki ga možati boss-i niso vajeni in storijo samomor, ko zavohajo smrad po rožicah. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Motijo pa me ene zadeve precej glede NPC-jev in questov. Ene zadeve enostavno niso pravilno povezane. Končno sem želel narediti nekaj questov, ki sem jih prej zajebal in spet ni šlo skozi. Kako je lahko čist na koncu območja ena naloga, ki je ne moreš narediti brez, da ubiješ invejderja in pobereš njegov loot... Ampak on pa te ne invejda, če si prej pobil vse boss-e območja? Naj se jebejo s tem. Da dobiš nek Fingerprint grape bi te moral nek NPC invejdat pred Church of Inhibition, ki je na, skrajnem koncu Liurnie. Ampak kot rečeno sem potem zgooglal in te ne invejda, če si prej pobil vse boss-e v Liurniji. Drek. 

 

Prvič mi je tudi Rogier krenil ultra hitro. Nimam pojma kaj trigera njegovo smrt. Sploh ni prišlo do tistega, da mu lahko dam ono rezilo. Zdaj ne vem ali bo sploh možno delal quest od D-ja in Fie. Sploh še nisem prestopil praga Alteus platoja in Caelida. 

 

Nepheli enako. Prej itak ni blo možno narest questa (pred patchem), sedaj pa spet vse neko sumljivo... Vrstni redu dogodkov se znajo res zjebat in sploh niso logični. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Vceri sm pogruntal kak one  nevidne hrosce u izi ruknes. One ko laufajo okol, puscajo stopinje in za nagrado dobis ash of war. Prej sem pac gledal kje je njegova pot, se postavil in probal tajmat zamah z mecem. Ene parkrat itak sm rabu, da sm ga kresnil. Vcer pa cheese verzijo zgruntal. Postavis se na stopinje, vzemes kojna in samo heavy attack drzis. Fora je da drgne z mecem po tleh ene 2 sekundi preden zvajzne. No pac te 2sec drgnjenja tut mal dmga delajo, tk da dejansk hrosc se na mec zavrti. E z res, verjetn sm to pr zadnjem hroscu zgruntal

Povezava do prispevka

Evo pa je officially tudi meni nekako presedlo. Ko vas je večina zadnje dneve govorila o tem, sem jaz še vedno imel voljo. Potem pa danes ugotovim, da me dejansko ne vleče več tako naprej. Bom dal malo na pavzo sredi tretjega skozihoda. Ni več tiste motivacije ponovno it skozi nekatera neljuba območja. 

 

Sem pa ziher podrl svoj osebni rekord s to igro (toliko ur v takem času). In zato samo kapo dol From Softu :worship:. Ziher se še vrnem v prihodnje! 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...