Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Gapi182 reče pred 2 minutama:

Bolj ko igram bolj vidim zakaj bojo igre kar hitro po 100€. Zaenkrat mi je act 2 boljši od prvega. Zgodba in podzgodbe se odvijajo fantastično. Tudi vedno bolj prihajajo moje izbire do izraza 

Cene bojo tak šle vsako generacijo gor. Če bojo vsi špili kvalitete BG3 po ceni 100 € sploh nebo problema dati toliko za njih. A tak vemo, da bo takih izjemno malo.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

A tak vemo, da bo takih izjemno malo.

 

Glih 3 gre na celo generacijo (mogoče), a ceno bodo imele po večini vse isto. Bo se vsaki par krat nategnil, preden bo naletel na igro, ki si bo zaslužila polno ceno. Jaz sem itak full zmanjšal day one nakupe. Kupim day one samo tisto kar vem, da bo interes tukaj na forumu za prodat naprej. Na blef nekih bedarij ne kupujem več in da mi pol stoji doma.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 41 minutami:

 

Glih 3 gre na celo generacijo (mogoče), a ceno bodo imele po večini vse isto. Bo se vsaki par krat nategnil, preden bo naletel na igro, ki si bo zaslužila polno ceno. Jaz sem itak full zmanjšal day one nakupe. Kupim day one samo tisto kar vem, da bo interes tukaj na forumu za prodat naprej. Na blef nekih bedarij ne kupujem več in da mi pol stoji doma.

Jaz sem vmes zaradi Jazbine in njihovih popustov dosti kupoval day1. Sedaj pa spet kar zmanjšal. Razen, če ni od kakšnih preverjenih studijev, ki so mi všeč me more res navdušit špil, da bom nabavil day1.

 

Nazadnje ko sem jaz na blef kupo špil je bil to Hollow Knight in me je totalno prevzel. Drugače pa res redko, da bi kaj kupo brez da ne vidim par reviewjev ter ocen.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Weraziel reče pred 55 minutami:

Nisem vedel, da to obstaja :D 

 

Baldur's Gate 3 has been nominated across 5 categories at the #GaymingAwards24, including:
🏆 Game of the Year
📖 Gayming Magazine Readers' Award
❤️ Authentic Representation Award
💼 Industry Diversity Award
🏳️‍🌈 Best LGBTQ Character Award
 

Gayme of the year bi lahko meli :D

 

 Niso dovolj woke.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Navedek

At a Game Developers Conference (GDC) panel today, Larian Studios founder Swen Vincke dropped something of a bombshell by revealing that the developer isn't planning to release any expansions or DLC for Baldur's Gate 3, nor a Baldur's Gate 4.

 

Instead, Vincke said at the panel, Larian plans to move away from Dungeons & Dragons entirely and do something new, leaving the IP in publisher Wizards of the Coast's hands.

 

Povezava do prispevka

sicer zelo kisla novica, je pa silver lining vsaj to, da boš imel pri fizični izdaji na DVD-ju final verzijo špila :D 

 

me pa zanima kva je razlog za to, a so se kej skregali al kaj, ker v Larianu bi lahko še ene 10 let živeli ko bogovi na račun D&D špilov, glede na rezime ki so si ga ustvarili z BG 3. Zih je moglo nekaj počit, ker vsaj en orenk DLC za BG 3 bi v normalnih okoliščinah ziher naredili. Engine je ready, art je narisan, procesi so postavljeni, ekipa je ufurana, pa tudi kader bi bil gotovo za akcijo, zdaj ko so se malo spočili, sploh če bi jim Swen dal proste roke da lahko naredijo nekaj fuknjenega. Da ne omenimo, kok dodatnega keša bi jim to navrglo.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 minutami:

Engine je ready, art je narisan, procesi so postavljeni, ekipa je ufurana, pa tudi kader bi bil gotovo za akcijo, zdaj ko so se malo spočili, sploh če bi jim Swen dal proste roke da lahko naredijo nekaj fuknjenega.

 

dobesedno odgovoril si sam sebi zakaj raje grejo delat nekaj novega. pa nekaj novega verjetno ne pomeni streljacine ampak nov crpg

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

sicer zelo kisla novica, je pa silver lining vsaj to, da boš imel pri fizični izdaji na DVD-ju final verzijo špila :D 

 

me pa zanima kva je razlog za to, a so se kej skregali al kaj, ker v Larianu bi lahko še ene 10 let živeli ko bogovi na račun D&D špilov, glede na rezime ki so si ga ustvarili z BG 3. Zih je moglo nekaj počit, ker vsaj en orenk DLC za BG 3 bi v normalnih okoliščinah ziher naredili. Engine je ready, art je narisan, procesi so postavljeni, ekipa je ufurana, pa tudi kader bi bil gotovo za akcijo, zdaj ko so se malo spočili, sploh če bi jim Swen dal proste roke da lahko naredijo nekaj fuknjenega. Da ne omenimo, kok dodatnega keša bi jim to navrglo.

Glede DLC kvaliteta, ki je sicer cel špil na zavidljivo norem lvl tekom špila pada in act 2 in 3 nikoli ne dosežeta act 1. Ne mislim, da so svetove razlike v kvaliteti. Dvomim, da bi lahko DLC izdali na nivoju kvalitete act1.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

sicer zelo kisla novica, je pa silver lining vsaj to, da boš imel pri fizični izdaji na DVD-ju final verzijo špila :D 

 

me pa zanima kva je razlog za to, a so se kej skregali al kaj, ker v Larianu bi lahko še ene 10 let živeli ko bogovi na račun D&D špilov, glede na rezime ki so si ga ustvarili z BG 3. Zih je moglo nekaj počit, ker vsaj en orenk DLC za BG 3 bi v normalnih okoliščinah ziher naredili. Engine je ready, art je narisan, procesi so postavljeni, ekipa je ufurana, pa tudi kader bi bil gotovo za akcijo, zdaj ko so se malo spočili, sploh če bi jim Swen dal proste roke da lahko naredijo nekaj fuknjenega. Da ne omenimo, kok dodatnega keša bi jim to navrglo.

Pomojem hočejo nekaj svojega it delati naslednje. BG le ni njihov IP. Licence pa znajo tudi biti zelo drage.

 

Swen se je tudi pred kratkim pizdil čez greedy publisherje. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 urama:

Pomojem hočejo nekaj svojega it delati naslednje. BG le ni njihov IP. Licence pa znajo tudi biti zelo drage.

 

Swen se je tudi pred kratkim pizdil čez greedy publisherje. 

Točno to. Sej se je že govorilo o temu.

 

Prav jim je, naj zaslužijo, samo je pa res, da tud renome mogoče ne bo dost za Larian da se bo naslednji špil prodajal v podobnih cifrah.

Povezava do prispevka

Ja mislim da so Lizzards of the Coast, lastniki D&D licence, zelo konkretni gnoji od corpo folka ja, hehe :D Totalno in 100% samo money / profit oriented - samo pogledaš kaj so naredili iz MTG-ja v zadnjih parih letih in ti je vse jasno (štancanje setov že skor na mesečni ravni, printanje limited setov, printanje limited kard, printanje super tripple mega rare limited kart itd). Tko da zelo verjetno, da se je kle neki zalomilo, če se grem kavč analitika in vdeževalca.

 

 

fric reče pred 7 urami:

Glede DLC kvaliteta, ki je sicer cel špil na zavidljivo norem lvl tekom špila pada in act 2 in 3 nikoli ne dosežeta act 1. Ne mislim, da so svetove razlike v kvaliteti. Dvomim, da bi lahko DLC izdali na nivoju kvalitete act1.

 

Se strinjam da je Act 1 najjači, ampak je tudi vse ostalo za tem odlično. Raphaelovo domovanje, Shadowhearin quest epilog, Astarionov epilog... vse to je Act 3 roba.

 

DLC bi jim dal pa itak možnost, da vse skupaj na nek način resetirajo in naredijo nekaj povsem svojega, ne-vezano na prejšnje Acte. Tko da na nek način bi lahko spet naredili Act 1 zadevo, če uporabim tvojo terminologijo.

Povezava do prispevka
fric reče pred 8 urami:

Glede DLC kvaliteta, ki je sicer cel špil na zavidljivo norem lvl tekom špila pada in act 2 in 3 nikoli ne dosežeta act 1. Ne mislim, da so svetove razlike v kvaliteti. Dvomim, da bi lahko DLC izdali na nivoju kvalitete act1.

Meni osebno je act 2 boljši od prvega. Pri tretjem sem pa še dokaj na začetku tako da težko ocenim. Od fightov do zgodbe in questov, vse mi je bolj raznoliko in boljše v act 2 kot v 1. Je pa res da je exploration najboljši na začetku, plus na novo spoznavaš mehanike igre in je vse wau.

Mislim da je act 1 večini "boljši " iz istega razloga kot je pri seriji filmov večinoma prvi najboljši. Pač človeška narava... raje imamo zaplete in odkrivanje stvari na novo kot pa razplete. Tudi pri neki fighting igri se bo vedno bolj zabavno učit novi karakter kot pa poskusit izpopolniti tvoj main.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

Ja mislim da so Lizzards of the Coast, lastniki D&D licence, zelo konkretni gnoji od corpo folka ja, hehe :D Totalno in 100% samo money / profit oriented - samo pogledaš kaj so naredili iz MTG-ja v zadnjih parih letih in ti je vse jasno (štancanje setov že skor na mesečni ravni, printanje limited setov, printanje limited kard, printanje super tripple mega rare limited kart itd). Tko da zelo verjetno, da se je kle neki zalomilo, če se grem kavč analitika in vdeževalca.

lizzardi so pod Hasbro marelo, wizards of the coast nimajo glih neki besede. Dobesedno je bla D&D licenca edina profitable veja Hasbra lansko leto. Tko da ja money money, se mi zdi da so postavl Larianu neke bolane pogovje za 2 in nic dnarja. Pa se je Sven sam lepo nasmeju in reku adju 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...