Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Lol at @Weraziel, je Pathfinder sistem prekompliciran zate?

 

lynx reče pred 7 urami:

Bom presenečen, če bo boljša kot PF:WotR, navkljub nostalgičnim cameotom in boljši imerziji zaradi 3d. Za zgodbo verjamem, da bo vsaj solidna, za igranje pa me pa še vedno preganjajo spomini na D:OS.

Od kje ideja da bo zgodba solidna? Ajde, D:OS je bila v ideji še kar kul, čeprav je izvedba rahlo šepala, D:OS2 pa ni bila ravno koherentna. Pa v nobenem od OS ni ravno pasala zgodba v Divinity setting, postavljen v prvih igrah. Ajde, saj upanje je, navsezadnje je studio pokazal, da so sposobni narediti nekaj spodobnega (prvi chapter v D:OS2 je res top, sam žal preostali chapterji šepajo), ne bi pa lih stavil na to, da bo primerljivo z original Baldurjem.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Proti Mass Effect 2 ima Mass Effect 3 bolj malo možnosti. Slabši questi overall, katastrofa od zaključka, odnosi med liki so itak tipično Bioware overrated, edino kar je res kul je boj. Mass Effect 3 je eden redkih AAA špilov, kjer ne bi šel vseh questov delat

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 8 minutami:

Meni igra izgleda fantastično. Izid za PC bo že 3.avgusta, za PS5 pa 7.septembra. Tole ima potencial iz igro desetletja :innocent:. Je pa glede na glomaznost igre verjetno za pričakovati nekaj porodnih težav. 

Glede na to, da že tri leta peglajo early access verzijo, bodo porodne težave kar malce fail.

 

Mimogrede, začetni odzivi na early access 3 leta nazaj so bili zelo dobri, potem pa nisem več spremljal. So bili updejti in patchi dobro sprejeti? 

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 13 minutami:

Glede na to, da že tri leta peglajo early access verzijo, bodo porodne težave kar malce fail.

O tem razmišljam tudi jaz.

 

Kolebam med teem da ravnam kot običajno in igro počenem čez cca 1-3 leta ko bo zagotovo spolirana, ali bom podlegel hajpu in jo nabavim ob izplutju. Zadnjega sicer nebi nikdar niti premišljeval ampak me v to smer obrača 3 letni EA, bo to dovolj?

Po drugi strani pa so špoile ko jih igraš v zloščenem stanju z vsemi obliži in kakim lažjim modom za povrh toliko boljše da prikličeejo spomin na čase ko smo dobili končan izdelek ob izidu - razočaranja, ki pride od nekončlanih izdelkov res nebi rad doživel.

 

Mogoče preigram BG tutu ali slično verzijo ko čakam da mi 3ko spolirajo. (Pa Cyberpunk bo počasi v stanju za preigrat :D)

uredilo bitje Sudat
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...