Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Me veseli da je še nekdo opazil

 

Karlach prebija že od samega začetka. Tam, kjer jo dobiš v party, mi je zabila neki v smislu "Hold your horses, you will have to play this game a bit more before you can do that"

 

9wN6FS.jpg

 

 

Drgač zelo nisem fan tega. Težko se spomnim česarkoli, kar bi mi bolj sfukalo immersion.

Povezava do prispevka

Karlach na polno prebija 4th wall cez celo igro. 

 

Ce mene vprasas je to na polno hommage na meta gaming ko se igra pravi dnd. Ponavad med igranjem na polno padajo forice joki, podjebavanja med igralci in DMom.V BG3 se zgodi se tok poredko da mene osebno ne moti mi je pa ultra fun ko prbije kako :)

Povezava do prispevka
Niblonian reče Dne, 18. 10. 2023 at 15:56:

 

pocak da prides v mesto. ko spil rata cist druge vrste spil :) ni vec exploration nekih rusevin ampak politika factioni, pijanci, neke vodne nune k zalujejo, itd, itd, itd, men je act 3 iskreno najboljsi ker so res hudo zadel filing mesta, sam je tok vsega da glava boli. 

Mogoče je namenoma tako zasnovano, ker tudi v enki si bil z vstopom v mesto naenkrat zasut z možnostmi. Pa brez ene pametne karte, ugh.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 57 minutami:

Da nem iskal nazaj po temi. A lahk nardiš Moonrise Towers pred Mountain passom, al k zaključim s Forgom nej grem prvo Mountain pass? 

Mountain pass te zelo dobro pripravi na Cursed Lands. Sam očitno si ti dol že spucal stvari, tko da ne vem koliko ti je zdaj to pomembno.

Po moje se ti splača iti v Mountain Pass. Je dokaj kratka ekskurzija s kul stopnjo.

Povezava do prispevka

Pretty much. Tole se kr stopnjuje, že Act2 mi je bil za odtenek ljubši kot Act1, ki je bil dokaj tipičen RPG setting

 

Act3 je pa :avadodo: setting, količina likov za pogovarjat, količina lukenj za prebrskat, questi, kreganje s starimi znanci, pogovarjanje z golobi :avadodo:, Tara, murder mystery, una oštarija, novi crime lord :avadodo:

Povezava do prispevka

Nekaj me mede... Pred vstopom v Thorm Mausuleum sem srečal Raphaela, ki je naročil, da ubijem neki stvor. Sem šel vse okrog popucat in vstopim v mavzolej. Zdaj pa mi kaže en quest znotraj, za tega drugega pa me hoče spet na vrata ven poslat. Zunaj pa ni nobene quest markerja. Kaj je ta quest zunaj al notri in je samo označba čudna? Ne bi rad končal onega Gauntlet of Shar questa in da mi pol zaklene tega z Raphaelom. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ta stvor je v mauzoleju. Ne mors koncat gauntlet od shar questa, brez da se soocis s tem stvorom. Je pa glede na potek zgodbe bistveno, da gres najprej v moonlight towers, in sele nato v ta gauntlet. Ce naredis prvo gauntlet, pol se ti dolocene stvari, side questki zaklenejo. Ne rabis hodit kt po jajcih, komot spucas gauntlet, samo k naredis prakticno vse, in hoces it “nekam naprej”, ti bo igrica vrgla neko opozorilo, da ce res zelis it naprej, da se bo neki spremenl. Js sm do kle resil gauntlet, pol pa sel ven in ostale stvari raziskvat, finisirat

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

what? zakaj bi sel najprej v moonrise towers preden gres v mavzolej? najprej gres v mavzolej, da poisces nightsong wpn in pol gres v tower whoopat ass. (pac to je meni naraven flow, valda je mozno tudi obratno I guess) tudi gauntlet of shar ne vem ce je povezan s tem stvorom, ker je to bolj kot nek raphaelov sidequest.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
drevored reče pred 4 minutami:

what? zakaj bi sel najprej v moonrise towers preden gres v mavzolej? najprej gres v mavzolej, da poisces nightsong wpn in pol gres v tower whoopat ass. (pac to je meni naraven flow, valda je mozno tudi obratno I guess) tudi gauntlet of shar ne vem ce je povezan s tem stvorom, ker je to bolj kot nek raphaelov sidequest.

Sej je napisal, če greš prvo delati do konca Gauntlet se ti v towerju na začetku zaklene par questov in jih ne moreš več delati. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
drevored reče pred 3 minutami:

what? zakaj bi sel najprej v moonrise towers preden gres v mavzolej? najprej gres v mavzolej, da poisces nightsong wpn in pol gres v tower whoopat ass. (pac to je meni naraven flow, valda je mozno tudi obratno I guess) tudi gauntlet of shar ne vem ce je povezan s tem stvorom, ker je to bolj kot nek raphaelov sidequest.

jaz sem naredil isto kot Kočevc, najprej večino prečekiral, samo sem se bal, da bom kaj falil, če ne grem vsaj malo pošpegat v Moonrise. Pol ti pa itak postane jasno, da ko je Gauntlet of Shar narejen se tudi story del premakne naprej, tako da sem vesel, da sem naprej končal vse sidequeste in rešil kolege iz ječe

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 28 minutami:

Je pa glede na potek zgodbe bistveno, da gres najprej v moonlight towers, in sele nato v ta gauntlet.

 

Ko sem prišel do tja, sem se spomnil, da si to omenil pred par dnevi. Zato sem šel najprej v Tower in iz celic rešil obojne "kompanjone" ter ostale zadeve (pogovore z onim "nesmrtnim" in babo - pozabil ime) in šel sedaj v Gauntlet k Baltazarju.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...