Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 16 minutami:

Tezil sem samo zaradi tega, ker mi je pedercina Berbasecks, ki je lih 2x na leto v igrovju, grozil in me tudi potem benal. 
 

se dobro da v tem casu kekit in tomazzek nista rabila moje pomoci. Sem si oddahnil

 

Kočevc reče pred 5 minutami:

Eh bv govorit, verjetno je bil tecen, ko ga niso spustil na orgije

 

 

sem kr vsak dan tu :*

 

aha, lagano nadaljuješ

naslednjo dobiš spet :* 

podjebavanje in LGBT bashing prihrani za gnoj

Povezava do prispevka

Ufff... kar žešče zajebani postajajo šerifi.

 

Ene 2 uri sem rabil, da sem prišel spet na plano v mesto/predmestje. Sem moral tu sejvat, ker ne bo šlo več skozi danes. Bom raje sveže zakorakal notri, ko bo več časa.

 

Sem pa se odločil postati half ilithid in zaenkrat še 2 kompanjona prepričal v to. A ste vi tudi to izbrali ali se izognili? Nisem še uspel nekaj testirat, ker je to blo ravnokar, se mi pa zdi, da zdaj Astarion kar leti namesto skače ipd. Perception checki so še lažji zaradi prednosti...

Povezava do prispevka

Meni pa je car :D Nikoli mi ni blo žal, da sem ga vzel za glavni lik. Ampak itak imama čist različni stil igranja. Jaz probam vse rešit brez boja ipd. Samo Karlach imam za udarno moč v bistvu v partyu.

 

Kaj uporabljate naprej s Shadorw Blood of Lathander al nov spera, ki ga prejmete od Nightsong? Jaz sem zdaj malo menjal na sper, da vidim... Podobni orožji sta. Itak redko dela mele attack Shadow.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Ok kle mas prav, spear ma za 2 visji dmg. Sam Lathander demolisha undeade in fiende, pa se oni sunbeam ma

 

Ta ima tudi nek žarek svetlobe (sun beam). Baje eni dual wieldajo orožji. Ne vem koliko undeadov bo v Baldur's Gateu naprej. Baje je največ v Shadowlandsih. Bomo videli... obe orožji imam pri roki.

 

Zdaj sem dal Jaheiro v party namesto Wylaa in Galea. Da malo sprobam...

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

uporabljam seveda. Vsak fight je tezek od goblin campa naprej. Jst sm sele lvl4, v ekipi so stirje, v campu te pa napade 30 goblinov pa se ksn big guy k enkrat zamahne pa si konc.

na seb imam najboljs equipment kar trenutno mam, uporabim vse spelle ki so na voljo ampak ja im totally stuck

Povezava do prispevka

Fishboy, ne obupat :) Začetek od Act 1 oziroma to kar opisuješ je daleč najtežji del špila. Opreme nimaš nobene, lajfa nobenega, ful ti ni nič jasno, sovražniki te skoraj vsi ubijejo v dveh turnih.

 

Goblin camp pusti oz probaj priti mimo brez borbe, ker te bodo pri level 4 druščini goblini tako nabrcali v jajca, da boš do konca špila imel dialoge v sopranu. Rajši pejdi naokrog malo in pusti tisto za par levelov več.

 

Povej kerega lika igraš in koga imaš v druščini, pa ti bomo mogoče znali pomagati

Povezava do prispevka

Hja, vedi da lah prakticno vsak encounter si olajsas al pa se mu izognes ce si jezicna branjevka. Npr za goblin camp, uno vesco lah odpeljes na samo in jo tm boksnes v trebuh. Onemu taglavnemu lah eksplozivne sode nastavis pod noge, splezas na trame zgorej in mu samo zapalis ogenj pod nogami. Tk da ti preostane sam se ena pa ene par goblinckov. Tudi kle si lah pomagas, tako da one pajke spodaj na plano spustis. Zunej te sicer cela rajda goblinov caka, ma ce si prisel notri skozi podrt zid v zgornjem nadstropju, mas lahk tko tut asa c rokavu. Z githrakiji pred mountain passom se lah pomenis in te pustijo pri miru npr, fight avoided

Povezava do prispevka

Ne vem, več kot 4 pa gotovo, ko sem šel nad gombline. Njihov camp sem našel čisto na koncu, ko sem pregledal že celo ostalo mapo.

 

Se mi zdi, da sem ful EXP-ja dobil tekom igrice, ker sem res vse prešnofal. Recimo level 12, torej Max level, sem bil že čisto na začetku Act 3, mislim da celo že v prvi Act 3 mapi, ki se ti odpre. Od oka sem ene 30 ur preigral na max levelu :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...